Sponsorzy grupy KnockOut

Patronat medialny


 


Adam Balski (19-2, 11 KO) wygrał przez techniczny nokaut w pierwszej rundzie z Arturem Górskim (8-2, 4 KO) w walce wieczoru gali Knockout Boxing Night 32 w Kaliszu i wydaje się być o krok od pojedynku o pas WBC wagi bridger z Łukaszem Różańskim (15-0, 14 KO).

Add a comment

Adam Balski (19-2, 11 KO) wygrał przez techniczny nokaut w pierwszej rundzie z Arturem Górskim (8-2, 4 KO) w walce wieczoru gali Knockout Boxing Night 32 w Kaliszu. Stawką pojedynku był pas WBC Francophone wagi bridger.

Boksujący przed własną publicznością kaliszanin lepiej wszedł w pojedynek i szybko trafił mocnym uderzeniem z prawej ręki. Górski znalazł się na deskach i chociaż próbował wstać, to nie został dopuszczony do dalszej rywalizacji.

W co-main evencie Paweł Stępień (19-1-1, 12 KO) wygrał niejdnogłośnie na punkty z Petro Lakockim (3-4, 3 KO). Po ośmiu rundach sędziowie punktowali 78-74, 77-75 i 76-76. Dla Stępnia był to powrót na ring po ubiegłorocznej porażce z Joshuą Buatsim.

W Kaliszu udany rewanż za remis sprzed kilku miesięcy wziął Miłosz Grabowski (7-0-1, 3 KO), który wygrał z Maciejem Drozdrowskim (2-2-1, 0 KO). Po sześciu starciach sędziowie punktowali 60-54, 59-55 i 57-57.

Podczas gali KBN 32: Kalisz Cristian Lopez (4-1, 1 KO) wygrał na punkty z debiutującym Kamilem Ślendakiem (0-1), zaś Tobiasz Zarzeczny (5-0, 2 KO) wypunktował Adama Cieślaka (6-14-1, 3 KO).

Add a comment

TVP Sport przeprowadzi bezpośrednią transmisją z sobotniej gali KnockOut Boxing Night 32 w Kaliszu. W walce wieczoru wystąpią Adam Balski (18-2, 10 KO) i Artur Górski (8-1, 4 KO), a stawką będzie pas WBC Francophone wagi bridger. Początek transmisji o godzinie 20.

Transmisja dostępna będzie także w aplikacji mobilnej TVP Sport oraz bezpłatnie na stronie internetowej tvpsport.pl. Wydarzenie skomentują Janusz Pindera i Piotr Jagiełło. Studio poprowadzi Sylwia Dekiert, zaś ekspertem będzie Maciej Miszkiń.

Karta walk gali KnockOut Boxing Night 32 w Kaliszu:
Adam Balski – Artur Górski o pas WBC Francophone
Paweł Stępień – Petro Lakotskyi
Miłosz Grabowski – Maciej Drozdowski
Tobiasz Zarzeczny – Adam Cieślak
Kamil Ślendak – Cristian Norges Lopez Lopez

Add a comment

- Walczymy aż kogoś wyniosą! - mówi Adam Balski (18-2, 10 KO) przed pojedynkiem z Arturem Górskim (8-1, 4 KO) o pas WBC Francophone wagi bridger na gali KnockOut Boxing Night Kalisz. 

Add a comment

Adam Balski i Artur Górski zmieścili się w limicie wagi bridger podczas oficjalnej ceremonii ważenia przed galą Knockout Boxing Night 32. Stawką pojedynku jest tytuł WBC Francophone. Sponsorem głównym wydarzenia jest ORLEN Asfalt.

Pochodzący w Balski wróci w ten sposób na ring po rocznej przerwie. Kaliszanin zajmuje aktualnie drugie miejsce w rankingu World Boxing Council, a zwycięzca pojedynku będzie blisko walki o mistrzostwo świata. Trasmisja gali w TVP Sport.

Pozostałe wyniki ważenia:
Paweł Stępień (80,8 kg) - Petro Lakotskyi (80,8 kg)
Miłosz Grabowski (78 kg) - Maciej Drozdowski (77,6 kg)
Tobasz Zarzeczny (77,2 kg) - Adam Cieślak (77 kg)
Kamil Ślendak (90,5 kg) - Cristian Lopez (90,7 kg)

Add a comment

 

W sobotę, 27 stycznia o godz. 18.30 (relacja w TVP Sport od 20) w Kalisz Arenie rozpocznie się gala Knockout Boxing Night 32 z walką wieczoru, w której wystąpi kaliszanin Adam Balski, zwany „Rocky Balboą”.

33-latek z miasta nad Prosną wygraną w starciu z Arturem Górskim może sobie zapewnić przepustkę do pojedynku o MŚ w jednej z najbardziej prestiżowych federacji bokserskich.

Zajmujący drugie miejsce w rankingu WBC Bridger, polski „Rocky Balboa”, znany wszystkim z ringowych bojów m.in. z Babicem, Radczenko czy Kubiszynem ma zamiar rozpalić swoją publiczność w rytm dyskotekowego utworu "Felicita". Zwycięstwo w tej walce otworzy Balskiemu drogę do starcia o wymarzony tytuł MŚ.

- Ta propozycja spadła na mnie jak grom z jasnego nieba.Ta walka jest przepustką do walki o pełnoprawne mistrzostwo świata, więc stawka jest naprawdę ogromna. W tej walce dam z siebie wszystko - mówił w jednym z wywiadów Artur Górski.

W sobotę w ringu pojawi się również inny reprezentant Kalisza, Miłosz Grabowski. Nowy nabytek grupy Knockout Promotions z niecierpliwością chce pokazać się przed swoją domową publicznością.

Pełna treść artykułu w "Głosie Wielkopolski" >>

 

Add a comment

Dziś o godz. 18.00 w kaliskiej Galerii Amber (ul. Górnośląska 82) odbędzie się otwarta dla kibiców ceremonia ważenia przed jutrzejszą galą KnockOut Boxing Night Kalisz. 

W pojedynku wieczoru, którego stawką będzie pas WBC Francophone kategorii bridger, zmierzą się Adam Balski (18-2, 10 KO) i Artur Górski (8-1, 4 KO). Fani zobaczą w akcji także m.in. Pawła Stępnia oraz kaliszanina Miłosza Grabowskiego. Transmisja wydarzenia w TVP Sport. Sponsorem głównym wydarzenia jest ORLEN Asfalt.

KUP BILETY NA KNOCKOUT BOXING NIGHT: KALISZ >>  

Add a comment

Dzisiaj rozpoczną się wydarzenia towarzyszące przed sobotnią galą Knockout Boxing Night 32: Kalisz. W ramach fightweeku zawodników będzie można zobaczyć podczas otwartego treningu i oficjalnej ceremonii ważenia.

Oba wydarzenia odbędą się w Galerii Amber (ul. Górnośląska 82, Kalisz) i będą otwarte dla kibiców. W czwartek o godz. 18 pięściarze wezmą udział w medialnych treningu, zaś w piątek o godz. 18 staną naprzeciw siebie podczas oficjalnego ważenia.

W walce wieczoru gali KBN 32: Kalisz rękawice skrzyżują Adam Balski (18-2, 10 KO) i Artur Górski (8-1, 4 KO). Stawką pojedynku będzie pas WBC Francophone wagi bridger. Kibice zobaczą w akcji także m.in. Pawła Stępnia oraz kaliszanina Miłosza Grabowskiego. Transmisja wydarzenia w TVP Sport. Sponsorem głównym wydarzenia jest ORLEN Asfalt.

KUP BILETY NA KNOCKOUT BOXING NIGHT: KALISZ >> 

Add a comment

- Wielu o tym marzy, niewielu cel udaje się zrealizować. A ja wkrótce mogę spełnić sen o walce o Mistrzostwo Świata. Doceniam ambicję Artura Górskiego, ale nie może stanąć na mojej drodze na szczyt - mówi Adam Balski (18-2, 10 KO) przed pojedynkiem wieczoru podczas sobotniej (27 stycznia) gali KnockOut Boxing Night 32: Kalisz. Sponsorem głównym wydarzenia jest ORLEN Asfalt.

W walce o pas WBC Francophone kategorii bridger kaliszanin Adam Balski zmierzy się z Arturem Górskim (8-1, 4 KO). - Tytuł Frankofoński ma przybliżyć mnie do pojedynku o pas mistrzowski federacji WBC. Nigdy nie spodziewałem się, że będą na 2 miejscu w rankingu i tak blisko Mistrzostwa Świata. Możliwość walki z Łukaszem Różańskim jawi się jakoś coś niesamowitego! Walka dwóch Polaków o pas wielkiej organizacji - tego jeszcze nie było. Oczywiście najpierw muszę pokonać Artura Górskiego - powiedział Adam Balski.

Po ponad 7 latach znów stoczy walkę na swoim kaliskim ringu profesjonalnym. W 2016 roku wygrał z Valerym Brudovem przed czasem. - Bardzo się zmieniłem jako bokser, mam chłodniejszą głowę. Wtedy wchodziłem między liny z zamiarem „ubicia” przeciwnika. Dziś walczę rozsądnie, umiejętnie rozkładam siły i nie nakręcam się opiniami kolegów, którzy czekają na szybki nokaut. Oczekuję od siebie dobrych, przemyślanych i zwycięskich walk - uważa KnockOut Promotions.

Aby ziścić plan, jakim jest dojście do walki o Mistrzostwo Świata, Adam Balski nie tylko musi być w wysokiej formie sportowej, ale i zdrowy. Przez lata bywało, że rezygnował z walk z powodu kontuzji. - Jestem w takim miejscu kariery, że wkrótce mogę usłyszeć w słuchawce głos wiceprezesa Jacka Szelągowskiego z informacją: - Walczysz o Mistrzostwo Świata! Wiem, że bez moich promotorów, bez prezesa Andrzeja Wasilewskiego i Jacka, nie zaszedłbym tak daleko. Bywało tak, że człowiek rozmyślał o rezygnacji, lecz tylko przez chwilę. Natychmiast zmieniałem swoje nastawienie i szedłem dalej - przyznał Adam Balski.

Po rocznej przerwie 33-letni pięściarz staje przed coraz szerzej otwierającymi się wrotami World Boxing Council. - Kilka dni do walki, a ja jestem wyjątkowo spokojny, poza tym że martwię się o zdrowie nowo narodzonej córeczki. Dziwne tylko, że jeszcze nie odczuwam takiej mocnej adrenaliny przed walką. Ale może to i lepiej, tak musi być po prostu. Zobaczymy co będzie w sobotę. Na tę chwilę jest olimpijski spokój - dodał.

Z dużym szacunkiem Adam Balski wypowiada się o Arturze Górskim. Swego czasu krótko sparowali ze sobą w gymie w Warszawie na ul. Petofiego. - Ambitny chłopak, który będzie chciał wygrać. Szykuje się ciężka przeprawa. Fajnie, że sporo ludzi w Kaliszu interesuje się walką, sponsorzy też o mnie nie zapomnieli i chcą pomóc. Wagowo zawsze było mi bliżej do kategorii cruiser niż bridger, nigdy nie ważył 100 kg. Mam około 94 kg, więc komfortowo przygotowuję się do pojedynku. Trzymajcie kciuki - zakończył.

Drugi z kaliszan Miłosz Grabowski (6-0-1, 3 KO) spotka się w walce w kategorii półciężkiej Maciejem Drozdowskim (2-1-1, 0 KO). To będzie rewanż za remis w Zakopanem. Transmisja w TVP Sport. 

Add a comment

27 stycznia na gali KnockOut Boxing Night Kalisz Adam Balski (18-2, 10 KO) zmierzy się z Arturem Górskim (8-1, 4 KO) w walce o pas WBC Francophone kategorii bridger. Sponsorem głównym wydarzenia organizowanego z Arenie Kalisz jest ORLEN Asfalt. Transmisja w TVP Sport.

Add a comment