Partnerzy Gali Boksu Szczecin

 


 
 

onet.pl sport


ARTV Chicago
Przegląd Sportowy

   
BRK Gladiator

Patronat medialny

 

  

Ostatnio zarejestrowani

  • Przemyslaww94
  • Patrox
  • rafcikct
  • xywz
  • michael234

<a href="https://www.ebilet.pl/sport/sporty-walki/szczecin-boxing-night/" target="_blank"><img src="http://www.ringpolska.pl/images/banners/600x200_szczecin_2017_noflash.png"></a>

W sobotę Giennadij Gołowkin (36-0, 33 KO) i Daniel Jacobs (32-1, 29 KO) wzięli udział w obowiązkowym ważeniu na 30 dni przed walką o pasy WBC, IBF i WBA kategorii średniej.

Kazach zanotował 165,1 funta (74,9 kg), zaś Amerykanin 174,8 funta (79,3 kg). Obaj zawodnicy zmieścili się w dopuszczalnym przez przepisy World Boxing Coucnil limicie 176 funtów (79,8 kg).

Pojedynek broniącego tytułów WBC, IBF i WBA Gołowkina z posiadaczem trofeum WBA World Jacobsem będzie główną atrakcją gali HBO PPV organizowanej 18 marca w nowojorskiej hali Madison Square Garden.

18 marca na gali w Nowym Jorku dojdzie do walki o pasy mistrzowskie WBA, WBC i IBF wagi średniej pomiędzy Giennadijem Gołowkinem (36-0, 33 KO) i Danielem Jacobsem (32-1, 29 KO). Aktualny pretendent do tytułu mistrza Europy Kamil Szeremeta, który miał okazję sparować z Jacobsem, uważa, że w zbliżającym się pojedynku wyraźnym faworytem będzie Kazach.

Mistrz świata WBC, WBA i IBF wagi średniej Giennadij Gołowkin (36-0, 33 KO) trenuje w kalifornijskim Big Bear do walki z Danielem Jacobsem (32-1, 29 KO). Pojedynek będzie w USA pokazywany w systemie Pay-Per-View.

 

18 marca na gali w Nowym Jorku dojdzie do walki o pasy mistrzowskie WBA, WBC i IBF wagi średniej pomiędzy Giennadijem Gołowkinem (36-0, 33 KO) i Danielem Jacobsem (32-1, 29 KO). "GGG" do zbliżającego się starcia tradycyjnie buduje swoją formę w kalifornijskim Big Bear.

Mistrz świata WBC, WBA i IBF wagi średniej Giennadij Gołowkin (36-0, 33 KO) pokazał się na treningu otwartym na kilka tygodni przed walką z Danielem Jacobsem (32-1, 29 KO). Pięściarze zmierzą się 18 marca na gali w nowojorskiej hali Madison Square Garden.

Daniel Jacobs (32-1, 29 KO) zapewnia, że nie ugnie się pod siłą ataków Gienadija Gołowkina (36-0, 33 KO) i 18 marca zdetronizuje w Nowym Jorku króla wagi średniej. 

- Muszę mu oddać szacunek - zaznacza jednak Amerykanin. - Wywiera na przeciwnikach ogromną presję, co ich łamie mentalnie i fizycznie zanim zostaną efektownie znokautowani.

- Ale ja będę inny niż ktokolwiek, z kim on się do tej pory mierzył. Mam znakomitą strategię na walkę, która w połączeniu z moimi gabarytami i siłą będzie mogła stawić opór wszystkiemu, co może pokazać Gołowkin - dodaje trenowany przez Virgila Huntera Jacobs.

Stawką starcia Gienadija Gołowkina z Danielem Jacobsem będą pasy WBA, IBF i WBC kategorii średniej. Zdecydowanym faworytem bukmacherów w stosunku 1-6 jest Kazach.

18 marca na gali w Nowym Jorku dojdzie do walki o pasy mistrzowskie WBA, WBC i IBF wagi średniej pomiędzy Giennadijem Gołowkinem (36-0, 33 KO) i Danielem Jacobsem (32-1, 29 KO). W tym tygodniu pięściarze po raz pierwszy spotkali się, by promować zbliżający się pojedynek.

Giennadij Gołowkin (36-0, 33 KO) będzie zdaniem bukmacherów dużym faworytem w walce z Danielem Jacobsem (32-1, 29 KO). Pojedynek, którego stawką będą pasy WBA, WBC i IBF wagi średniej, odbędzie się 18 marca w Nowym Jorku. 

Aktualnie kurs na zwycięstwo niepokonanego Kazacha wynosi 1,17. Wygraną Jacobsa, który jedyną porażkę poniósł z Dimitrim Pirogiem, obstawiać można według przelicznika 7,3.

Gołowkin zapewnia jednak, że nie lekceważy przeciwnika. - Wiem, że to mocny rywal, prawdziwy zawodnik kategorii średniej. To duży facet, z doświadczeniem amatorskim. Jest silny i szybki, to będzie bardzo poważny oponent - przekonuje "GGG". 

Giennadij Gołowkin (36-0, 33 KO) i Daniel Jacobs (32-1, 29 KO) spotkali się na konferencji prasowej w Nowym Jorku, gdzie 18 marca stoczą walkę. Stawką pojedynku będą tytuły mistrzowskie IBF, WBC i WBA wagi średniej.

18 marca na gali w Nowym Jorku Daniel Jacobs  (32-1, 29 KO) stanie do najważniejszej walki w swojej zawodowej karierze, krzyżując rękawice z czempionem WBA, WBC i IBF wagi średniej Gienadijem Gołowkinem (36-0, 33 KO). Promotor Amerykanina Lou DiBella zdradził, że jego zawodnikowi w przygotowaniu formy życia pomagać będą klasowi sparingpartnerzy. 

W gronie treningowych rywali "zwykłego" czempiona WBA znajdą się m.in. niepokonani jako profesjonalści gwiazdorzy ringów amatorskich sprzed lat Jewgienij Chytrow (14-0, 12 KO) i Siergiej Dieriewianczenko (9-0, 7 KO) oraz lider rankingu WBO Avtandil Khurtsidze (32-2-2, 21 KO). 

- Chcę być pewny, że pokażę wszystko, na co mnie stać, bo w boksie Gołowkina dostrzegam braki i muszę je wykorzystać - mówi o zbliżającym się starciu z "GGG" Jacobs, dodając: - On ma słabą obronę. Ja jestem szybki i mogę go trafić wiele razy, a moje ciosy robią ludziom krzywdę!

18 marca na gali w nowojorskiej hali Madison Square Garden Giennadij Gołowkin (36-0, 33 KO) zmierzy się z Danielem Jacobsem (32-1, 29 KO). Obaj pięściarze zdają sobie doskonale sprawę z rangi zbliżającego się wydarzenia. 

- Jestem podekscytowany walką z GGG, udowodnię, że jestem najlepszym średnim na świecie. 18 marca zabiorę wszystkie pasy na Brooklyn! - odgraża się pewny siebie Amerykanin.

- Myślę, że to jest bardzo duży pojedynek, to świetna walka dla nas obu. Daniel to najmocniejszy challenger w tej chwili. To znakomity zawodnik - chwali tymczasem oponenta niepokonany Kazach. 

Gienadij Gołowkin na ring w marcu wniesie mistrzowskie pasy federacji WBC i IBF wagi średniej i trofeum "super czempiona" WBA. Daniel Jacobs wyjdzie między liny jako "zwykły" mistrz WBA.

ISSN: 2082-9760

Najnowsze komentarze