Patronat medialny


 


Kilka tygodni temu Adam Kownacki (20-1, 15 KO) pochwalił się w mediach społecznościowych, że wkrótce po raz drugi zostanie ojcem. Jak informuje "Super Express", pięściarz mieszkający na stałe w Nowym Jorku poznał płeć drugiego dziecka. "Babyface" będzie miał drugiego syna.

- Wybraliśmy już imię dla naszego drugiego synka. Nie mieliśmy ani przez chwilę wątpliwości, że będzie się nazywał Tadeusz na część mojego dziadka, taty mamy. Będziemy mieli w domu Teda i Kaza, który też nosi imię na cześć dziadka - powiedział "Super Expressowi" Kownacki.

Polski pięściarz jednocześnie potwierdził, że w czerwcu ma dojść do jego rewanżowej walki z Robertem Heleniusem (30-3, 19 KO). Dokładna data drugiego pojedynku z Finem ma zostać oficjalnie zakomunikowana niebawem.

Add a comment

Federacja World Boxing Association opublikowała rankingi za marzec 2021 roku. Od pewnego czasu jedynym Polakiem na listach najstarszej bokserskiej organizacji jest Adam Kownacki.

Mieszkający na stałe w Nowym Jorku pięściarz jest klasyfikowany na szóstym miejscu w rankingu wagi ciężkiej, co oznacza, że jego pozycja przez ostatni miesiąc nie zmieniła się. "Baby Face" aktualnie przygotowuje się do rewanżu z Robertem Heleniusem.

Polak w marcu ubiegłego roku niespodziewanie przegrał z Finem przez nokaut, a do drugiego pojedynku tych pięściarzy ma dojść latem na terenie Stanów Zjednoczonych. Oficjalna data walki nie została jeszcze potwierdzona.

Add a comment

 

Keith Connolly, który jest menadżerem Adama Kownackiego (20-1, 15 KO) poinformował, że zatrudnił nowego prawnika, który będzie reprezentował interesy jego pięściarzy. Nowym prawnikiem Polaka, który od kilku lat współpracuje z projektem Premier Boxing Champions został Brian Freedman.

Kownacki wciąż czeka na potwierdzenie terminu jego rewnanowej walki z Robertem Heleniusem (30-3, 19 KO). Do drugiego pojedynku pięściarzy dojdzie najwcześniej w czerwcu na gali organizowanej w USA.

Polak i Fin po raz pierwszy skrzyżowali rękawice w marcu ubiegłego roku. Kownacki przystępując do tego starcia był ogromnym faworytem, jednak niespodziewanie przegrał z Heleniusem przez nokaut w czwartej rundzie.

Add a comment

Adam Kownacki (20-1, 15 KO) podzielił się z kibicami radosną nowiną - wkrótce po raz drugi zostanie ojcem. "Babyface" potwierdził jednocześnie weekendowe doniesienia na temat nowego terminu rewanżu z Robertem Heleniusem (30-3, 19 KO).

- Kaz będzie bratem. PS. Cały czas trenuję i gdy Nowy Jork się otworzy, wrócę na ring wczesnym latem. Nie mogę się doczekać! Przepraszam za zwłokę - napisał "Babyface".

Wczoraj minął dokładnie rok od porażki Kownackiego z Heleniusem. Dla polskiego pięściarza była to pierwsza przegrana na zawodowych ringach.

Add a comment

 

Wygląda na to, że do czerwca kibice będą musieli poczekać na rewanżową walkę Adama Kownackiego (20-1, 15 KO) z Robertem Heleniusem (30-3, 19 KO). Jak poinformował amerykański dziennikarz Mike Coppinger, organizatorzy pojedynku, który ma odbyć się w Nowym Jorku, czekają na ustabilizowanie przepisów pozwalających na obecność kibiców na trybunach.

Walka odbędzie się z udziałem publiczności, ale dopiero późną wiosną lub wczesnym latem. Wyczekiwanie na potwierdzenie terminu rewanżowej walki Polaka z Finem trwa od dłuższego czasu. Już jesienią informowano, że obozy pięściarzy ustaliły warunki finansowe tego pojedynku. Początkowo potencjalnymi datami rewanżu Kownackiego z Heleniusem były listopad lub grudzień.

Pięściarze po raz pierwszy skrzyżowali rękawice w marcu ubiegłego roku. Polak przystępując do tego starcia był ogromnym faworytem, jednak niespodziewanie przegrał z Finem przez nokaut w czwartej rundzie.

Add a comment

Federacja World Boxing Association po raz drugi opublikowała rankingi w 2021 roku. Jedynym Polakiem na listach najstarszej bokserskiej organizacji jest Adam Kownacki.

Mieszkający na stałe w Nowym Jorku pięściarz jest klasyfikowany na szóstym miejscu w rankingu wagi ciężkiej, co oznacza, że zaliczył awans o jedną pozycję. "Baby Face" aktualnie przygotowuje się do rewanżu z Robertem Heleniusem.

Polak w marcu ubiegłego roku niespodziewanie przegrał z Finem przez nokaut, a do drugiego pojedynku tych pięściarzy ma dojść wkrótce na terenie Stanów Zjednoczonych. Oficjalna data walki nie została jeszcze oficjalnie potwierdzona.

Add a comment

Gubernator stanu Nowy Jork Andrew Cuomo ogłosił, że od 23 lutego otwarte będą dla kibiców stadiony i hale sportowe.

Imprezy, między innymi w będącej bokserskim domem Adama Kownackiego (20-1, 15 KO) Barclays Center, będą mogły odbywać się przy zachowaniu reżimu sanitarnego. Widzowie będą musieli dostarczyć wykonane najpóźniej na 72 godziny przed zawodami testy na koronawirusa, a przed wejściem na obiekt wszystkim mierzona będzie temperatura. Nowojorskie areny póki co zapełniać będą mogły tylko 10% swojej widowni.

Niewykluczone, że środowa decyzja będzie zielonym światłem dla ogłoszenia rewanżowej walki Adma Kownackiego z Robertem Heleniusem (30-3, 19 KO), do której miałoby dojść w marcu.

Add a comment

Federacja World Boxing Association opublikowała pierwsze rankingi w 2021 roku. Jedynym Polakiem na listach najstarszej bokserskiej organizacji jest Adam Kownacki.

Mieszkający na stałe w Nowym Jorku pięściarz jest klasyfikowany na siódmym miejscu w rankingu wagi ciężkiej, co oznacza, że zaliczył spadek o jedną pozycję. "Baby Face" aktualnie przygotowuje się do rewanżu z Robertem Heleniusem.

Polak w marcu ubiegłego roku niespodziewanie przegrał z Finem przez nokaut, a do drugiego pojedynku tych pięściarzy ma dojść w pierwszym kwartale 2021 roku. Warunki finansowe walki zostały już ustalone.

Add a comment

Prawdopodobnie już dziś, podczas transmisji gali Plant - Truax, nastąpi oficjalne ogłoszenie wyczekiwanego od roku rewanżowego pojedynku  Adama Kownackiego (20-1, 15 KO) z Robertem Heleniusem (30-3, 19 KO).

Wczoraj Dan Rafael ujawnił, że do drugiej potyczki najlepszego polskiego ciężkiego z dwumetrowym Finem dojść ma 6 marca. Walka miałaby być main eventem gali PBC on FOX.

Kownacki i Helenius po raz pierwszy skrzyżowali rękawice w marcu zeszłego roku. Pojedynek przez techniczny nokaut w czwartej rundzie wygrał Helenius, zdobywając pas WBA Gold.

 

Add a comment

 

6 marca na gali organizowanej w Stanach Zjednoczonych może dojść do rewanżowej walki Adama Kownackiego (20-1, 15 KO) i Roberta Heleniusa (30-3, 19 KO) - poinformował amerykański dziennikarz Dan Rafael. Pojedynek ma być walką wieczoru gali Premier Boxing Champions pokazywanej w USA przez telewizję FOX.

Wyczekiwanie na potwierdzenie terminu rewanżowej walki Polaka z Finem trwa od dłuższego czasu. Już jesienią informowano, że obozy pięściarzy ustaliły warunki finansowe tego pojedynku. 

Pięściarze po raz pierwszy skrzyżowali rękawice w marcu. Polak przystępując do tego starcia był ogromnym faworytem, jednak niespodziewanie przegrał z Finem przez nokaut w czwartej rundzie.

Add a comment

Rewanżowe starcia Adama Kownackiego (20-1, 15 KO) z Robertem Heleniusem (30-3, 19 KO) to obecnie jeden z najbardziej wyczekiwanych pojedynków przez polskich kibiców boksu. Jeszcze niedawno mówiło się, że do walki dojdzie w lutym, jednak termin ten jest już nieaktualny.

Kilka dni temu pojawiły się spekulacje, że Helenius znalazł się na celowniku Deontaya Wildera (42-1-1, 41 KO), który chciałby niebawem powrócić na ring. Jak zapewnia jednak Mike Coppinger, druga potyczka "Babyface'a" z dwumetrowym Finem nie jest zgrożona.

"Ta walka odbędzie się wiosną. Być może w marcu." - oświadczył wczoraj zazwyczaj świetnie poinformowany dziennikarz The Athletic.

Stawką pierwszego pojedynku Kownackiego z Heleniusem, zatwierdzonego przez World Boxing Association jako eliminator, był pas WBA Gold wagi ciężkiej. Dla polskiego pięściarza porażka z "Nordyckim Koszmarem" była pierwszą w profesjonalnej karierze.

Add a comment