Patronat medialny


 


Kacper Meyna, Mateusz Polski, Artur Bizewski i Angelika Krysztoforska wystąpią 2 czerwca podczas Kapeo Rocky Boxing Night w Żukowie.

Żukowo po raz drugi w historii grupy Rocky Boxing Promotion będzie areną pięściarskich zmagań. Poprzedni raz zawodnicy bili się tam w 2021 roku. Promotor Krystian Każyszka przyzwyczaił nas do nietuzinkowych pomysłów związanych z organizacją sportowych wydarzeń. Organizował gale na 34 piętrze wieżowca, a także w Teatrze Szekspirowskim. W Wielkim Klinczu przy okazji gali zorganizował wystawę figur woskowych gwiazd muzyki i filmu rodem z Hollywood. Teraz także ma wyjątkowy pomysł.

- Pomyślałem o anturażu Ameryki. Na ostatniej gali w Stężycy Damian Knyba wyzwał do walki naszego mistrza w wadze ciężkiej Kacpra Meynę. Pojedynek miał się odbyć w USA. Ostatecznie jednak do Ameryki nie pojedziemy, ale zrobimy Amerykę w Żukowie. 2 czerwca chciałbym zorganizować galę w stylu amerykańskim. Mówię o otoczce, wystroju, kilmacie. To będzie coś wyjątkowego. Mamy już Szajcarię kaszubską. Teraz będziemy mieli też kaszubską Amerykę – z przekąsem komentuje Krystian Każyszka.

Pełna treść artykułu w Polsatsport.pl >>

Add a comment

Daniel Bociański (11-2, 2 KO) stoczy swój kolejny pojedynek 1 kwietnia na gali Matchroom Boxing w Londynie, gdzie zmierzy się z Johnem Hedgesem (7-0, 2 KO). Pojedynek zakontraktowany na osiem rund.

Podczas tej samej gali dojdzie również do walki Fabio Wardleya (15-0, 14 KO) z Michaelem Coffiem (13-3, 10 KO). W O2 Arena wystąpią także m.in. Austin Williams, który skrzyżuje rękawice z Riverem Wilsonem-Bentem oraz Felix Cash, który zmierzy się z mistrzem Europy wagi średniej Mattego Signanim. Williams i Cash w przypadku wygranej zaboksują 10 czerwca w eliminatorze WBA.

Główną atrakcją gali w Londynie będzie starcie dwukrotnego mistrza świata wagi ciężkiej Anthony'ego Joshuy (24-3, 22 KO) z Jermainem Franklinem (21-1, 14 KO). Wydarzenie pokaże DAZN.

Add a comment

 

- Polscy kibice, jak i fani boksu z całego świata, będą mogli zobaczyć fantastyczną galę. Ja jestem podjarany - powiedizał Izu Ugonoh w magazynie "Ring" w TVP Sport o gali Knockout Boxing Night 27, która odbędzie się 22 kwietnia w Rzeszowie.

Główną atrakcją rzeszowskiej gali będzie pojedynek o pas WBC kategorii bridger pomiędzy Łukaszem Różańskim (14-0, 13 KO) i Alenem Babicem (11-0, 11 KO). Kibice zobaczą także walkę o mistrzostwo Europy wagi junior ciężkiej pomiędzy Michałem Cieślakiem i Francuzem Dylanem Bregeonem.

- To jest naprawdę event, który może przywrócić blask polskiemu boksowi. Z pewnością jest to gala, którą trzeba zobaczyć. Wszyscy uczestnicy będę mieli okazję pokazać się w wielu krajach, na wielu rynkach. Zawodnicy naprawdę czekają na możliwość występu na takiej gali - dodaje były pięściarz.

W tym tygodniu ogłoszono, że KBN 27 będzie pokazywana także w Wielkiej Brytanii przez telewizję Sky Sport, a kartę walk zasili kilka mocnych nazwisk związanych grupą Boxxer. Co-main eventem kwietniowej gali będzie występ jednego z najlepszych ciężkich globu Martina Bakole (18-1, 13 KO). Niedawny pogromca złotego medalisty olimpijskiego Tony'ego Yoki skrzyżuje rękawice z niepokonanym "Ukraińskim Hulkiem" Igorem Szewadzuckim (10-0, 8 KO). W ringu zaprezentują się także znakomita Caroline Dubois (6-0, 5 KO) i niezwyciężony ciężki Jeamie Tshikava (4-0, 2 KO).

- Bakole jest rewelacyjnym zawodnikiem. Boksuje w nietypowym stylu, jest trochę wychylony na przednią nogę, dzięki czemu świetnie bije nie tylko lewe proste, ale także lewe sierpowe. To zawodnik, który pod tym względem trochę przypomina mi Larry'eo Holmesa - dodaje Ugonoh.

 KUP BILET NA GALĘ KBN 27 W RZESZOWIE! >> 

 

Add a comment

Do niemałego zamieszania doszło na niewiele ponad tydzień przed galą Podlaskie Boxing Show II. W walce wieczoru gali w Białymstoku mieli zmierzyć się Przemysław Gorgoń (15-10-1, 6 KO) i Damian Kiwior (9-5, 1 KO). Pojedynek jednak się nie odbędzie, gdyż drugi z pięściarzy nie dostarczył na czas ważnych badań lekarskich - informuje polsatsport.pl.

Sprawa była przedmiotem dyskusji w magazynie sportów walki Koloseum. Promotor Dariusz Snarski nie krył rozczarowania postawą zawodnika, ale jednocześnie zapewnił, że znalazł już zastępstwo

- Damian nie spełnił wymagań Polskiej Unii Boksu - nie zrobił badań. Niestety, nie będzie walczył. Ja zawsze jestem ubezpieczony. Mamy już rywala - będzie nim Anton Diaczenko - mówił.

Add a comment

Ben Shalom nie może się doczekać zaplanowanej na 22 kwietnia w podrzeszowskiej Jasionce gali KnockOut Boxing Night w Rzeszowie, której główną atrakcją będzie walka Łukasza Różańskiego (14-0, 13 KO) z Alenem Babicem (11-0, 10 KO) o wakujący tytuł mistrza świata WBC wagi bridger. 

- To będzie wspaniała gala! - mówi szef wielkiej brytyjskiej grupy Boxxer w wywiadzie dla IFL TV. - Matchroom zrobiło z Babicem wspaniałą robotę, wykręca świetne liczby, ma ogromną charyzmę. Babic kontra inny niepokonany zawodnik o światowy pas to będzie wojna! Do tego Bakole przeciw niezwyciężonemu Hulkowi z Ukrainy, który będzie walczył prawie u siebie. Plus Jamie TKV i Caroline Dubois!  Chcemy budować nasze relacje z promotorami, rozwijać ten sport i mamy nadzieję, że to doprowadzi do wielkich walk. Jestem podekscytowany!

- Mamy z KnockOut Promotions z Polski bardzo bliską relację, pracowaliśmy już kilka razy ze sobą i planujemy pracować dalej. Gdy oni wygrali przetarg na walkę Babica z Różańskim, byliśmy zachwyceni, bo telewizja Sky Sports od dawna chciała mieć Babica u siebie. Pojawiła się znakomita okazja: "wy macie swojego Polaka, my mamy naszego popularnego gościa - zróbmy wielką galę w Polsce"!

KUP BILET NA GALĘ KBN 27 W RZESZOWIE! >>

Add a comment

 - Szybko doszliśmy do porozumienia z grupą Boxxer. Stwierdziliśmy, że zrobimy show w Rzeszowie i bardzo się cieszę, że możemy to już oficjalnie potwierdzić - mówi Andrzej Wasilewski o gali Knockout Boxing Night 27, która odbędzie się 22 kwietnia w G2A Arenie w Rzeszowie.

Add a comment

Do sprzedaży trafiła kolejna pula biletów na zaplanowaną na 22 kwietnia w Rzeszowie galę KnockOut Boxing Night 27, której główną atrakcją będzie pojedynek o pas WBC kategorii bridger pomiędzy Łukaszem Różańskim (14-0, 13 KO) i Alenem Babicem (11-0, 11 KO).

Starcie widowiskowo boksujących pięściarzy będzie pierwszym mistrzowskim bojem w Polsce od 2016 roku, kiedy to w Gdańsku rękawice skrzyżowali Krzysztof Glowacki o Oleksandr Usyk.

W Rzeszowie kibice zobaczą także walkę o mistrzostwo Europy wagi junior ciężkiej pomiędzy Michałem Cieślakiem i Francuzem Dylanem Bregeonem. Radomianin ma szansę zostać drugim polskim pięściarzem z pasem EBU w tym przedziale wagowym.

Dodatkowo na karcie walk pojawi się notowany w czołówce światowych rankingów wagi ciężkiej Martin Bakole, zbliżająca się do walki o mistrzostwo świata wagi lekkiej Caroline Dubois oraz niepokonany Jeamie Tshikeva.

Wejściówki na hitowe wydarzenie dostępne są na stronie ebilet.pl

KUP BILET NA GALĘ KBN 27 W RZESZOWIE! >>

Add a comment

Dziesięć polskich nazwisk znalazło się w kolejnym tegorocznym rankingu federacji WBC. Najwyżej klasyfikowanym polskim pięściarzem pozostaje Łukasz Różański, który 22 kwietnia na gali Knockout Boxing Night 27 w Rzeszowie stoczy walkę o wakujące mistrzostwo świata wagi bridger z Alenem Babicem.

Z rankingu World Boxing Council w porównaniu z poprzednim miesiącem usunięci zostali Robert Parzęczewski oraz Przemysław Runowski.

Polacy w rankingu WBC: bridger - 3. Łukasz Różański , 5. Adam Balski ; junior ciężka - 8. Mateusz Masternak, 11. Michał Cieślak, 18. Krzysztof Włodarczyk, 23. Adam Balski, 36. Nikodem Jeżewski; półciężka - 19. Paweł Stępień ; średnia - 6. Maciej Sulęcki, 11. Fiodor Czerkaszyn, 32. Kamil Szeremeta

Add a comment

Andrzej Wasilewski zapowiadał, że planowana na 22 kwietnia w podrzeszowskiej Jasionce gala KnockOut Boxing Night będzie imprezą historyczną i słowa dotrzymał! Dzięki współpracy z potężną brytyjską grupą BOXXER polscy kibice, a za pośrednictwem telewizji Sky Sports także ci m.in. w Wielkiej Brytanii, oprócz walki o mistrzostwo świata WBC wagi bridger pomiędzy Łukaszem Różańskim (14-0, 13 KO) i Alenem Babicem (11-0, 10 KO) zobaczą za miesiąc w akcji także innych zawodników z czołówki światowych rankingów. 

Co-main eventem kwietniowej gali będzie występ jednego z najlepszych ciężkich globu Martina Bakole (18-1, 13 KO). Niedawny pogromca złotego medalisty olimpijskiego Tonye'ego Yoki skrzyżuje rękawice z niepokonanym "Ukraińskim Hulkiem" Igorem Szewadzuckim (10-0, 8 KO). W ringu zaprezentują się także znakomita Caroline Dubois (6-0, 5 KO) i niezwyciężony ciężki Jeamie TKV (4-0, 2 KO).

KUP BILET NA GALĘ KBN 27 W RZESZOWIE! >> 

Ponadto, jak ogłoszono już wcześniej, o mistrzostwo Europy kategorii junior ciężkiej zaboksują  Michał Cieślak (23-2, 17 KO) i Dylan Bregeon z Francji (12-2-1, 3 KO). 

- Ostatnia gala w Paryżu okazała się niesamowitym sukcesem. Wierzymy, że i impreza w Polsce będzie okazją do zademonstrowania naszej międzynarodowej siły - zapowiada przed nocą boksu w Rzeszowie szef BOXXERA Ben Shalom.

 

Add a comment