onet.pl sportPrzegląd Sportowy

Patronat medialny

 


Nie ma już raczej szans, by trzecia walka o pas WBC wagi ciężkiej pomiędzy Tysonem Furym (30-0-1, 21 KO) i Deontayem Wilderem (42-1-1, 41 KO) odbyła się w Las Vegas.

Właściciele drużyny futbolowej Las Vegas Raiders, której stadion był główną opcją na organizację mistrzowskiej gali w światowej stolicy hazardu, postanowili zamknąć swój obiekt dla kibiców do końca sezonu 2020/21.

Promotor Bob Arum ze względów finansowych wyklucza scenariusz, w którym Fury i Wilder boksują bez udziału publiczności. Wygląda więc na to, że wielka trylogia, wstępnie planowana na 19 grudnia, będzie musiała zostać dopełniona poza Las Vegas. 

Add a comment

Shelly Finkel, menadżer Deontaya Wildera (42-1-1, 41 KO), stanowczo zaprzeczył spekulacjom medialnym, jakoby jego zawodnik miał zrezygnować z trzeciej walki z Tysonem Furym (30-0-1, 21 KO).

Wilder w lutym przegrał rewanż z Furym przez techniczny nokaut, tracąc na rzecz Brytyjczyka mistrzowski pas WBC kategorii ciężkiej. Od chwili dotkliwej porażki, pierwszej w zawodowej karierze, wcześniej bardzo rozmowny "Bronze Bomber" udzielił zaledwie dwóch wywiadów, zniknął także niemal całkowicie z mediów społecznościowych, co spowodowało, że część kibiców zaczęła wierzyć, iż Amerykanin - za odpowiednio duże pieniądze - odstąpi od gwarantowanej mu kontraktem ponownej konfrontacji ze swoim pogromcą.

Portal worldboxingnews.net o zajęcie stanowiska w sprawie przyszłości Wildera poprosił jego reprezentanta Shelly'ego Finkela. Odpowiedź była klarowana: - Gdybym nie uważał was za przyjaciół, to nawet bym nie odpowiadał. Już wcześniej to mówiłem: Deontay Wilder i Tyson Fury stoczą walkę i koniec! - oświadczył Finkel.

Na razie nie wiadomo, kiedy i gdzie miałaby zostać domknięta bokserska trylogia Fury - Wilder. Wstępnie mówi się w tym kontekście o przełomie listopada i grudnia i stadionach w Las Vegas lub w Arlington w Teksasie.

Add a comment

Eddie Hearn stwierdził ostatnio kilkakrotnie, że w jego opinii Deontay Wilder (42-1-1, 41 KO) może rezygnować z przysługującego mu prawa do rewanżu z Tysonem Furym (30-0-1, 21 KO), który odebrał mu pas WBC wagi ciężkiej w lutowej walce. 

Do teorii Hearna w zdecydowany sposób odniósł się dziś prawnik "Bronze Bombera" Shelly Finkel, zapewniając w rozmowie ze Sky Sports, że Amerykanin na pewno będzie chciał pomścić swoją jedyna porażkę w karierze. - Deontay Wilder zmierzy się z Furym w tym roku - oświadczył krótko Finkel.

Na razie nie wiadomo, gdzie i kiedy miałoby dojść do konfrontacji Fury'ego z Wilderem. Najczęściej w tym kontekście mówi się o przełomie listopada i grudnia i trzech lokalizacjach: USA, Australii i Chinach.

Add a comment

Eddie Hearn w rozmowie z The Athletic przyznał, że nie jest do końca pewien, czy Deontay Wilder (42-1-1, 41 KO) naprawdę ma ochotę na szybki rewanż z Tysonem Furym (30-0-1, 21 KO).

- Może za bardzo kombinuję, ale coś mi tutaj dziwnie pachnie, jeśli chodzi o sprawę Wildera - powiedział szef Matchroom Boxing. - Wilder siedzi cicho, on chce tej walki? Jest w stu procentach sprawny? Będzie gotów na październik, czy kiedy tam oni to planują? Będzie zadowolony z pieniędzy, które może wygenerować ta walka?

- Nie wiem. Jeśli nie będzie gotów, to Dillian Whyte chętnie wskoczy w jego miejsce - dodał promotor "The Body Snatchera" i Anthony'ego Joshuy. 

Według ostatnich informacji do starcia Fury'ego z Wilderem miałoby dojść w grudniu. Lokalizacja pojedynku nie jest jeszcze znana.

Add a comment

Pojawiła się kolejna teoria spiskowa tłumacząca lutową porażkę Deontaya Wildera (42-1-1, 41 KO) z Tysonem Furym (30-0-1, 21 KO). Wcześniej mówiło się, że "Bronze Bomber" osłabiony był wyjściem do ringu w zbyt ciężkim kostiumie, spekulowano też, że Fury mógł boksował ze sprytnie zsuniętymi rękawicami. Teraz młodszy brat zdetronizowanego czempiona WBC wagi ciężkiej Marcellos Wilder zasugerował, że "Król Cyganów" miał w rękawicy ukryty jakiś twardy przedmiot.

- Lekarze z boku głowy mojego brata odkryli zagłębienie powstałe na skutek uderzenia tępym narzędziem podczas ostatniej walki. Według autopsji takiego urazu nie może spowodować ani rękawica ani pięść - napisał w mediach społecznościowych młodszy z braci Wilderów. 

Rewanżowej starcie Fury'ego z Wilderem zakończyło się wygraną Brytyjczyka przez techniczny nokaut w ósmej rundzie. Pod koniec roku odbyć ma się trzecia walka pięściarzy.

Odpowiedź Tysona Fury'ego w poniższym wideo.

Add a comment

Mogący pomieścić 30 tysięcy widzów Bankwest Stadium w Sydney może być areną trzeciej walki o pas WBC wagi ciężkiej pomiędzy Tysonem Furym (30-0-1, 21 KO) i Deotayem Wilderem (42-1-1, 41 KO) - zdradził promotor Dean Lonergan. Pojedynek miałby się odbyć 26 grudnia.

Lonergan współpracował już w przeszłości z promującym Fury'ego Bobem Arumem przy okazji pojedynków Pacquiao - Horn (Brisbane)  i Horn - Crawford (Las Vegas).

Australia to jedna z trzech potencjalnych lokalizacji dla starcia Fury - Wilder wymienianych w ostatnich dniach. Dwie pozostałe to Makao i Arlington w stanie Teksas.

Add a comment

Pod koniec roku dojść ma do trzeciej walki o pas WBC wagi ciężkiej pomiędzy Tysonem Furym (30-0-1, 21 KO) i Deontayem Wilderem (42-1, 41 KO). Ben Davison, były trener Brytyjczyka, wierzy w kolejną wygraną "Króla Cyganów", ale Wildera nie lekceważy.

- To będzie ciekawe, jakie korekty w swoim stylu i taktyce poczynią obaj pięściarze - mówi Davison cytowany przez Daily Mail. 

- Wilder ze swoim ciosem zawsze jest groźny, ale Tyson jest wszechstronniejszym zawodnikiem. Może walczyć ofensywnie, na dystans, z pozycji normalnej i jako mańkut - wylicza atuty byłego podopiecznego brytyjski szkoleniowiec i dodaje: - Fury ma bogatszy arsenał i kibicuję jego determinacji, by zostać zapamiętanym jako najlepszy bokser na świecie.

Add a comment

Gdy tylko Mike Tyson ogłosił swój powrót na ring, rozgorzały dyskusje, czy "Żelazny" w swoim prime poradziłby sobie z dzisiejszymi mistrzami wagi ciężkiej. Deontay Wilder (42-1-1, 41 KO), przez wielu skazywany na porażkę w ewentualnej konfrontacji z "Bestią", na temat dorobku i sławy Tysona wypowiedział się już jakiś czas temu, będąc jeszcze czempionem federacji WBC.

Add a comment

Mimo gładkiego zwycięstwa w rewanżu nad Deontayem Wilderem (42-1-1, 41 KO) czempion WBC wagi ciężkiej Tyson Fury (30-0-1, 21 KO) nie lekceważy swojego rywala przed trzecią konfrontacją. 

- To jest nadal groźny przeciwnik, wciąż głodny zwycięstwa, który będzie chciał udowodnić swoją wartość, udowodnić, że może zostać dwukrotnym mistrzem świata - ocenił "Król Cyganów" w rozmowie ze Sky Sports. 

- Może być nawet jeszcze groźniejszy niż ostatnio, z całą pewnością. To w końcu tylko walka bokserska - raz wygrywasz, raz przegrywasz. Nigdy nie można tego przewidzieć - dodał Fury.

Bokserska trylogia z udziałem Tysona Fury'ego i Deontaya Wildera powinna zostać domknięta w ostatnich miesiącach 2020 roku. Jako możliwe lokalizacje mistrzowskiego boju podawane są ostatnio Makao i Australia.

Add a comment

 

Promujący mistrza świata WBC wagi ciężkiej Tysona Fury'ego (30-0-1, 21 KO) Bob Arum ujawnił w rozmowie z talkSPORT, że do trzeciego starcia jego zawodnika z Deontayem Wilderem (42-1-1, 41 KO) może dojść w Australii. 

Wcześniej ekipa "Króla Cyganów" anonsowała już, że jako lokalizację pojedynku niemal na pewno wykluczyć należy USA i Wielką Brytanię i że pojawiła się propozycja, by walkę zorganizować w chińskim Makao.

Zdaniem drugiego z promotorów Fury'ego ostateczny wybór gospodarza mistrzowskiego boju nastąpić powinien w ciągu najbliższych dwóch tygodni.

Add a comment

Bob Arum zdementował plotki, że Deontay Wilder (42-1-1, 41 KO) oczekiwał 10 milionów dolarów za czasowe odstąpienie od zakontraktowanej trzeciej walki o pas WBC wagi ciężkiej z Tysonem Furym (30-0-1, 21 KO). Amerykański promotor zdradził, że "Bronze Bomber" w ogóle nie był zainteresowany takim scenariuszem, bez względu na cenę.

- Wszystkie artykuły na ten temat były nieprawdziwe. Wilder od razu był negatywnie nastawiony do tego pomysłu i poinformował, że nie ma kwoty, która przekona go, żeby odpuścił - stwierdził szef grupy Top Rank.

Sugestie, że Wilder może dłużej poczekać na trylogię z Furym pojawiły się w momencie rozpoczęcia rozmów o potencjalnej walce Fury'ego z Anthonym Joshuą. Taki pojedynek mógł się odbyć pod koniec roku, ale poza Wilderem, walkę z Joshuą musiałby także odpuścić Kubrat Pulew.

Już wiadomo, że realizacja takiego planu jest bardzo mało prawdopodobna. Fury i Joshua posiadają wszystkie najważniejsze mistrzowskie pasy wagi ciężkiej, ale na ich bezpośrednią walkę trzeba będzie poczekać co najmniej do przyszłego roku.

 

Add a comment

Bob Arum nie jest zdziwiony pomocą, jaką George Foreman zaoferował Deontayowi Wilderowi (42-1-1, 41 KO) po przegranym rewanżu "Bronze Bombera" z Tysonem Furym (30-0-1, 21 KO).

- George to empatyczny gość. Na pewno przypomniał sobie, jak poczuł się zawstydzony, gdy przegrał z Alim w Zairze. Tam też nie chodziło tylko o porażkę ale jej styl, o nokaut - stwierdził promotor Fury'ego w rozmowie z boxingscene.com. - Myślę, że zaraz po przegranej Wildera Foreman mu zaczął współczuć i poczuł z nim więź, bo dokładnie wiedział, co Wilder czuje. 

- Wilder mógł trafić gorzej niż do Foremana. George to kompetentny człowiek w boksie i może tylko pomóc Deontayowi - dodał Arum. 

Trzeci pojedynek Fury'ego z Wilderem odbyć miał się 18 lipca, jednak ze względu na epidemię koronawirusa został odwołany. Nowa data walki na razie nie została ogłoszona.

Add a comment

10 milionów dolarów - takiej zapłaty oczekuje podobno Deontay Wilder (42-1-1, 41 KO) za czasowe odstąpienie od zakontraktowanej trzeciej walki o pas WBC wagi ciężkiej z Tysonem Furym (30-0-1, 21 KO) - zdradził w swoim felietonie w The Athletic Lance Pugmire.

Rezygnacja "Brązowego Bombardiera" z natychmiastowego rewanżu z Furym to jeden z dwóch głównych warunków, jakie muszą zostać spełnione, by doprowadzić do unifikacyjnego pojedynku Brytyjczyka z czempionem WBO, WBA i IBF Antonym Joshuą (23-1, 21 KO). Drugim warunkiem jest chwilowa rezygnacja Kubrata Pulewa (28-1, 14 KO) z egzekucji swoich praw do mistrzowskiego starcia z Anthonym Joshuą. 

Póki co nie jest jasne, kto miałby wyłożyć pieniądze na "odstępne" dla Wildera i Pulewa, ale sugeruje się, że przedsięwzięcie miałby sfinansować inwestor z Półwyspu Arabskiego, który potraktowałby to jako część kosztów organizacji walki Fury - Joshua.

Add a comment

Deontay Wilder (42-1-1, 41 KO) zapowiedział, że wkrótce w jego otoczeniu zajdą spore zmiany. Amerykanin zasugerował, że w ostatnim czasie, z jego obozy wychodziło zbyt wiele poufnych informacji.

- Pozbywam się wszystkich żmij z mojego ogródka. Zamierzam przyjrzeć się każdemu z mojego sztabu szkoleniowego i sprawdzić, co tak naprawdę się dzieje - mówi "Bronze Bomber".

- Chcę stworzyć nową ekipę, właściwą i bez zbędnych ludzi. Kiedy minie pandemia koronawirusa, chcę wystartować z nową drużyną. Złoto-zielony pas wróci do "Bomb Squad" - zapowiada pięściarz z USA.

W lutym Wilder przegrał rewanżowy pojedynek z Tysonem Furym przez techniczny nokaut w siódmej rundzie. Do trzeciej walki pięściarzy dojdzie najwcześniej pod koniec roku.

Add a comment

Po jednostronnym "laniu", jakie Deontayowi Wilderowi (42-1-1, 41 KO) zafundował 22 lutego Tyson Fury (42-1-1, 41 KO), wielu kibiców miało poważne wątpliwości, czy "Bronze Bomber" zdecyduje się wykorzystać klauzulę rewanżową i wyjść po raz trzeci do ringu za swoim pogromcą. Amerykanin przekonuje jednak, że ani przez moment, nie wahał się w tej sprawie. 

- Nikogo to nie powinno dziwić. Jestem kim jestem - jestem Deontayem "Brązowym Bombardierem" Wilderem i nic w tej sprawie się nie zmieniło! - oświadczył olbrzym z Alabamy w podcaście PBC. 

- Tak naprawdę to nie mogę doczekać się trzeciej walki. Nie mogę doczekać się, by pokazać ludziom to, na co czekają - dodał Wilder, który w potyczce z Furym doznał pierwszej porażki w zawodowej karierze. 

Jeszcze przed wybuchem pandemii koronawirusa trylogię Fury - Wilder planowano dopiąć 18 lipca. Aktualnie trudno powiedzieć, kiedy do pojedynku mogłoby dojść.

Add a comment

Mauricio Sulaiman nie ma wątpliwości, że Deontay Wilder (42-1-1, 41 KO) powinien wyegzekwować zapis w kontakcie na lutową walkę z Tysonem Furym (30-0-1, 21 KO) i po raz trzeci spróbować sił z niepokonanym Brytyjczykiem. 

- Wilder to bokser o wielkiej dumie. Przegrał i zdaje sobie z tego sprawę. Ale teraz ma wszystko do zyskania i nic do stracenia. Jeśli przegra, to będzie OK, bo mam już na koncie porażkę. Teraz po prostu musi spróbować wygrać. W innym wypadku jego kariera będzie skończona - ocenił szef federacji WBC. 

Rozegrany 22 lutego drugi pojedynek Tysona Fury'ego z Deotayem Wilderem zakończył się wygraną Wyspiarza przez techniczny nokaut w siódmej rundzie. 

Add a comment

Charles Martin nie "kupuje" tłumaczeń Deontaya Wildera (42-1-, 41 KO), który swoją słabą postawę w przegranej walce z Tysonem Furym (30-0-1, 21 KO) tłumaczył zbyt ciężkim kostiumem, w którym wyszedł do ringu. 

- On powiedział, że ten kostium ważył 18 kilo? To po co go zakładał? - zapytał retorycznie były czempion IBF wszech wag cytowany przez portal boxingscene.com. - Przecież nie przynieśli mu go w dniu walki i nie powiedzieli: tutaj masz 18-kilogramowy strój, zakładaj! Dlaczego on to założył? To jego wina, nikogo innego, tylko jego samego!

- To przecież głupota zakładać na siebie 18-kilogramowy kostium, gdy masz takie cienkie nóżki. Trzeba myśleć! Kto coś takiego robi? Dla mnie spoko, ja mogę walczyć i z Wilderem i z Furym - dodał Martin, który w lutym w eliminatorze IBF pokonał przed czasem Geralda Washingtona.

Add a comment

Tony Bellew przestrzega, by nie deprecjonować Deontaya Wildera (42-1-1, 41 KO) tylko dlatego, że w rewanżowym pojedynku został zdeklasowany przez Tysona Fury'ego (30-0-1, 21 KO).

- Za walkę z Furym należy mu się szacunek, bo zbierał straszne lanie i pokazał serce lwa. On jeszcze wróci - powiedział ekspert pięściarski Sky Sports i były mistrz świata w podcaście Colin Murray's 52.

- Nie każdy jest w stanie poradzić sobie z taktyką Fury'ego, więc nie sądzę, by inni mogliby teraz z Wilderem powtórzyć to, co zrobił Fury. Mało kto potrafiłby narzucić swoje warunki walki Wilderowi, jak zrobił to Fury. Tyson Fury to po prostu bokserski wirtuoz - ocenił Bellew.

Tysona Fury'ego i Deontaya Wildera, zgodnie z kontraktem, czeka jeszcze trzecie spotkanie. Póki co nie wiadomo, gdzie i kiedy dojdzie do walki.

Add a comment

David Haye nie rozumie stanowiska Deotaya Wildera (42-1-1, 41 KO), który mimo porażki przed czasem z Tysonem Furym (30-0-1, 21 KO) stwierdził kilka dni temu w rozmowie z PBC, że nie uważa Brytyjczyka za mistrza świata, bo on w ringu 22 lutego nie był sobą. W opinii Amerykanina "Król Cyganów" musi go pokonać ponownie, by udowodnić, że jest prawdziwym czempionem. 

- Nie potrafię sobie wyobrazić, że on powiedział coś takiego - stwierdził "Hayemaker" w wywiadzie dla Boxing Social.

- Wilder będzie miał jednak teraz okazję, by poprzeć czynami swoje deklaracje. Jeśli wyjdzie i znokautuje Fury'ego w pierwszej rundzie, wtedy będzie mógł powiedzieć: to jest prawdziwy Deontay Wilder! Do jego wypowiedzi naprawdę będzie można się odnieść dopiero po trzeciej walce - wtedy się okaże, czy wygadywał bzdury czy nie - dodał David Haye.

Add a comment

Roy Jones Jr skrytykował Deontaya Wildera (42-1-1, 41 KO) za słowa, które padły z jego ust w wywiadzie, jakiego Amerykanin udzielił Premier Boxing Champions. "Bronze Bomber" stwierdził w nim, że mimo lutowej porażki nie uważa Tysona Fury'ego za mistrza, bo mają do rozegrania jeszcze trzeci pojedynek.

- Nie można nazwać Fury'ego inaczej niż prawdziwym mistrzem! - powiedział Jones IFL TV. - Ten gość cię pokonał, walczyliście siedem rund, a wcześniej dwanaście i on wygrał z tych 19 rund 14 albo 15, jak można mówić, że nie jest prawdziwym mistrzem?

- On cię pobił, odebrał ci pas, jak możesz mówić, że nie jest prawdziwym mistrzem?! - skomentował wypowiedź rodaka legendarny czempion.

Zgodnie z kontraktem na ostatni pojedynek z Furym Wilder ma prawo do starcia numer trzy. Na chwilę obecną roboczym terminem dla brytyjsko-amerykańskiej konfrontacji jest 3 października.

Add a comment

Deontay Wilder (42-1-1, 41 KO) po wielu tygodniach przerwał milczenie i w podsascie Premier Boxing Champions skomentował swoją lutową porażkę z Tysonem Furym (30-0-1, 21 KO).

- Nie uważam Fury'ego za mistrza, nie jest mistrzem, bo została nam jeszcze jedna walka - stwierdził Amerykanin, który w lutowej konfrontacji z "Królem Cyganów" stracił pas WBC wagi ciężkiej. 

- Fury wie, że nie byłem wtedy sobą, to nie był prawdziwy Deontay Wilder, coś było z nim nie tak. Na wszystko jest miejsce i czas. Wkrótce wyjawię wiele rzeczy - dodał "Bronze Bomber". 

Dentay Wilder zdradził także, że przeszedł ostatnio operację kontuzjowanego bicepsa. Olbrzym z Alabamy do treningów chciałby powrócić w połowie maja, by pod koniec roku być gotów na trzecią konfrontację z Furym.

Add a comment

Promotor Anthony'ego Joshuy (23-1, 21 KO) Eddie Hearn przekonuje, że chciałby jak najszybciej doprowadzić do pojedynku swojego zawodnika o cztery mistrzowskie pasy kategorii ciężkiej z Tysonem Furym (30-0-1, 21 KO). Na przeszkodzie do realizacji tego pomysłu stoi między innymi Deontay Wilder (42-1-1, 41 KO), który po porażce z "Królem Cyganów" w lutowej walce ma prawo do rewanżu. 

"Bronze Bomber" teoretycznie mógłby pozwolić Fury'emu boksować z Joshuą, inkasując tzw. "odstępne" i później zawalczyć o tytuły z lepszym z Brytyjczyków, jednak zdaniem Hearna Amerykanin na takie rozwiązanie się nie zdecyduje. 

- To byłby wstyd dla Wildera, ale ja chciałbym, żeby ustąpił miejsca Joshui. Jeśli w siebie wierzysz, nigdy nie powinieneś rezygnować... Jeżeli inkasujesz odstępne, okazujesz w tym momencie ogromną słabość, bo pozwalasz komuś wziąć coś, co czujesz, że powinno być twoje - stwierdził szef Matchroom Boxing w rozmowie z IFL TV.

Deontay Wilder już jakiś czas temu zadeklarował, że będzie chciał walczyć z Furym po raz trzeci, jednak póki co walki jeszcze nie ogłoszono. Nieoficjalnie mówi się, że do pojedynku mogłoby dojść 3 października. 

Add a comment

Todd DuBoef, prezydent promującej Tysona Fury'ego (30-0-1, 21 KO) grupy Top Rank, odradza wszelkie spekulacje na temat rychłej walki unifikacyjnej z Anthonym Joshuą (23-1, 21 KO), przypominając że na razie obaj pięściarze mają zakontraktowane inne walki - Fury z Deontayem Wilderem (42-1-1, 41 KO), a Joshua z Kubratem Pulewem (24-1, 18 KO). 

- Osobiście nie rozmawiałem z nikim na ten temat i nie mam tego w planach - stwierdził DuBoef w rozmowie ze Sky Sports. - W tej chwili pracuję z ludźmi Wildera nad możliwymi datami pojedynku na koniec lata lub początek jesieni. Rozmawiamy też o potencjalnych lokalizacjach. 

- Czy walka Fury - Wilder mogłaby nie dojść do skutku? Nie jestem upoważniony do takich deklaracji, ale nie słyszałem, aby Wilder chciał z niej rezygnować. Nikt nam tego nie zakomunikował. Zgodnie z kontraktem musimy teraz walczyć z Wilderem. Joshua ma też zakontraktowanego Pulewa. Jest zbyt dużo znaków zapytania w tej sytuacji, by spekulować na temat pojedynku Fury - Joshua - ocenił współpracownik Boba Aruma, dodając: - Mamy zobowiązania wobec ekipy Wildera i na tym się skupiamy. Na razie nie ma pewności co do tych dwóch walk, po co więc mówić o trzeciej? Póki co nie ma widoków na Fury - Joshua.

Add a comment

George Foreman przekonuje, by nie skreślać Deontaya Wildera (42-1-1, 41 KO) w trzeciej walce z Tysonem Furym (30-0-1, 19 KO) mimo srogiego lania, jakie "Bronze Bomber" zebrał od "Króla Cyganów" 22 lutego.

- Miałem z Wilderem miłą pogawędkę - zdradził "Big George" w rozmowie z TMZ Sports. - Byłem w podobnej sytuacji do niego, gdy nieoczekiwanie straciłem pas w Afryce [w walce z Muhammadem Alim]. Dobrze wiem, przez co on teraz przechodzi.

- On będzie teraz musiał żyć z tą porażką, ale ja mogę mu pokazać, jak się z tym uporać. Rozmawialiśmy o tym. Wierzę, że Wilder może nie tylko pokonać Fury'ego, ale może zrobić to łatwo. - ocenił Foreman, dodając: - Dajcie mu szansę, a on wam pokaże! 

Do trzeciej walki Fury'ego z Wilderem miało pierwotnie dojść 18 lipca, ale w związku z pandemią koronawirusa pojedynek odwołano. Nowy wstępny termin to 3 października.

Add a comment