Patronat medialny


 


17 grudnia w Wyszkowie na gali KnockOut Boxing Night Extra (bilety na ebilet.pl), której główną atrakcją będzie walka faworyta miejscowej publiczności Mateusza Tryca (12-0, 7 KO), na ring po 16-miesięcznej przerwie powróci Maciej Sulęcki (29-2, 11 KO). Rywalem byłego pretendenta do tytułu mistrza świata wagi średniej będzie Fouad El Massoudi (17-15-1, 2 KO).

Francuski oponent popularnego "Stricza" ma na swoim koncie pojedynki o mistrzowskie pasy Europy i Unii Europejskiej. Trzy lata temu gościł w Polsce, pokonując przez techniczny nokaut Patryka Szymańskiego. 

- Cieszę się z powrotu, było w mojej karierze ostatnio trochę zawirowań, kontuzje, ale jestem już w dobrej formie i chcę się przypomnieć kibicom. Chcę wygrać, a potem liczę na mocne walki w USA albo Wielkiej Brytanii - mówi będący jednym z najlepszych polskich pięściarzy bez podziału na kategorie wagowe Sulęcki. 

Podczas grudniowej gali po raz pierwszy od czasu ringowej wojny z Mateuszem Masternakiem zaprezentuje się fanom Adam Balski (15-1, 9 KO), który za rywala miał będzie Wadima Nowopaszyna (6-3, 2 KO). Ukrainiec kilka miesięcy temu przeboksował osiem rund z Krzysztofem "Diablo" Włodarczykiem. 

Wyszkowskiej publice pokażą się ponadto obiecujący Rafał Wołczecki (4-0, 3 KO) i Łukasz Pławecki (3-0-1, 1 KO). Transmisja w TVP Sport. Rywal Mateusza Tryca zostanie ostatecznie potwierdzony za kilka godzin.  

Kup bilety na galę Knockout Boxing Night Extra w Wyszkowie >>

Add a comment

17 grudnia w Wyszkowie odbędzie się gala KnockOut Boxing Night Extra, której główną atrakcją będzie walka faworyta miejscowej publiczności, najwyżej notowanego polskiego pięściarza wagi superśredniej Mateusza Tryca (12-0, 7 KO). 

W co-main evencie zaboksuje startujący w kategorii junior ciężkiej Adam Balski (15-1, 9 KO), który powróci między liny po ringowej wojnie z Mateuszem Masternakiem. 

Kartę walk uzupełnią były pretendent do mistrzowskiego tytułu wagi średniej Maciej Sulęcki (29-2, 11 KO) oraz utalentowany średni Rafał Wołczecki (4-0, 3 KO). Bezpośrednią transmisję z imprezy przeprowadzi TVP Sport.

Add a comment

Maciej Sulęcki (29-2, 11 KO) może stoczyć swoją kolejną walkę na Wyspach Brytyjskich - zdradził Andrzej Wasilewski w magazynie "W Ringu" w Kanale Sportowym. Promotor polskiego pięściarza nie chciał jednak informować o rywalu byłego pretendenta do tytułu mistrza świata wagi średniej.

Dla zawodnika z Warszawy byłby to powrót na ring po ponad rocznej przerwie. Sulęcki w czerwcu miał boksować w USA z Jaime Munguią, jednak postanowił wycofać się z tego pojedynku z powodu niesatysfakcjonujących warunków treningowych.

Walka z udziałem "Stricza" na Wyspach ma odbyć się na przełomie listopada i grudnia. Szef grupy KnockOut Promotions wyjawił, że rozmowy trwają, jednak nie zostały jeszcze sfinalizowane.

Add a comment

Po długim okresie zmagań z kwestiami prawnymi udało się zapewnić Maciejowi Sulęckiemu  (29-2, 12 KO) możliwość wylotu do Stanów Zjednoczonych. Wcześniej formalnie "Striczu" nie mógł wybrać się do USA ze względu na covidowe obostrzenia.

- Jest exceptions (zgoda na wjazd do USA) dla M. Sulęckiego!!! - zakomunikował w piątkowy wieczór na Twitterze promotor warszawianina Andrzej Wasilewski. 

- Długo czekaliśmy i jest, miesiąc przed datą eventu. Zaczynałem się się już niepokoić, ale dotrzymano słowa - dodał szef grupy KnockOut Poemotions, którego podopieczny 19 czerwca na gali DAZN zmierzy się z Jaime Munguią (36-0, 29 KO).  

Add a comment

19 czerwca na gali DAZN w El Paso kolejne walki stoczyć mają Maciej Sulęcki (29-2, 12 KO) i Fiodor Czerkaszyn (17-0, 11 KO). "Striczu" zaboksuje z Jaime Munguią (36-0, 29 KO). Rywal Czerkaszyna nie jest jeszcze znany. Zawodnicy KnockOut Promotions w oczekiwaniu na wylot do USA pomagają sobie wzajemnie podczas sparingów.

Add a comment

19 czerwca w teksańskim El Paso Maciej Sulęcki (29-2, 12 KO) zmierzyć ma się z Jaime Munugią (36-0, 29 KO). "Striczu" póki co trenuje w Polsce, ale chciałby jak najszybciej wylecieć za Ocean. Tymczasem promotorzy polskiego pięściarza walczą z przeciwnościami wynikającymi z obostrzeń covidowych i formalnościami związanymi z podróżą do USA.

Add a comment