onet.pl sport


ARTV Chicago
Przegląd Sportowy

   
BRK Gladiator

Patronat medialny

 

 

 

 Boksujący w kategorii ciężkiej Sergiej Werwejko (6-1, 4 KO) potrzebował zaledwie 84 sekund, żeby zastopować Łukasza Zygmunta (2-7, 0 KO) na gali w Białymstoku. 29-latek wrócił w ten sposób na ring po marcowej porażce z Marcelo Nascimento.

Podczas tej samej gali wystąpił także Kamil Młodziński (8-1-3, 5 KO), który zremisował z Timurem Kuzakhmedowem (2-0-2, 1 KO). Po sześciu rundach dwóch sędziów punktowało 57-57, a jden wskazał na minimalną przewagę Ukraińca.

Na gali organizowanej w Białymstoku zawodowe zwycięstwa zanotowali także Przemysław Gorgoń, Tomasz Mazur oraz Daniel Pilc.

Sergiej Werwejko (5-1, 3 KO) po marcowej porażce z Marcelo Nascimento zmienił trenera i rozpoczął współpracę z Krzysztofem Drzazgowskim. - Czas na wprowadzenie nowego gracza na rynku polskim w wadze ciężkiej. Dajcie mi czas, a po raz kolejny pokażę, że pięściarze spod mojej ręki są najlepsi i znów napsujemy paru osobom krwi - zapowiada nowy trener Ukraińca.

 

Marcelo Nascimento (23-14, 20 KO) pokonał przez techniczny nokaut w piątej rundzie Sergieja Werwejkę (5-1, 3 KO) w walce wieczoru gali w Żyrardowie.

28-letni Ukrainiec mieszający w Warszawie rozpoczął nieźle, ale Brazylijczyk z każdą minutą zyskiwał przewagę. Werwejko starał się rozpoczynać akcje lewym prostym, jednak Nascimento przepuszczał pierwsze uderzenie rywala i kontrował obszernymi sierpowymi.

Brazylijczyk po raz pierwszy mocno wstrząsnął przeciwnikiem w trzeciej rundzie po ciosie z prawej ręki. W kolejnych minutach Werwejko był coraz badziej zmęczony, a Brazylijczyk coraz skuteczniejszy. Ukrainiec kilkukrotnie padał na deski bez ciosu, aż w końcu został zastopowany w piątym starciu po serii uderzeń bez odpowiedzi.

Dla Werwejki była to pierwsza porażka na zawodowych ringach. Nascimento wygrał po raz pierwszy od kwietnia ubiegłego roku.

Dziś w Żyrardowie kolejna gala coraz prężniej rozwijającej się grupy Fight Events. W karcie imprezy: pojedynek olbrzymów w wadze ciężkiej pomiędzy Siergiejem Werwejko i Marcelo Luizem Nascimento, "walka o wszystko" Jordana Kulińskiego z Piotrem Podłuckim, a także występy Norberta Dąbrowskiego, Pauliny Raszewskiej i Kamila Gardzielika. Zapraszamy do komentowania i typowania wyników. Transmisja z gali : godz. 20.30 - Polsat Sport Fight, godz. 22.55 - Polsat Sport.

Dziś na gali w Żyrardowie swoją pierwszą walkę wieczoru stoczy Siergiej Werwejko (5-0, 3 KO). Zapraszamy do wysłuchania rozmowy z boksującym w wadze ciężkiej pięściarzem grupy Fight Events, który skrzyżuje rękawice z ostatnim rywalem Mariusza Wacha -  Marcelo Luizem Nascimento (22-14, 19 KO).

Transmisja z gali : godz. 20.30 - Polsat Sport Fight, godz. 22.55 - Polsat Sport

Sergiej Werwejko (5-0, 3 KO) okazał się lżejszy od Marcelo Nascimento (22-14, 19 KO) podczas oficjalnej ceremonii ważenia przed galą Friday Boxing Night w Żyrardowie. Mieszkający w Warszawie Ukrainiec wniósł 103,5 kg, zaś Brazylijczyk 104,5 kg.

Sergiej Werwejko (5-0, 3 KO) okazał się lżejszy od Marcelo Nascimento (22-14, 19 KO) podczas oficjalnej ceremonii ważenia przed galą Friday Boxing Night w Żyrardowie. Mieszkający w Warszawie Ukrainiec wniósł 103,5 kg, zaś Brazylijczyk 104,5 kg.

Pojedynek został zakontraktowany na osiem rund. Dla Nascimento będzie to drugi występ przed polską publicznością. W maju ubiegłego roku Brazylijczyk stoczył bardzo wyrównany pojedynek z Mariuszem Wachem.

Transmisję z gali przeprowadzą telewizje Polsat Sport Fight od godz. 20.30 oraz Polsat Sport od godz. 22.55. Pozostałe wyniki ważenia:
Jordan Kuliński (77 kg) - Piotr Podłucki (78,2 kg)
Norbert Dąbrowski (82 kg) - Michał Graszek (85 kg)
Kamil Gardzielik (76,4 kg) - Kasjan Inglot (77 kg)
Paulina Raszewska (54,7 kg) - Bojana Libiszewska (55 kg)

W piątek na gali w Żyrardowie w swoim najważniejszym pojedynku w dotychczasowej karierze boksujący w wadze ciężkiej Sergiej Werwejko (5-0, 3 KO) zmierzy się z Brazylijczykiem Marcelo Nascimento (22-14, 19 KO). Promotor mieszkającego w Polsce Ukraińca Marcin Piwek zamierza podtrzymać dobre tempo startowe swojego zawodnika, który poprzednią walkę stoczył w grudniu.

- Chcemy mu zorganizować jeszcze trzy walki w tym roku, zobaczymy, jak to się wszystko będzie toczyło, jak będzie przechodził etapami przez te pojedynki - stwierdził w poniedziałkowym "Puncherze" szef grupy Fight Events.

- Siergiej ma potencjał i chcemy to wykorzystać, więc nie chcemy mu budować tego rekordu ["na sprzedaż"]. Gdybyśmy zamierzali tylko zbudować rekord, to nie sprowadzalibyśmy Nascimento z Brazylii. Chcemy zbudować Siergieja na jakichś nazwiskach, żeby w przyszłości coś osiągnął - dodał Marcin Piwek. 

Podczas gali w Żyrardowie dojdzie także do bardzo ciekawie zapowiadającego się starcia pomiędzy Jordanem Kulińskim (3-0-1, 1 KO) i Piotrem Podłuckim (4-0, 2 KO). W ringu zaprezentują się ponadto Norbert Dąbrowski (19-6-1, 7 KO), Kamil Gardzielik (1-0, 0 KO) i debiutująca w gronie zawodowców Paulina Raszewska.

Kup bilet na galę w Żyrardowie, ceny już od 25 PLN >> 

Telewizje Polsat Sport Fight i Polsat Sport pokażą na żywo piątkową galę organizowaną przez grupę Fight Events w Żyrardowie. Głównym wydarzeniem tej imprezy będzie pojedynek w wadze ciężkiej pomiędzy Sergiejem Werwejko (5-0, 3 KO) i Brazylijczykiem Marcelo Nascimento (22-14, 19 KO).

Żyrardowskiej publiczności zobaczy także m.in. pojedynki Jordana Kulińskiego z Piotrem Podłuckim, Norberta Dąbrowskiego z Michałem Graszkiem. Pierwszą zawodową walkę stoczy Paulina Radziszewska, a drugi profesjonalny występ zaliczy Kamil Gardzielik.

Transmisja w Polsacie Sport Fight rozpocznie się w piątek od godz. 19.00. Polsat Sport dołączy się do relacji od godz. 22.55.

Już w najbliższy piątek na gali Fight Events w Żyrardowie Siergiej Werwejko (5-0, 3 KO) zmierzy się z Marcelo Luizem Nascimento (22-14, 19 KO). Werwejko do starcia z doświadczonym Brazylijczykiem, który w zeszłym roku dał bardzo trudną walkę Mariuszowi Wachowi, szykuje się pod okiem Dariusza Mroza.

Kup bilet na galę w Żyrardowie, ceny już od 25 PLN >> 


Najnowsze komentarze