Sponsorzy grupy KnockOut

Patronat medialny


 


Były młodzieżowy mistrz świata wagi super piórkowej Krzysztof Cieślak (23-7, 7 KO) postanowił ponownie zaprezentować się kibicom po dłuższej przerwie. "Skorpion" wystąpi gościnnie na gali Knockout Boxing Night 33 w Białymstoku.

Znany z wielu ringowych wojen pięściarz zdecydował się stoczyć walkę na gali organizowanej w stolicy Podlasia. Główną atrakcją tej imprezy będzie pojedynek byłego mistrza Europy Kamila Szeremety z Abelem Miną.

Kolejne zawodowe pojedynki stoczą także m.in. dwukrotny mistrz świata wagi junior ciężkiej Krzysztof Włodarczyk, Fiodor Czerkaszyn i Rafał Wołczecki. Bilety dostępne są w serwisie ebilet.pl. Głównym gali Knockout Boxing Night 33 jest ORLEN Paliwa.

Add a comment

Lawrence Okolie (17-0, 14 KO), podobnie jak Michał Cieślak (21-1, 15 KO), zbliża się do końca sesji sparingowych przed walką o pas WBO wagi junior ciężkiej. 

Brytyjczyk opublikował w mediach społecznościowych zdjęcie ze swoimi sparingpartnerami - mistrzem Europy Chrisem BIllamem-Smithem i brązowym medalistą olimpijskim Davidem Nyiką. - Każdy dzień przybliża mnie do zwycięstwa. 12 świetnych rund, już jestem gotów. Ja tę walkę wygrałem lata temu, gdy zrozumiałem, że wielkość tkwi w moim wnętrzu - napisał pod zdjęciem czempion WBO.

Pojedynek Cieślaka z Okolie będzie główną atrakcją gali Matchroom Boxing w Londynie zaplanowanej na 27 lutego. Transmisja w Polsce na platformie DAZN.

Walka Cieślak - Okolie tylko na DAZN (reflink) >>

Add a comment

7 września ostatni zawodowy pojedynek stoczy Krzysztof Cieślak (23-7, 7 KO). 34-letni "Skorpion" pożegna się z ringiem podczas organizowanej przez Dariusza Snarskiego gali w Białymstoku.

Jesienią ubiegłego roku Cieślak wrócił na ring po ponad 3-letniej przerwie, jednak w marcu przegrał na punkty z Artemem Ayvazidim i jesienią wejdzie między liny po raz ostatni. Nazwisko jego rywala na razie nie jest jeszcze znane.

"Skorpion" boksuje zawodowo od września 2007 roku. Podczas imprezy w Białymstoku kibice zobaczą w akcji także m.in. Przemysława Gorgonia, Timura Kuzachmedowa oraz Aleksandra Babanowa.

Add a comment

Tomasz Babiloński, promotor Tomasza Babilońskiego, był bardzo zadowolony z postawy Michała Cieślaka (19-0, 13 KO) w zwycięskiej walce z Olanrewaju Durodolę (29-7, 27 KO). Szef Babilon Promtion uważa, że niepokonany radomianin może pójść w ślady Krzysztofa Głowackiego i sięgnąć niebawem po mistrzowski pas kategorii junior ciężkiej.

Add a comment

Dziś na gali w Białymstoku na ring po ponad 3-letniej przerwie powróci były młodzieżowy mistrz świata IBF wagi super piórkowej Krzysztof Cieślak (22-6, 7 KO). Rywalem "Skorpiona" na gali w Białymstoku będzie Andrei Sudas (8-22-1, 6 KO).

Add a comment