Patronat medialny


 


15 kwietnia na gali MB Boxing Night 15 w Zgorzelcu na ring wróci Kamil Łaszczyk (32-0, 11 KO), który na dystansie ośmiu rund zmierzy się z Ayim Aryee (22-2-2, 13 KO).

Dla 32-letniego "Szczurka" będzie to powrót na ring po krótkiej przygodzie z mieszanymi sztukami walki. Łaszczyk ostatni raz boksował w siernoi ubiegłego roku.

W Zgorzelcu dojdzie także do walki o pas mistrza Polski w wadze średniej pomiędzy Stanisławem Gibadło i Karolem Welterem. Kibice zobaczą w akcji również Sebastiana Ślusarczyka i Łukasza Wierzbickiego.

Add a comment

Kamil Łaszczyk wygrał w pojedynku wieczoru gali Fame MMA z Amadeuszem "Ferrarim" Roślikiem, jednak niewiele brakowało, by klatkę jako zwycięzca opuścił popularny freak fighter.

"Ferrari" zgodnie z oczekiwaniami od pierwszego gongu dążył do obalenia Łaszczyka, a gdy mu się to udawało, dominował w parterze nad mało doświadczonym w MMA pięściarzem. 

W trzeciej rundzie Roślik wyraźnie opadł jednak z sił i do kontrnatarcia przeszedł "Szczurek" który w pozycji leżącej zasypał "Ferrariego" serią mocnych uderzeń, zmuszając sędziego ringowego do przerwania rywalizacji... 8 sekund przed końcem starcia. Po walce zwycięski Kamil Łaszczyk oświadczył, że zamierza wrócić do boksu.

Add a comment

W piątek na gali Fame MMA Kamil Łaszczyk sprawdzi się w pojedynku na zasadach mieszanych sztuk walki z Amadeuszem "Ferrarim" Roślikiem.

Add a comment

Oficjalnie potwierdzono, że Kamil Łaszczyk zadebiutuje w formule MMA. 3 lutego na gali FAME organizowanej w Krakowie, niepokonany na zawodowych ringach pięściarz zmierzy się z Amadeuszem "Ferrarim" Rośnikiem.

Rywal Łaszczyka ma na koncie osiem pojedynków z formule MMA. Roślik wygrał cztery ostatnie walki w klatce.

O możliwości zakontraktowania takiego zestawienia mówiło się od kilku miesięcy. 31-letni Łaszczyk w ringu po raz ostatni był w sierpniu.

Add a comment

Wygląda na to, że na początku przyszłego roku Kamil Łaszczyk (30-0, 11 KO) zmierzy się w walce MMA z popularnym zawodnikiem freakfightowych gal Amadeuszem Ferrarim. Jak sugeruje menadżer pięściarza z Wrocławia Jerzy Mazur, jest duża szansa, że pojedynek niebawem zostanie oficjalnie ogłoszony.

Add a comment