Sponsorzy grupy KnockOut

Patronat medialny


 


Na mniej niż tydzień przed galą boksu zawodowego Polsat Boxing Promotions, jeden z uczestników został zmuszony odwołać swój występ we Wrocławiu. W hali Orbita fani zobaczą zatem sześć pojedynków zawodowych w tym dwa o pasy mistrzowskie federacji IBO. W serwisie eBilet.pl trwa sprzedaż biletów na sobotnie wydarzenie, którego ozdobą będzie także występ polskiej gwiazdy muzyki pop - Eweliny Lisowskiej.

Niestety na kilka dni przed swoim powrotem na ring, z gali we Wrocławiu musiał wycofać się Michał Olaś. Pięściarz wagi junior ciężkiej nie boksował półtora roku i on sam oraz fani boksu nie mogli już doczekać się go znów między linami. Jednak rutynowe badania niezbędne do uzyskania licencji bokserskiej wykazały konieczność pogłębionej diagnostyki. Taki stan rzeczy uniemożliwia niepokonanemu Polakowi występ w hali Orbita i konfrontację z Kolumbijczykiem Julio Cesarem Calimeno.

W walce wieczoru gali Polsat Boxing Promotions, która 19 lutego odbędzie się we Wrocławiu, naprzeciw siebie staną czołowi pięściarze wagi junior ciężkiej z Polski i Niemiec: Nikodem Jeżewski oraz Artur Mann. Stawką ich pojedynku będzie pas interkontynentalnego mistrza federacji IBO, a zwycięzca dodatkowo zyska szansę na kolejne atrakcyjne sportowo i finansowo walki. Drugie starcie mistrzowskie to konfrontacja Osleysa Iglesiasa z Robertem Raczem. Utalentowany Kubańczyk w hali Orbita stoczy swój drugi pojedynek zawodowy dla grupy Polsat Boxing Promotions, a przypadku wygranej zdobędzie swoje pierwsze zawodowe trofeum - pas młodzieżowego mistrza federacji IBO w wadze super średniej. Wysoką stawkę będzie miała także walka Konrada Kaczmarkiewicza i Przemysława Gorgonia czyli typowe starcie młodości z doświadczeniem. Kaczmarkiewicz liczy na kolejny krok w karierze i promocję na nazwisku dobrze znanego w Polsce rywala, a Gorgoń celuje w powrót na zwycięską ścieżkę i utarcie nosa młodemu gniewnemu. Zgodnie z planem odbędą się także pojedynki młodych polskich talentów: Miłosza Grabowskiego, Konrada Kozłowskiego, Bartłomieja Przybyły i Arkadiusza Zająca. Ostatni z wymienionych będą bohaterami polsko-polskiej walki, a pozostała dwójka zmierzy się z przedstawicielami cenionej na świecie ukraińskiej szkoły boksu.

Add a comment

Julio Cesar Calimeno (4-2, 4 KO) sprawdzi Michała Olasia (11-0, 10 KO) 19 lutego na gali Polsat Boxing Promotions we Wrocławiu. Zawodnik z Warszawy wróci między liny po 1,5-rocznej przerwie.

Główną atrakcją imprezy będzie starcie w limicie 91 kg z udziałem Nikodema Jeżewskiego (20-1-1, 9 KO)  i Artura Manna (17-2, 9 KO), ostatniego rywala Mairisa Briedisa.

Add a comment

19 lutego na gali Polsat Boxing Promotions we Wrocławiu na ring po półtorarocznej przerwie powróci boksujący w kategorii junior ciężkiej Michał Olaś (11-0, 10 KO). Podczas tej samej imprezy kolejną walkę stoczy także superśredni Konrad Kaczmarkiewicz (4-1, 1 KO).

Główną atrakcją wrocławskiej gali będzie starcie w limicie 91 kg z udziałem Nikodema Jeżewskiego (20-1-1, 9 KO)  i Artura Manna (17-2, 9 KO), ostatniego rywala Mairisa Briedisa.

Add a comment

W pojedynku wieczoru gali w Białymstoku Przemysław Gorgoń (12-6-1, 5 KO) pokonał na punkty Faraoka Daku (21-18-1, 9 KO). Podczas tej samej imprezy Michał Olaś (11-0, 10 KO) znokautował w czwartej rundzie Jiriego Svacinę (14-44, 3 KO).

Wyniki pozostałych walk: Andrzej Szkuta (1-0-1, 0 KO) wygrał na punkty z Krzysztofem Lisem (0-2, 0 KO). Jakub Sosiński (3-1, 1 KO) zastopował w pierwszym starciu Konrada Cupriaka (0-2 0 KO), Adam Grabiec (8-31-0, 1 KO) pokonał na punkty Daniela Urbańskiego (21-35-3, 5 KO).

Add a comment

Michał Olaś (10-0, 9 KO), który niedawno zaliczył swój amerykański debiut, na ring powróci już w najbliższą sobotę pojedynkiem na gali Dariusza Snarskiego w Białymstoku. Rywalem warszawianina, związanego kontrkatem menadżerskim z Aandrzejem Fonfarą, będzie Bośniak Elvis Smajlovic (11-10-2, 6 KO).

Add a comment

Przemysław "Smile" Gorgoń (11-6-1, 5 KO) i Michał Olaś (10-0, 9 KO) już wkrótce stoczą kolejne walki, a ich występy obejrzą Dariusz "Tygrys" Michalczewski i Andrzej Fonfara! Bardzo ciekawie zapowiada się 42 event grupy Dariusza Snarskiego - Białystok Chorten Boxing Show 4 w dniu 5 września w Białymstoku. Transmisja w kanałach sportowych Polsatu. - Po zwycięstwie z Patrykiem Szymańskim Przemka Gorgonia czeka jeszcze trudniejszy pojedynek, z urodzonym w Ugandzie reprezentantem Holandii Faroukiem Daku. Na naszej gali wystąpi też Michał Olaś, który niedawno rozpoczął karierę na amerykańskich ringach - mówi Dariusz Snarski, szef Chorten Boxing Production.

Po raz drugi z rzędu w pojedynku wieczoru wystąpi Przemysław Gorgoń, były brązowy medalista Mistrzostw Polski Seniorów. W tym roku wygrywał już z Gruzinem Malkhazem Sujashvilim w Stalowej Woli i Patrykiem Szymańskim w Arłamowie. - Od początku kariery zawodowej wierzyłem w Przemka Gorgonia i czekałem aż odpali. Tak się stało, co pokazał w ostatnich występach. Za niewiele miesiąc czeka go kolejny trudny sprawdzian. Farouk Darku jest mańkutem oraz boksuje w sposób niekonwencjonalny. Jego styl walki sprawił trudność Robertowi Parzęczewskiemu, z którym przegrał na punkty - dodał olimpijczyk z Barcelony.

Dla 30-letniego Przemysława Gorgonie to będzie już 19 pojedynek na profesjonalnych ringach. Jego przeciwnik 35-letni Farouk Daku stoczy w stolicy Podlasia jubileuszową 40 walkę w karierze. Wcześniej przegrywał na punkty i ze wspomnianym Robertem Parzęczewskim oraz Dariuszem Sękiem. - Doświadczenie jest po stronie afrykańskiego mistrza, ale Gorgoń to solidny i jednocześnie nieobliczalny bokser, którego stać na kolejne miłe niespodzianki. Nie miał nawet porządnej kariery w reprezentacji, a ma potencjał by wygrywać ciekawe walki jako zawodowiec - uważa Dariusz Snarski.

Na gali w Białymstoku wystąpi też były Mistrz Polski oraz mistrz ligi World Series of Boxing Michał Olaś. - 5 września na Białystok Chorten Boxing Show 4 będzie też jego menedżer Andrzej Fonfara, a w roli gościa pojawi się Dariusz "Tygrys" Michalczewski, który przez wiele lat był mistrzem Świata wagi półciężkiej - przyznał organizator.

Według aktualnych wytycznych na wydarzenie wejdzie 500 osób. Bilety wkrótce pojawią się na stronie www.tikecik.pl. Galę boksu rozpoczną starcia boksu olimpijskiego. Później boksować będą zawodowcy, m.in. Dariusz Skop (6-3, 2 KO), Krzysztof Warekso (1-0) i Krzysztof Włodarczyk (0-1) - Jeżeli sytuacja się wyklaruje to wystąpi Oleksandr Babanov (3-0, 2 KO), któremu planuję starcie z mocnym rywalem. Być może wystąpi także Timur Kuzachmedow (7-2-2, 2 KO). Ale to nie koniec fight cardu. 42 event Chorten Boxing Production odbędzie się pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Białegostoku Tadeusza Truskolaskiego - powiedział Dariusz Snarski.

Add a comment

W nocy z piątku na sobotę gali w Wenecji (na Florydzie) swój amerykański debiut zawodowy zaliczy Michał Olaś (9-0, 8 KO), promowany od niedawna przez Andrzeja Fonfarę. Rywalem warszawianina będzie Amerykanin Kevin Brown (2-9, 1 KO). Transmisja z gali w systemie PPV na stronie ubc.live.

Add a comment

Amerykanin Kevin Brown (2-9, 1 KO) będzie przeciwnikiem Michała Olasia (9-0, 8 KO) w pierwszym zawodowym występie niepokonanego Polaka w Stanach Zjednoczonych. 

Występujący w kategorii junior ciężkiej 30-letni warszawianin podpisał niedawno kontrakt menadżerski z Andrzejem Fonfarą i kolejne pojedynki toczył będzie za Oceanem. Pierwszy z nich odbędzie się 17 lipca podczas gali w miejscowości Venice a Florydzie. 

Transmisja z piątkowej imprezy organizowanej przez Melvina "Chico" Rivasa dostępna będzie w systemie PPV na stronie ubc.live.

Add a comment

Boksujący w kategorii junior ciężkiej Michał Olaś (9-0, 8 KO) otrzymał od urzędu imigracyjnego USA wizę pracowniczą i może oficjalnie rozpocząć amerykański etap swojej zawodowej kariery.

Niepokonany warszawianin, który podpisał kontrakt menadżerski z Andrzejem Fonfarą, wystąpi 17 lipca na gali w Venice na Florydzie organizowanej przez Melvina "Chico" Rivasa, byłego trenera m.in. Patryka Szymańskiego i Macieja Sulęckiego. 

Jak zdradził niedawno Fonfara, zainteresowanie skrzyżowaniem rękawic z Olasiem wyraził kilka tygodni temu Terweł Pulew (15-0, 12 KO), jednak późno przedstawiona oferta z obozu utytułowanego na ringach amatorskich Bułgara na razie została odrzucona.

Add a comment