Sponsorzy grupy KnockOut

Patronat medialny


 


W sobotę w Giżycku czwarte zawodowe zwycięstwo odniósł Tomasz Duszak (4-0-1, 2 KO). 24-letni polski ciężki pokonał na punkty Jonathana Pasi (22-29-2, 8 KO).

 http://www.youtube.com/watch?v=7xmwkJzAPc8

Add a comment

Znany polskim kibicom Jonathan Pasi (22-28-2, 8 KO) będzie rywalem Tomasza Duszaka (3-0-1, 2 KO) podczas gali, która odbędzie się 5 kwietnia w Giżycku. 28-letni pięściarz urodzony w Kongo w przeszłości miał już okazję walczyć z Krzysztofem Głowackim i Tomaszem Hutkowskim.

Dla Duszaka będzie to drugi tegoroczny występ, w lutym pokonał przez czasem Artsioma Czarniakiewicza, który ma na koncie wygraną z Władymirem Letrem. Główną atrakcją transmitowanej przez TVP Sport gali w Giżycku będzie walka o pas WBC Baltic wagi super średniej pomiędzy Przemysławem Opalachem i Bakerem Barakatem.

Add a comment

Jutro podczas gali w Pionkach pierwszy tegoroczny występ zaliczy boksujący w kategorii ciężkiej Tomasz Duszak (2-0-1, 1 KO). Rywalem pięściarza z Poznania na dystansie sześciu rund będzie Białorusin Artsiom Czarniakiewicz (1-1, 1 KO).

Białorusin już dwukrotnie boksował w Polsce, w październiku przegrał na punkty z Patrykiem Brzeskim, a kilka tygodni później niespodziewanie pokonał przez techniczny nokaut Władymira Letra. Duszak w swoim ostatnim profesjonalnym starcie zremisował podczas gali w Dzierżoniowie z Mateuszem Malujdą. Głównym wydarzeniem gali w Pionkach będzie starcie w kategorii półśredniej pomiędzy Michałem Żeromińskim i Andrejem Hramyką.

Add a comment

Malujda

Remisem zakończył się rozegrany na gali w Dzierżoniowie sześciorundowy pojedynek w wadze ciężkiej pomiędzy Tomaszem Duszakiem (2-0-1, 1 KO) i Mateuszem Malujdą (4-2-1, 1 KO).

W innej walce w królewskiej dywizji podczas dzierżoniowskiej imprezy debiutujący na zawodowych ringach Patryk Brzeski (1-0, 0 KO) wypunktował Białorusina Artsioma Czarniakiewicza (0-1, 0 KO).

Add a comment

Zapraszamy do wysłuchania rozmowy z Tomaszem Duszakiem (2-0, 1 KO), który dziś na gali w Ostródzie pokonał na dystansie czterech rund Patryka Kowolla (1-9, 1 KO).

http://www.youtube.com/watch?v=sl2bloK5CcA

Add a comment

Zapraszamy do wysłuchania rozmowy z boksującym w wadze ciężkiej Tomaszem Duszakiem (1-0, 1 KO), który w sobotę na gali w Ostródzie zmierzy się z Patrykiem Kowollem (1-8, 1 KO).

http://www.youtube.com/watch?v=_g5r_47lkwk

Add a comment

W Dzierżoniowie do zaplanowanej na 29 czerwca w Ostródzie walki z Patrykiem Kowollem (1-8, 1 KO) szykuje się Tomasz Duszak (1-0, 1 KO). Boksujący w kategorii ciężkiej pięściarz Global Boxing Promotions na chwilę obecną nie dopełnił jeszcze jednak wszystkich formalności i jego występ stoi pod znakiem zapytania. O tym, jaki finał będzie miała sprawa, poinformujemy wkrótce. Tymczasem zapraszamy do obejrzenia migawki z treningu niedawnego sparingpartera Mariusza Wacha i Andrzeja Gołoty.

http://www.youtube.com/watch?v=fc2M1g7oZOQ

Add a comment

Najwyższy i najniższy z obecnych podopiecznych Piotra Wilczewskiego - Tomasz Duszak (1-0, 1 KO) i Piotr Gudel (0-0, 0 KO) szykują się w Dzierżoniowie do występu na gali w Ostródzie 29 czerwca. Duszak skrzyżuje rękawice z Patrykiem Kowollem (1-8, 1 KO), zaś Gudel spotka się z Rafałem Kaczorem (0-0, 0 KO). Bilety na galę w Ostródzie dostępne są na stronie ebilet.pl.

Add a comment

Duszak29 czerwca na gali w Ostródzie drugą zawodową walkę stoczy boksujący w kategorii ciężkiej Tomasz Duszak (1-0, 1 KO). Zawodnik współpromowany przez grupy Global Boxing Promotions i Babilon Promotion zmierzy się w czterorundowym pojedynku z Patrykiem Kowollem (1-8, 1 KO).

- Czuję się bardzo dobrze, jestem zmotywowany. Wygram ten pojedynek, nie ma innej opcji! - zapowiada blisko dwumetrowy pięściarz, który jeszcze przed profesjonalnym debiutem miał okazję sparować z Mariuszem Wachem i Andrzejem Gołotą.

- Nie nastawiam się na nokaut, ale jeśli nadarzy się okazja, wykorzystam ją i skończę mojego rywala jak w poprzedniej walce - mówi podopieczny trenera Piotra Wilczewskiego i zapewnia, że konsekwentnie będzie dążył do obranego celu, jakim jest mistrzostwo świata wagi ciężkiej: - Chcę wygrywać kolejne pojedynki, rozwijać swoje umiejętności i zdobywać doświadczenie, które w końcu pozwoli mi spełnić moje marzenia.

Główną atrakcją ostródzkiej gali będzie starcie o pas WBO European kategorii półciężkiej pomiędzy Pawłem Głażewskim (20-1, 5 KO) i Mehdi Amarem (24-4, 15 KO). W innej walce o pas - WBO Inter-Continental wagi piórkowej - Kamil Łaszczyk (13-0, 6 KO) skrzyżuje rękawice z Andrejem Isajewem (23-3, 7 KO).

Add a comment

Tomasz DuszakPatryk Kowoll (1-8, 1 KO) będzie drugim przeciwnikiem na zawodowych ringach boksującego w kategorii ciężkiej Tomasza Duszaka (1-0, 1 KO). Do walki pięściarzy dojdzie 29 czerwca podczas gali w Ostródzie.

Współpromowany przez grupy Babilon Promotion i Global Boxing Duszak debiutował w gronie zawodowców w kwietniu. 21-letni Kowoll boksuje profesjonalnie od czerwca 2011 roku, a ostatni pojedynek stoczył w lutym. Głównym wydarzeniem gali w Ostródzie będzie pojedynek Pawła Głażewskiego z Mehdi Ahmarem o pas WBO Europe wagi półciężkiej.

Add a comment