Patronat medialny


 


Niewykluczone, że już niebawem Kamil Łaszczyk (30-0, 11 KO) stoczy pojedynek na zasadach MMA w jednej z "freakowych" federacji. Rywalem "Szczurka" ma być jeden z najpopularniejszych w Polsce freak fighterów Amadeusz "Ferrari" Roślik.

Add a comment

Amadeusz "Ferrari" Roślik, jeden z najpopularniejszych w Polsce uczestników freakfightowych gal sportów walki chce walki z Kamilem Łaszczykiem. "Ferrari", ważący około 20 kilogramów więcej od "Szczurka", proponuje starcie na zasadach MMA.

Add a comment

Kamil Łaszczyk (32-0, 11 KO) w rozmowie z ringpolska.pl skomentował bardzo obraźliwe w formie zaproszenie do walki w MMA, jakie wystosował w jego kierunku Amadeusz Ferrari, jeden z popularniejszych zawodników freakowych organizacji MMA.

- Śmieszny typek, coś wspominał o IQ, a poziom wypowiedzi znacznie temu przeczy, tak jak pisałem nie będę prowadził dyskusji z tym gościem bo o czym tu rozmawiać, tym się różnimy, że mam szacunek do każdego zawodnika - stwierdził "Szczurek", który aktualnie przebywa w RPA wraz z Mariuszem Wachem szykującym się do sobotniej walki z Kevinem Lereną.

Add a comment

Kamil Łaszczyk (32-0, 11 KO) wdał się dziś na Twitterze w wymianę zdań ze znanym z występów we freakowych organizacjach MMA Amadeuszem "Ferrari" Roślikiem (rekord 3 wygrane, 3 porażki).

Dyskusję rozpoczął Roślik, któremu nie spodobał się facebookowy komentarz "Szczurka": - KAMIL LESZCZYK O MMA: LEŻĄ TYŁKIEM NA GŁOWIE. Pseudonim szczurek a więc ty mały szczurze nie fikaj do mnie bo w mma bym cię podniósł, jeb*** tobą o glebę później usiadł ci du** na twarzy i spełniły by się wszystkie twoje koszmary… co do kretyna na teście IQ tez bym cię ośmieszył.

Łaszczyk odparł: - Nie zamierzam z tobą dyskutować, bo ze sportem nie masz nic wspólnego. Nie wiesz co to ciężka praca, wyrzeczenia i prawdziwy sport. Wziąłeś się znikąd i cwaniakujesz. Więcej szacunku do prawdziwych sportowców [później panowie wymienili jeszcze kilka uwag na swój temat].

Do debaty wtrącił się też boksujacy w wadze junior ciężkiej Oskar Wierzejski, pisząc do Ferrariego: - Weź se pizdeuszu znajdź kogoś w swojej wadze.

Add a comment

W pojedynku wieczoru sobotniej gali MB Promotions we Wrocławiu Kamil Łaszczyk (32-0, 11 KO) znokautował w drugiej rundzie Kevina Leonela Acevedo (21-5-3, 6 KO).

Podczas tej samej imprezy kolejną wygraną zanotował także boksujący w kategorii półciężkiej Paweł Augustynik, który zastopował w trzeciej odsłonie Aro Schwartza (19-6-1, 13 KO).

We Wrocławiu zwyciężali ponadto: Michał Leśniak (17-1-1, 5 KO), Karol Łapawa (3-0, 2 KO), Sebastian Wiktorzak (1-0, 1 KO) i Arkadiusz Zakharyan (2-0, 1 KO).

Add a comment

Kamil Łaszczyk (29-0, 10 KO) zmierzy się z Kevinem Leonelem Acevedo (21-4-3, 6 KO) w walce wieczoru gali MB Boxing Night we Wrocławiu. Podczas oficjalnej ceremonii ważenia Polak wniósł 55 kg, zaś jego rywal 58,1 kg kg. Transmisja w TVP Sport.

Pozostałe wyniki ważenia:
Paweł Augustynik (79,1 kg) - Aro Schwartz (78,5 kg)
Michał Leśniak (67,6 kg) - Josef Zahradnik (67,4 kg)
Karol Łapawa (67,5 kg) - Mateusz Rajewski (67,5 kg)
Arkadiusz Zakharyan (62,5 kg) - Jakub Kasl (61,4 kg)
Sebastian Wiktorzak (83,9 kg) - Jiri Korda (83 kg)

Add a comment

27 sierpnia na gali MB Boxing Night we Wrocławiu kolejny zawodowy pojedynek stoczy Kamil Łaszczyk (29-0, 10 KO), który zmierzy się z Kevinem Acevedo (21-4-3, 6 KO). Pojedynek zakontraktowano na dziesięć rund.

Dla Łaszczyka, który ostatni raz boksował w marcu, a niedawno przymierzany był do walki o mistrzostwo Unii Europejskiej wagi piórkowej, będzie to drugi tegoroczny występ. Pochodzący z Argentyny Acevedo po raz ostatni boksował w lutym.

Podczas tej samej gali kibice zobaczą w akcji również Pawła Augustynika (15-0, 5 KO), Michała Leśniaka (15-1-1, 4 KO), Karola Łapawę (2-0, 0 KO) i Arkadiusza Zakharjana (1-0, 0 KO).

Add a comment

Kamil Łaszczyk (31-0, 10 KO) czeka na potwierdzenie daty kolejnej zawodowej walki. 31-latek trenuje w Dzierżoniowie pod skrzydłami Piotra Wilczewskiego. Łaszczyk po raz ostatni boksował na początku marca, wygrywając na punkty z Ismailem Galiatano.

 

Add a comment

Wygląda na to, że po kilku miesiącach prób zorganizowania walki o mistrzostwo Unii Europejskiej wagi piórkowej, obóz Kamila Łaszczyka (31-0, 10 KO) ostatecznie postanowił zrezygnować z pojedynku o pas EBU-EU. Tak wynika z informacji umieszczonych na oficjalnej stronie Europejskiej Unii Boksu.

Według ostatnich doniesień, 13 sierpnia na gali organizowanej w Barcelonie miało dojść do walki pomiędzy Łaszczykiem i Cristobalem Llorente. Teraz Polak został usunięty z pozycji pretendenta do tytułu, a Llorente czeka na nowego rywala w pojedynku o pas.

Łaszczyk po raz ostatni boksował na początku marca, wygrywając na punkty z Ismailem Galiatano. Na razie nie wiadomo, kiedy podopieczny trenera Piotra Wilczewskiego wróci na ring.

Add a comment

13 sierpnia na gali organizowanej w Barcelonie ma odbyć się walka o wakujący tytuł mistrza Unii Europejskiej wagi piórkowej pomiędzy Kamilem Łaszczykiem (31-0, 10 KO) i Cristobalem Llorente (14-0-1, 6 KO) - informuje oficjalna strona Europejskiej Unii Boksu.

Przetarg wyłaniający organizatora tego pojedynku odbył się wczoraj. Łaszczyk na rywala w walce o pas EBU-EU czeka już od kilku miesięcy. W tym czasu kilku rywali wycofało się z pojedynku z Polakiem.

Poprzednio tytuł mistrza Unii Europejskiej w tej kategorii wagowej należał do Włocha Mauro Forte, który wkrótce będzie boksował o mistrzostwo Europy z Jordanem Gillem. Łaszczyk po raz ostatni boksował na początku marca, wygrywając na punkty z Ismailem Galiatano.

Add a comment

Cristobal Lorente (14-0-1, 6 KO) jest kolejnym przeciwnikiem wyznaczonym przez Europejską Unię Boksu do walki z Kamilem Łaszczykiem (31-0, 10 KO) o wakujący tytuł mistrza Unii Europejskiej wagi piórkowej.

EBU dała czas obozom Polaka i Hiszpana na osiągniecie porozumienia w sprawie organizacji walki do 13 czerwca. Tego dnia odbędzie się przetarg, jeśli porozumienie nie zostanie osiągnięte.

W ostatnim czasie promujący Łaszczyka Mateusz Borek dwukrotnie wygrywał już przetarg organizację walki o pas EBU-EU, jednak rywale Polaka wycofywali się. Szef MB Promotions planował zorganizować walkę z udziałem Łaszczyka o tytuł Unii Europejskiej 1 lipca na gali w Skarżysku-Kamiennej.

Poprzednio pas EBU-EU w tej kategorii wagowej należał do Włocha Mauro Forte, który wkrótce będzie boksował o mistrzostwo Europy z Jordanem Gillem. Łaszczyk po raz ostatni boksował na początku marca, wygrywając na punkty z Ismailem Galiatano.

Add a comment