onet.pl sport


ARTV Chicago


Przegląd Sportowy

Patronat medialny

 23 listopada w Las Vegas Deontay Wilder (41-0-1, 40 KO) w kolejnej obronie pasa WBC wagi ciężkiej zmierzy się z Luisem Ortizem (31-1, 26 KO). Potężnie bijący "Bronze Bomber" nokautował wszystkich dotychczasowych rywali, z wyjątkiem Tysona Fury'ego. W materiale PBC Amerykanin wspomina trzy swoje najefektowniejsze czasówki - z walk z Arturem Szpilkę, Bermanem Stivernem i Dominikiem Breazelem.

Add a comment

Chris Arreola uważa, że mistrz świata WBC wagi ciężkiej Deontay Wilder (41-0-1, 40 KO) w rewanżu rozprawi się z Luisem Ortizem (31-1, 26 KO) w lepszym stylu niż w pierwszym pojedynku.

- Myślę, że druga walka będzie dla niego dużo łatwiejsza. Widzieliście, co zrobił w rewanżowym starciu ze Stivernem. Sądzę, że podobnie będzie z Ortizem - prognozuje niedawny rywal Adama Kownackiego.

- To może nie będzie wyglądało tak źle jak ze Stivernem, ale myślę, że skończy Ortiza do siódmej rudy - typuje Arreola.

Deontay Wilder i Luis Ortiz po raz pierwszy skrzyżowali rękawice z marcu ubiegłego roku. "Bronze Bomber" zwyciężył przez techniczny nokaut w dziesiątym starciu, jednak sam w siódmej odsłonie był bliski porażki przed czasem.

Add a comment

23 listopada w Las Vegas odbędzie się pojedynek rewanżowy mistrza świata WBC wagi ciężkiej Deontaya Wildera (41-0-1, 40 KO) z Luisem Ortizem (31-1, 26 KO). W Stanach Zjednoczonych wydarzenie będzie pokazywane w systemie Pay-Per-View. 

 

Add a comment

Mistrz świata WBC wagi ciężkiej Deontay Wilder (41-0-1, 40 KO) zapowiedział niedawno, że jeśli federacja World Boxing Council zaoferuje mu status Franchise Champion, to nie przyjmie takiej propozycji. "Bronze Bomber" będzie chciał pozostać przy swoim pełnoprawnym tytule mistrzowskim. - Kibice nie są zadowoleni z wprowadzenia tego tytułu, a ja nie lubię robić niczego przeciwko fanom, bo to dla nich boksuję - powiedział pięściarz z USA.

Promujący Anthony'ego Joshuę i Dilliana Whyte'a Eddie Hearn jest jednak przekonany, że "Bronze Bomber" niebawem wycofa się ze swojej deklaracji.

- On teraz mówi że pas Franchise odrzuci, ale gdy dzięki niemu będzie miał szansę uniknąć Whyte'a lub Joshuy czy kogokolwiek innego, to zrobi to od razy. Nie traktujcie tego, co Wilder mówi, poważnie - stwierdził w rozmowie ze Sky Sports Hearn.

Deontaya Wildera 23 listopada czeka walka z Luisem Ortizem (31-1, 26 KO). Później - na 22 lutego - Amerykanin ma zaplanowaną obowiązkową obronę tytułu z Tysonem Furym (29-0-1, 20 KO).

Add a comment

23 listopada w Las Vegas odbędzie się pojedynek rewanżowy mistrza świata WBC wagi ciężkiej Deontaya Wildera (41-0-1, 40 KO) z Luisem Ortizem (31-1, 26 KO). W Stanach Zjednoczonych wydarzenie będzie pokazywane w systemie Pay-Per-View. 

 

Add a comment

Znalezione obrazy dla zapytania: wilder fury ringpolska.pl"

Deontay Wilder (41-0-1, 40 KO) nie wierzy w zapewnienia Tysona Fury'ego (29-0-1, 20 KO) o tym, że planowany na 22 lutego rewanżowy pojedynek o pas WBC wagi ciężkiej dojdzie do skutku. "Bronze Bomber" jest przekonany, że Brytyjczyk, pamiętając o tym, jak bliski był nokautu w pierwszej konfrontacji, wycofa się z walki.

- On nie chce rewanżu, bo wie, że mam tę siłę - mówi Amerykanin. - Ja to widzę jako kibic, oglądając swoje walki. On padł na matę, oczy przewróciły mi się na drugą stronę... jego rodzina nie chce tej walki, jego żona nie chce znów tego oglądać, jego bracia, ojciec. Ojciec powiedział nawet, że tym razem on już nie wstanie - gwarantuję to wam!

- Dlatego rozumiem go, kiedy on ucieka przede mną. Może sobie dalej uciekać, ale pamiętajcie, że podpisał kontrakt i wiecie, co to oznacza. Musi liczyć się z konsekwencjami - walka się odbędzie albo on będzie musiał mi zapłacić! - dodaje Deontay Wilder, którego póki co 23 listopada czeka starcie z Luisem Ortizem (31-1, 26 KO).

Add a comment

Mistrz świata WBC wagi ciężkiej Deontay Wilder (41-0-1, 40 KO) zapowiedział, że jeśli federacja World Boxing Council zaoferuje mu status Franchise Champion, to nie przyjmie takiej propozycji. "Bronze Bomber" będzie chciał pozostać przy swoim pełnoprawnym tytule mistrzowskim.

- Kibice nie są zadowoleni z wprowadzenia tego tytułu, a ja nie lubię robić niczego przeciwko fanom, bo to dla nich boksuję - powiedział pięściarz z USA.

Amerykanin kolejny pojedynek stoczy 23 listopada w Las Vegas. Będzie to rewanżowa walka z Luisem Ortizem. Jeśli Wilder wygra, to w lutym po raz drugi skrzyżuje rękawice z Tysonem Furym.

Jako pierwszy tytuł Franchise Champion uzyskał Saul Alvarez. Wtedy poinformowano, że ten status pozostaje przy pięściarzu nawet jeśli przegra lub zmieni kategorię wagową. Niedawno tytuł Franchise otrzymał również Wasyl Łomaczenko.

Add a comment

23 listopada w Las Vegas dojdzie do rewanżowej walki Deotaya Wildera (41-0-1, 40 KO) z Luisem Ortizem (31-1, 26 KO). Wczoraj mistrz świata WBC zaprezentował się mediom i kibicom na specjalnym treningu otwartym.

Add a comment

23 listopada w Las Vegas odbędzie się pojedynek rewanżowy mistrza świata WBC wagi ciężkiej Deontaya Wildera (41-0-1, 40 KO) z Luisem Ortizem (31-1, 26 KO). W Stanach Zjednoczonych wydarzenie będzie pokazywane w systemie Pay-Per-View. Wilder na miesiąc przed drugą walką z Ortizem, zaprosił media do swojego obozu treningowego.

 

Add a comment

Znalezione obrazy dla zapytania wilder ortiz ringpolska.pl

Luis Ortiz (30-1, 26 KO) jest pewny siebie przed zbliżającym się rewanżem z Deontayem Wilderem (41-0-1, 40 KO). Podczas wczorajszego spotkania z dziennikarzami Kubańczyk zapewniał, że pokona czempiona WBC wagi ciężkiej przed czasem.

- Nie wiem, czy Deontay w tej walce będzie lepszy niż w pierwszej. Ja na pewno będę lepszą wersją siebie. Jeśli tylko nadarzy się okazja taka jak poprzednio, będę go bił tak długo, aż będzie po wszystkim. Namierzę go i zniszczę! - odgrażał się Ortiz.

Pierwszy pojedynek Ortiza z Wilderem zakończył się zwycięstwem Amerykanina, który jednak przeżywał w walce bardzo poważny kryzys. Wyraźnym faworytem rewanżu wg bukmacherów (kurs 1,22) jest "Bronze Bomber".

Add a comment

Luis Ortiz (31-1, 26 KO) pokazał się na otwartym treningu przed rewanżową walką z mistrzem świata WBC wagi ciężkiej Deontayem Wilderem (41-0-1, 40 KO). Drugi pojedynek pięściarzy odbędzie się 23 listopada w Las Vegas. W Stanach Zjednoczonych wydarzenie będzie pokazywane w systemie Pay-Per-View. W pierwszej walce Wilder wygrał z Ortizem przez techniczny nokaut.

 

Add a comment

23 listopada w Las Vegas odbędzie się pojedynek rewanżowy mistrza świata WBC wagi ciężkiej Deontaya Wildera (41-0-1, 40 KO) z Luisem Ortizem (31-1, 26 KO). W Stanach Zjednoczonych wydarzenie będzie pokazywane w systemie Pay-Per-View. W pierwszej walce Wilder wygrał z Ortizem przez techniczny nokaut.

 

Add a comment

Deontay Wilder (41-0-1, 40 KO) przekonuje, że niespecjalnie interesują go kolejne sportowe "wybryki" Tysona Fury'ego (29-0-1, 20 KO). Brytyjczyk w najbliższy czwartek stoczy w Arabii Saudyjskiej pojedynek wrestlingowy na gali WWE, co więcej wspomina już o możliwym występie w MMA. "Bronze Bomber" twierdzi jednak, że jego interesuje tylko to, czy Fury wyjdzie do zaplanowanego na luty 2020 roku rewanżu.

- Nie obchodzi mnie, co on robi, ale lepiej, żeby pojawił się w ringu, gdy przyjdzie czas na rewanż - mówi "Bronze Bomber", dodając, że nie podoba mu się, że w WWE Fury anonsuje siebie jako o "linearnego mistrza świata wagi ciężkiej".

- Ty nie jesteś żadnym mistrzem, nikogo nie interesuje to linearne mistrzostwo. Masz jakiś pas? Ale rób co chcesz, jeśli to jakoś pomoże w promocji - komentuje sprawę Wilder, który 23 listopada bronił będzie tytułu WBC w konfrontacji z Luisem Ortizem (31-1, 26 KO).

Add a comment

23 listopada w Las Vegas odbędzie się pojedynek rewanżowy mistrza świata WBC wagi ciężkiej Deontaya Wildera (41-0-1, 40 KO) z Luisem Ortizem (31-1, 26 KO). W Stanach Zjednoczonych wydarzenie będzie pokazywane w systemie Pay-Per-View. Wilder na miesiąc przed drugą walką z Ortizem, zaprosił media do swojego obozu treningowego.

 

Add a comment

Federacja WBC zajęła stanowisko w sprawie sytuacji na szczycie rankingu kategorii ciężkiej, którą skomplikowała dopingowa wpadka Dilliana Whyte'a (26-1, 18 KO) w lipcowej walce z Oscarem Rivasem o status obowiązkowego pretendenta do mistrzowskiego pasa.

Zgodnie z decyzją World Boxing Council Whyte, który pokonał Rivasa na punkty, w roli challengera do tytułu pozostanie czasowo zawieszony do momentu wyjaśnienia jego sprawy przez brytyjską komisję antydopingową. Jeśli rozstrzygnięcie będzie dla "The Body Snatchera" korzystne, odzyska on swoją pozycję.

Tymczasem Deontay Wilder (41-0-1, 40 KO) zaliczy 23 listopada dobrowolną obronę z Luisem Ortizem (31-1, 26 KO) i jeżeli wygra, będzie mógł zmierzyć się 22 lutego - również w ramach obrony dobrowolnej - z Tysonem Furym (29-0-1, 20 KO).

Add a comment

Oficjalnie potwierdzono kartę walk gali, która odbędzie się 23 listopada w Las Vegas. Główną atrakcją tej imprezy będzie pojedynek rewanżowy mistrza świata WBC wagi ciężkiej Deontaya Wildera (41-0-1, 40 KO) z Luisem Ortizem (31-1, 26 KO). W Stanach Zjednoczonych wydarzenie będzie pokazywane w systemie Pay-Per-View.

Na gali w Las Vegas na ring także wróci jeden z najlepszych pięściarzy świata bez podziału na kategorie wagowe Luis Nery (30-0, 24 KO). Rywalem 24-latka będzie były mistrz świata wagi koguciej Emmanuel Rodriguez (19-1, 12 KO).

Kibice zobaczą także jak Julio Ceja (32-4, 28 KO) krzyżuje rękawice z tymczasowym mistrzem świata WBA wagi super koguciej Brandonem Figueroą (20-0, 15 KO). Dla Meksykanina będzie to powrót na ring po porażce z Guillermo Rigondeaux.

Podczas imprezy w MGM Grand o tytuł mistrzowski w czwartej kategorii wagowej zaboksuje również Leo Santa Cruz (36-1-1, 19 KO). 31-latek stanie przed szansą wywalczenia pasa WBA wagi super piórkowej, a jego rywalem będzie Miguel Flores (24-2, 12 KO). 

Add a comment

Wasyl Łomaczenko nie ma żadnych wątpliwości, że Oleksandr Usyk (17-0, 13 KO) wyszedłby zwycięsko z konfrontacji z czempionem WBC wagi ciężkiej Deontayem Wilderem (41-0-1, 40 KO).

- On dałby Wilderowi lekcję boksu! - stwierdził ukraiński lider rankingów P4P zapytany przez Elie Seckbacha o ewentualną konfrontację swojego rodaka z "Bronze Bomberem".

Co ciekawe sam Usyk twierdzi, że właśnie potężnie bijący Amerykanin byłby dla niego najłatwiejszym rywalem spośród zawodników topu królewskiej dywizji. Droga do takiego starcia nie jest jednak prosta - Wildera póki o czekają dwie trudne walki - z Luisem Ortizem, zaś Ukrainiec musiałby najpierw sięgnąć po któryś z mistrzowskich pasów.

Add a comment

Mistrz świata WBC wagi ciężkiej Deontay Wilder (41-0-1, 40 KO) zapowiada wielkie emocje w rewanżowym pojedynku z Luisem Ortizem (31-1, 26 KO). Walka odbędzie się 23 listopada w Las Vegas.

- Pierwsza walka z Ortizem kandydowała do miana walki roku, tym razem nie będzie gorzej - zapowiada "Bronze Bomber", który w marcu 2018 roku był blisko porażki z kubańskim "King Kongiem", jednak ostatecznie wygrał przez nokaut.

Wychodząc do ringu z Luisem Ortizem, Deontay Wilder ryzykuje planowany na 22 lutego rewanż z Tysonem Furym (29-0-1, 20 KO), choć zdaniem bukmacherów będzie zdecydowanym faworytem.

Add a comment

Deontay Wilder (41-0-1, 40 KO) uważa Andy'ego Ruiza Jr (33-1, 22 KO) za faworyta w zaplanowanym na 7 grudnia rewanżu z Anthonym Joshuą (22-1, 21 KO).

- Stawiam na Ruiza, bo tym razem będzie miał i motywację i pewność siebie wynikającą z pierwszej walki - mówi "Brozne Bomber". - On raczej nie spocznie na laurach po tym, jak zasmakował sukcesu. To dla niego dopiero początek, zwłaszcza że jest mistrzem.

Wilder przyznaje jednocześnie, że w ewentualnym pojedynku o cztery pasy wagi ciężkiej wolałby się spotkać z Ruizem niż z Joshuą.

- Walka z Ruizem byłaby większa. Z każdym z nich byłaby duża, ale z Ruizem byłaby większa. On ma latynoskie korzenie, ale jest też Amerykaninem, ma obie strony. On teraz jest popularniejszy niż Joshua będzie kiedykolwiek - przekonuje czempion WBC, który 23 listopada zmierzy się z Luisem Ortizem (31-1, 26 KO).

Add a comment

Deontay Wilder (41-0-1, 40 KO) skomentował ostatnie występy Tysona Fury'ego (29-0-1, 20 KO) na galach federacji wrestlingowej WWE.

- To było komiczne. Podobało mi się zwłaszcza jak ten wrestler powiedział mu, że położy go na macie jak zrobił to Wilder... On cięgle gada o tym swoim linearnym mistrzostwie. Mówisz, że jesteś mistrzem, ale twój pas jest niewidzialny, jakoś go nie widać - stwierdził "Bronze Bomber".

Udział Fury'ego w galach WWE ma być częścią kampanii promocyjnej rewanżu Brytyjczyka z Wilderem. Do starcia dojść ma 22 lutego. Jedną ze stacji pokazujących walkę w systemie PPV będzie telewizja FOX, która transmituje także imprezy WWE.

Add a comment

Mistrz świata WBC Deontay Wilder (41-0-1, 40 KO) twierdzi, że będzie konsekwentnie dążył do swojego celu, jakim jest unifikacja wszystkich pasów. Pierwszym krokiem "Bronze Bombera" na drodze do realizacji tego zadania jest zakontraktowany na 23 listopada rewanżowy pojedynek z Luisem Ortizem (31-0-1, 26 KO).

- Operacja trwa. Najpierw będzie Ortiz, potem Fury, a następnie walka unifikacyjna - jeden mistrz, jedna twarz, jedno nazwisko. Czyż nie byłoby to wspaniałe? - pyta retorycznie olbrzym z Alabamy.

Posiadaczem trzech pozostałych tytułów, które nie należą do Wildera, jest aktualnie Andy Ruiz Jr (33-1, 22 KO). Meksykanin 7 grudnia zmierzy się z Anthonym Joshuą (22-1, 21 KO). Gdyby wygrał, droga do unifikacji w królewskiej dywizji  byłaby łatwiejsza bo Ruiz i Wilder mają tego samego promotora - Ala Haymona.

Add a comment

Mistrz świata WBC wagi ciężkiej Deontay Wilder (41-0-1, 40 KO) nie wróży Oleksandrowi Usykowi (16-0, 12 KO) wielkiej kariery w królewskiej dywizji.

- Usyk nie stanowi dla mnie wielkiego zagrożenia, jest dla mnie za mały. Owszem dobrze się porusza i tak dalej, ale nie przeraża mnie ani trochę - stwierdził "Bronze Bomber" w wywiadzie dla Sky Sports.

Oleksandr Usyk, który wcześniej zunifikował wszystkie pasy w limicie 91 kg, 12 października zadebiutuje w kategorii ciężkiej pojedynkiem z Tyronem Spongiem (14-0, 13 KO). Jeśli wygra w kolejnym występie może zaboksować o mistrzostwo świata jako obowiązkowy pretendent z ramienia federacji WBO.

Add a comment