Sponsorzy grupy KnockOut

Patronat medialny


 


Trener Deontaya Wildera (43-3-1, 42 KO) Malik Scott jest dobrej myśli przed zaplanowanym na 1 czerwca w Rijadzie pojedynkiem Zhangiem Zhileiem (26-2-1, 21 KO).

- Według mnie Deontay wstydzi się swojego występu przeciwko Parkerowi i ja mam podobnie, ale jeśli 1 czerwca zobaczymy Wildera, jakiego znamy, to Zhang pięknie padnie na deski - twierdzi szkoleniowiec "Bronze Bombera".

- Wilder to artysta przemocy, a Zgang blednie, gdy się męczy, rozpada się i wygląda wtedy na wystraszonego, nie czuje się wtedy komfortowo. Nasza robota to zabrać go do tej strefy mroku. Wierzę, że Deontay jest po prostu twardszy - dodaje Malik Scott, który do tej pory z "Bombardierem" z Alabamy wygrał tylko jedną walkę - z Robertem Heleniusem.

Add a comment

1 czerwca na gali w Rijadzie dojdzie do hitowo zapowiadającego się pojedynku w wadze ciężkiej pomiędzy Deontayem Wilderem (43-3-1, 42 KO) i Zhangiem Zhileiem (26-2-1, 21 KO). Mimo kilku lat w roli czempiona WBC w swoim CV "Bronze Bomber" nie będzie - zdaniem bukmacherów - faworytem czerwcowej konfrontacji.

Aktualnie średni kurs na wygraną Amerykanina wynosi 2,8, przy czym wspomnieć należy, że startował z poziomu 3,0, co oznacza, że gracze chętnie stawiają na wygraną bombardiera z Alabamy. Zwycięstwo Chińczyka obstawić można obecnie przy przeliczniku 1,6.

Deontay Wilder do ringu z Zhangiem Zhileiem wyjdzie jako kapitan drużyny Eddiego Hearna [w ramach turnieju 5 vs 5], i co za tym idzie w przypadku wygranej przed czasem jego team może otrzymać aż 4 punkty w rywalizacji z ekipą Franka Warrena. - Przed wyborem kapitana spojrzałem głęboko w oczy Deontaya i zobaczyłem w nim tego dawnego niszczyciela. On znokautuje Zhanga w świetnym stylu! - przekonuje Eddie Hearn.

Add a comment

Deontay Wilder (43-3-1, 42 KO) zarzeka się, że w hitowo zapowiadającym się starciu z Zhangiem Zhileiem (26-2-1, 21 KO) kibice zobaczą dawną wersję "Bronze Bombera" i tym razem nie będzie między linami już tak pasywny i pozbawiony agresji jak kilka miesięcy temu w przegranym pojedynku z Josephem Parkerem.

- Przeszedłem wiele, musiałem się zebrać do kupy, ale nic się nie zmieniło w ten jeden wieczór, muszę po prostu napierać naprzód, aż dostanę to, czego chcę! - zapowiada były czempion WBC kategorii ciężkiej. - W dniu walki okaże się, czy wciąż mam w sobie to coś czy już nie. To będzie dla mnie ostatnia szansa.

- Jestem gotów, by znów być tamtym Wilderem, który w ringu szukał ofiar. Straciłem na moment pasję do tego sportu z różnych powodów, ale teraz znów czuję wsparcie tych ludzi, którzy kochają to, czym się zajmujemy. I tym razem nie będzie już przelewek! Czuję, jakbym wiele stracił i nic więcej już do stracenia nie miał. Teraz mogę tylko zyskać! - przekonuje Wilder, który w 1 czerwca w Rijadzie na gali 5 vs 5 wyjdzie do ringu jako kapitan drużyny Matchroom Boxing.

Add a comment

1 czerwca na gali w Rijadzie dojść ma do intrygująco zapowiadającej się walki pomiędzy Deontayem Wilderem (43-3-1, 42 KO) i Zhangiem Zhileiem (26-2-1, 21 KO). Trener "Bronze Bombera" przed konfrontacją dwóch wielkich puncherów jest dobrej myśli.

- To bardzo niebezpieczna walka, ale jednocześnie do wygrania - mówi Scott. - Wiemy, że po ostatnim występie kursy są przeciwko nam, wiem, co ludzie sobie myślą, ale Deontay jest nakręcony i zdyscyplinowany, postępuje zgodnie z planem i dla mnie nadal jest najlepszym ciężkim na świecie. Ostatnio miał po prostu zły dzień, to zdarza się nawet najlepszym.

- Zhang jest groźny, ale mam dobre przeczucia, bo Chińczyk to zawodnik, który sprawia, że musisz być czujny. Wiemy, jak się do niego dobrać i zamierzamy to zrobić - zapewnia trener "Bombardiera" z Alabamy i dodaje: - To będzie chirurgiczna  operacja. Podoba mi się to, że Zhang jest tak niebezpieczny, bo dzięki temu Deontay będzie jeszcze lepszy!

Add a comment

Jak informuje Mike Coppinger z ESPN, 1 czerwca w Rijadzie dojść ma do ciekawej walki w wadze ciężkiej pomiędzy Deontayem Wilderem (43-3-1, 42 KO) i Zhangiem Zhileiem (26-2-1, 21 KO).

Pojedynek pierwotnie miał się odbyć 8 marca, jednak ostatecznie "Bronze Bomber" kontraktu nie podpisał, a Chińczyk wyszedł do Josepha Parkera i przegrał na punkty.

Głównym wydarzeniem czerwcowej imprezy w stolicy Arabii Saudyjskiej będzie starcie o cztery pasy wagi półciężkiej pomiędzy Arturem Beterbijewem (20-0, 20 KO) i Dimitrim Biwołem (22-0, 11 KO).

Coppinger potwierdził także, że podczas tej samej gali dojdzie również do ciekawie zapowiadającej się walki w wadze ciężkiej pomiędzy Danielem Dubois (20-2, 19 KO) i Filipem Hrgovicem (17-0, 14 KO)

Add a comment

Były mistrz świata wagi ciężkiej Deontay Wilder (43-3-1, 42 KO) rozmawia z grupą Matchroom Boxing o podpisaniu kontraktu promotorskiego. Amerykanin może na ring wrócić latem podczas jednej z gal organizowanych w Arabii Saudyjskiej.

"Bronze Bomber" po raz ostatni boksował w grudniu, przegrywając na punkty z Josephem Parkerem. Były wieloletni czempion federacji WBC wygrał tylko jedną z czterech ostatnich profesjonalnych walk.

Plotki o rozmowach pomiędzy Wilderem i grupą Eddiego Hearna pojawiały się już kilka miesięcy temu, kiedy było blisko do walki pomiędzy Amerykaninem oraz Anthonym Joshuą.

Add a comment

Deontay Wilder (43-3-1, 42 KO) stwierdził ostatnio, że jedną z przyczyn jego porażki z Josephem Parkerem mogły być podróże, jakie odbywał między USA a Arabią Saudyjską krótko przed pojedynkiem. Carl Froch w swoim podcaście poszedł  dalej, sugerując bardziej mistyczne powody niepowodzenia "Bronze Bombera".

- Wilder jest skończony! - ocenił Brytyjczyk. - On jakiś czas temu poddał się rytuałowi ajałaski, a po czymś takim stajesz się innym człowiekiem. Doznajesz duchowego przebudzenia i wyzbywasz się wewnętrznego killera.

- On teraz jest już spokojny. W walce z Parkerem już tego instynktu killera u niego nie było. Jeśli on nie wróci, to Wilder będzie miał kłopoty. Wilder ma chude nóżki, nie wygląda na boksera. Może to walki z Furym mu to wszystko zabrały.., Każda walka coś ci odbiera - stwierdził Froch.

Na razie nie wiadomo, kiedy Deontay Wilder powróci między liny. Amerykanin miał ofertę walki z z Zhangiem Zhileiem 8 marca, jednak ją odrzucił i ostatecznie z Chińczykiem w tym terminie zaboksuje Joseph Parker. 

Add a comment

Deontay Wilder (43-3-1, 42 KO) doszedł już do siebie po grudniowej porażce z Josephem Parkerem. "Brozne Bomber" przyczyn swojej przegranej upatruje w braku aktywności ringowej i męczących podróżach pomiędzy USA i Arabią Saudyjską, które musiał odbywać przed pojedynkiem.

- To była nudna walka, nic mi się w niej tak naprawdę nie stało - ocenił Amerykanin w rozmowie z ESNEWS. - Ja już następnego dnia wróciłem do treningów. Nie było mnie w ringu prawie dwa lata, w tym czasie zrobiłem tylko jedną rundę, a boksowałem z kimś, kto walczył ciągle.

- Miałem na przygotowania trzy tygodnie. Musiałem tam latać 10 czy 12 godzin. W czasie tego obozu latałem dwa razy - 20 godzin podróży, a oni już byli w Europie, mieli do zrobienia 2 czy 3 godziny. Nie narzekam, ale tłumaczę, przez co musiałem przejść - dodał "Bombardier" z Alabamy.

Na razie nie wiadomo, kiedy Deontay Wilder powróci między liny. Amerykanin miał ofertę walki z z Zhangiem Zhileiem 8 marca, jednak ją odrzucił i ostatecznie z Chińczykiem w tym terminie zaboksuje Joseph Parker. 

Add a comment

Francis Ngannou (0-1, 0 KO) 8 marca w Rijadzie zmierzy się z Anthonym Joshuą (27-3, 24 KO), jednak myśli już o kolejnym bokserskim rywalu, którym miałby być Deontay Wilder (43-3-1, 42 KO).

- Chcę rozwijać swoją karierę w boksie, czeka na mnie wiele wyzwań, wiele nazwisk - Fury, Joshua, Wilder - oświadczył Kameruńczyk w rozmowie ze Sky Sports, rzucając przy okazji wyzwanie "Bornze Bomberowi".

- Wilder, lepiej zbierz się do kupy, bo ja jeszcze nie skończyłem. Chcę mieć twoje nazwisko w rekordzie! - zakomunikował były czempion UFC.

Add a comment

Trener Deontaya Wildera (43-3-1, 42 KO) Malik Scott skomentował w rozmowie z ES NEWS doniesienia na temat występu "Bronze Bombera" na marcowej gali w Arabii Saudyjskiej, na której rzekomo miałby się zmierzyć z Zhangiem Zhileiem (26-1-1, 21 KO). 

- Tak, prawdopodobnie wrócimy na gali Joshua - Ngannou. Nie jest tajemnicą, z kim Deontay jest zestawiany, co to za nazwisko, ale zobaczymy. Nic jeszcze nie jest potwierdzone i podpisane. Najważniejsze jest żeby Deontay był aktywny - powiedział Scott.

Tymczasem kilka dni temu trener Zhanga Shaun George oświadczył, że jego podopieczny kontrakt na pojedynek z Wilderem już podpisał i oczekuje teraz na podpis Amerykanina.

Add a comment

Trener Zhanga Zhileia (26-1-1, 21 KO) Shaun George zdradził w rozmowie z October Red UK, że Chińczyk już złożył swój podpis na kontrakcie na walkę z Deontayem Wilderem (43-3-1, 42 KO).

- My ze swojej strony już podpisaliśmy kontrakt! - oświadczył amerykański szkoleniowiec. - Wszyscy teraz mówią o tym pojedynku, mówi o nim menadżer Wildera Shelly Finkel, ale nie słyszałem nic ze strony Deontaya Wildera, a dopóki on nie zabierze głosu, będę zakładał, że tej walki nie będzie.

- Po prostu niech Deontay podpisze kontrakt i zróbmy tę walkę! Bomb Squad kontra Big Bang - to jest to, czego chcą kibice! - zaapelował do Wildera Shaun George.

Do starcia Zhanga z Wilderem miałoby dojść 8 marca na gali w Rijadzie, której główną atrakcją będzie bój Anthony'ego Joshuy (27-3, 24 KO) z Francisem Ngannou (0-1, 0 KO).

Add a comment

Menadżer Deontaya Wildera (43-3-1, 42 KO) Shellly Finkel w rozmowie z The Sun wyraził zainteresowanie organizacją walki z Zhangiem Zhileiem (26-1-1, 21 KO).

- Chielibyśmy rewanżu z Parkerem, ale to nie było omawiane. Jeśli jednak padnie propozycja pojedynku z Zhangien, to też byłoby duże wydarzenie, który mogłoby konkurować z walką Joshua - Ngannou - ocenił Amerykanin. 

- To fenomenalna sprawa dla kibiców. Saudyjczycy robią dobrą robotę, zestawiając ze sobą najlepszych ciężkich - dodał Finkel.

Ostatnio pojawiły się doniesienia, że zarówno Zhang jak i Wilder mieliby wystąpić 8 marca na gali organizowanej w Rijadzie. Nie ma jednak pewności, czy jest intencja, by zaboksowali ze sobą czy z innymi rywalami.

Add a comment

Zhang Zhilei (26-1-1, 21 KO) w rozmowie z iD Boxing zadeklarował, że jest otwarty na pojedynek z Deontayem Wilderem (43-3-1, 42 KO).

- Przywitam tę walkę z otwartymi rękami! To będzie świetna sprawa dla boksu. Ja jestem na tak, więc teraz piłka jest po stronie Wildera i zobaczymy, co on powie - stwierdził dwumetrowy Chińczyk, który w swoich dwóch ostatnich występach nokautował Joe Joyce'a.

Do starcia Zhanga z Wilderem mogłoby podobno dojść 8 marca na gali w Arabii Saudyjskiej, której głównym wydarzeniem będzie starcie Anthony'ego Joshuy (27-3, 24 KO) z Francisem Ngannou (0-1, 0 KO).

Add a comment

Derek Chisora twierdzi, że przegrany pojedynek z Josephem Parkerem może być ostatnim w zawodowej karierze byłego mistrza WBC wagi ciężkiej Deontaya Wildera (43-3-1, 42 KO).

- Nie sądzę, byśmy jeszcze kiedyś zobaczyli Wildera w ringu. Myślę, że to była jego ostatnia walka - powiedział "Del Boy" w rozmowie z ProBoxing Fan.

Dla Wildera starcie z Parkerem było powrotem między liny po ponadrocznej przerwie. "Bronze Bomber" zanotował trzecią porażkę w kolejnych czterech występach.

Add a comment

Frank Warren w niewielu sprawach zgadza się z Eddiem Hearnem, ale w kwestii oceny pozycji Deontaya Wildera (43-3-1, 42 KO) po porażce z Josephem Parkerem opinię ma niemal tożsamą.

- Dla mnie Wilder z Parkerem wyglądał na rozbitego zawodnika - ocenia promotor Tysona Fury'ego. - Tak to wyglądało. W kolejnej walce na pewno nie może sobie pozwolić na taki boks, bo będzie już całkowicie skończony!

Pytany o możliwość do powrotu do koncepcji organizacji starcia Wildera z Anthonym Joshuą (27-3, 24 KO) Warren odpowiada: - Żeby ten pomysł wskrzesić, Wilder musiałby dać jakąś niesamowitą walkę!

Add a comment

Trener Deontaya Wildera (43-3-1, 42 KO) jako jeden z niewielu w środowisku bokserskim rozsądnie podszedł do porażki swojego zawodnika z Josephem Parkerem (34-3, 23 KO). Szkoleniowiec "Bronze Bombera" zwrócił uwagę na fakt, że w zalewie krytyki pod adresem byłego czempiona WBC giną pojedyncze głosy komplementujące jego oponenta.

- Ojciec czas jest niepokonany - powiedział Scott w rozmowie z Boxingscene. - Deontay nie mógł już przycisnąć, jak zamierzaliśmy. 

- Poza tym oddajmy, kur**, oddajcie szacunek jego rywalowi! Czy może ktoś to powiedzieć, że on był tam w ringu z Josephem Parkerem?! - zaapelował trener Wildera.

Add a comment

Deontay Wilder (43-3-1, 42 KO) nie może pogodzić się z porażką z Josephem Parkerem (34-3, 23 KO), któremu uległ jednogłośnie na punkty na gali w Rijadzie.

- Brakowało mi timingu ze względu na brak aktywności. Jestem zawiedziony, bo wiem, że jestem dużo lepszym pięściarzem od Parkera! - oświadczył "Bronze Bomer" w wywiadzie dla 78SPORTSTV.

- Zamroczyłem go kilka razy, ale nie poszedłem za ciosem. Wahałem się, sam nie wiem, dlaczego - stwierdził Wilder, dodając: - Joshua tak naprawdę nie chciał ze mną walczyć. Widzieliście, jaki był szczęśliwy, gdy przegrałem? Teraz może uciec.

Add a comment

Frank Warren w rozmowie z Garethem A.Daviesem z talkSPORT zasugerował, że słaba postawa Deontaya Wildera (43-3-1, 42 KO) w przegranej walce z Josephem Parkerem (34-3, 23 KO) mogła być konsekwencją niedyspozycji zdrowotnej Amerykanina.

- Rozmawiałem właśnie z [menadżerem Wildera] Shellym Finkelem i mówił mi, że Deontay miał jakiś problem. Był w jakiejś kriokomorze i spędził w niej dużo czasu - stwierdził Warren.

Deontay Wilder, który przed pojedynkiem z Parkerem uważany był za zdecydowanego faworyta, według większości obserwatorów przegrał z Nowozelandczykiem każdą z dwunastu rund. Była to trzecia porażka "Bronze Bombera" w ostatnich czterech walkach.

Add a comment

Były mistrz świata wagi ciężkiej Deontay Wilder (43-3-1, 42 KO) zapowiedział, że nie zamierza kończyć kariery po sobotniej porażce z rąk Josepha Parkera. Amerykanin po niespodziewanej przegranej stracił szansę na największą w swoim życiu wypłątę za planowaną na marzec walkę z Anthonym Joshuą.- Nie wiem co się stało, nie miałem odpowiedniego timingu, nie zadawałem ciosów, ręce nie pracowały, jak powinny, czasem tak bywa - tłumaczył "Bronze Bomber", dla którego był to powrót na ring po ponad rocznej przerwie. Niewykluczone, że wiosną dojdzie do jego rewanżu z Parkerem.

Add a comment

Deontay Wilder (43-2-1, 42 KO) i Joseph Parker (33-3, 23 KO) stanęli twarzą w twarz podczas oficjalnej ceremonii ważenia przed galą w Arabii Saudyjskiej. Amerykanin wniósł na wagę 96,6 kg, a Nowozelandczyk 111,3 kg. Stawką pojedynku dwóch byłych mistrzów świata wagi ciężkiej będą pasy WBC International i WBO Inter-Continental.

Add a comment

Deontay Wilder (43-2-1, 42 KO) zapowiada wygraną przez nokaut z Josephem Parkerem (33-3, 23 KO) na sobotniej gali Day of Reckoning w Rijadzie.

- Chcę zrobić swoje i dać kibicom to, na co czekają - deklaruje "Bronze Bomber", który między liny wróci po ponad roku przerwy. - Nikt nie chce oglądać pełnych dwunastu rund, jest na tej gali wielu świetnych ciężkich i każdy z nas bije mocno.

- Ludzie mają jakieś swoje plany na wieczór, chcą obejrzeć walki, a potem iść się zabawić. Oglądając mnie, lepiej nie mrugajcie, bo dam wam to, co chcecie zobaczyć! Teraz nazywam się Doktor Sen i mam trochę leku nasennego w mojej prawej ręce. Mam nadzieję, że Parker będzie miał ze sobą poduszkę i koc, bo noce bywają tutaj że rześkie! - straszy rywala Deontay Wilder.  

ZOBACZ WALKI JOSHUA - WALLIN, WILDER - PARKER, MILLER - DUBOIS W PPV! >>

Add a comment

Deontay Wilder (43-2-1, 42 KO) jest dobrej myśli w kwestii możliwości organizacji jego walki z Anhtonym Joshuą (26-3, 23 KO). Pojedynek, według Mike'a Coppingera, miałby się odbyć 9 marca w Arabii Saudyjskiej. "Bronze Bomber" szanse na podpisanie kontraktów ocenia wysoko.

- Nie mogę tego oszacować procentowo, ale to jest duży procent - stwierdził Wilder w rozmowie z Danem Rafaelem. - Z tego co słyszę, to wygląda to znakomicie.

- Póki co mamy jednak obaj robotę do zrobienia 23 grudnia - on z Otto Wallinem, ja z Josephem Parkerem. Ja jestem skoncentrowany poważnie na Josephie i wiem, że on skupia się na Wallinie. Potem będzie już tylko lepiej. Fani mogą spodziewać się wielkich rzeczy w przyszłym roku! - zapewnił były czempion WBC wagi ciężkiej.

KUP PPV NA JOSHUĘ I WILDERA Z REFLINKA RINGPOLSKA >>

Add a comment

Jak poinformował Mike Coppinger z ESPN 9 marca w Arabii Saudyjskiej dojść ma do walki Anthony'ego Joshuy (26-3, 23 KO) z Deontayem Wilderem (43-2-1, 42 KO).

Kontrakty na pojedynek są już podobno gotowe, jednak najpierw obaj pięściarze muszą wygrać swoje pojedynki 23 grudnia na gali w Rijadzie - Joshua z Otto Wallinem (26-1, 14 KO), a Wilder z Josephem Parkerem (33-3, 23 KO).

Wilder i Joshua w przyszłym roku mają stoczyć dwie walki. Ich drugi pojedynek planowany jest na jesień i również ma się odbyć na gali w Arabii Saudyjskiej.

KUP PPV NA JOSHUĘ I WILDERA Z REFLINKA RINGPOLSKA >>

Add a comment