Patronat medialny


 


Fiodor Czerkaszyn (21-0, 13 KO) o możliwej walce na gali Tank - Garcia, sparingach w USA z mistrzami Plantem i Morrellem, Ronnie Shieldsie wspominającym Szpilę, Usyk - Fury, Różański - Babic...

Add a comment

Fiodor Czerkaszyn (21-0, 13 KO) zdradził w rozmowie z ringpolska.pl, że otrzymał wstępną propozycję stoczenia walki 22 kwietnia na gali w Las Vegas. Byłby to pierwszy tegoroczny występ pięściarza grupy KnockOut Promotions.

Głównym wydarzeniem kwietniowej imprezy będzie hitowe starcie Gervonty Davisa (28-0, 26 KO) z Ryanem Garcią (23-0, 19 KO). Impreza telewizji Showtime będzie pokazywana na terenie USA w systemie Pay-Per-View.

Niepokonany na zawodowych ringach Czerkaszyn aktualnie przebywa w Houston, gdzie ma okazję sparować z czempionem kategorii superśredniej Davidem Morrellem.

Add a comment

Fiodor Czerkaszyn (21-0, 13 KO) poinformował za pośrednictwem mediów społecznościowych, że wkrótce zostaną ogłoszone szczegóły jego kolejnego zawodowego występu.

Niepokonany zawodnik boksujący w kategorii średniej w ostatnich tygodniach przebywał w Teksasie, gdzie miał okazję sparować m.in. mistrzem świata WBA Davidem Morrellem. Wcześniej pięściarz grupy KnockOut Promotions sparował także z Calebem Plantem.

- Przygotowania idą pełną parą. Sparingi w tym tygodniu za nami. Zasłużyliśmy na odpoczynek. Od przyszłego tygodnia znów do roboty. Fajna atmosfera panuje na sali. Już nie mogę się doczekać walki. Niedługo powinna być informacja - zdradził Czerkaszyn.

27-latek w ostatnim zawodowym występie wygrał na punkty z Nathanielem Galimorem. Najbliższa walka będzie trzecim występem Czerkaszyna przed amerykańską publicznością.

Add a comment

Fiodor Czerkaszyn (21-0, 13 KO) poinformował za pośrednictwem mediów społecznościowych, że miał okazję sparować z Davidem Morrellem (8-0, 7 KO), regularnym czempionem WBA wagi super średniej.

Jednocześniej 27-latek zdradził, że Kubańczyk będzie bronił pasa World Boxing Association 22 kwietnia na gali w Las Vegas. Nazwisko rywala Morrella nie jest jeszcze znane.

Czerkaszyn po raz ostatni boksował w listopadzie. Data jego kolejnego profesjonalnego występu ma zostać potwierdzona niebawem.

Add a comment

Niedługo potrwały sparingi w Las Vegas Fiodora Czerkaszyna (21-0, 13 KO)  z Calebem Plantem. Niepokonanego zawodnika KnockOut Promotions w najbliższych dniach czeka trudniejsze zadanie, w Houston, o czym poinformował na Twitterze Andrzej Wasilewski.

- Celeb Plant posparował krótko z Fiodorem.....ale już nie będzie. Teraz Fiodor będzie trenował z wagą wyższą od swojej, z aktualnym, fenomenalnym mistrzem świata Kubańczykiem Morrellem i sławnym Charlo. Legendarny amerykański trener Ronnie Shields prowadzi ten camp - napisał Wasilewski.

Czerkaszyn już zameldował się w Teksasie i spotkał się ze słynnym szkoleniowcem, który przed laty prowadził Artura Szpilkę. - Shields to mega serdeczny człowiek. Miło mnie przyjął, pokazał gym i zaprosił do domu - relacjonuje pięściarz KnockOutu, który czeka aktualnie na datę kolejnej walki w USA,.

Add a comment

Federacja IBF zaktualizowała swoje rankingi. Na dwunaste miejsce w wadze średniej awansował Fiodor Czerkaszyn. Pięściarz grupy KnockOut Promotions poinformował, że wkrótce ma zostać ogłoszona data jego kolejnego zawodowego występu.

Pierwsze miejsce z klasyfikacji wagi junior ciężkiej International Boxing Federation utrzymuje Mateusz Masternak, który czeka na pojedynek o mistrzostwo świata. Czempion IBF w tej dywizji Jai Opetaia wrócił już do treningów i zapowiada, że do walki z Polakiem dojdzie wiosną.

Na szóste miejsce w kategorii półciężkiej awansował Paweł Stępień, który w ostatnich tygodniach trenował do starcia z Callumem Smithem. Ostatecznie pojedynek został odwołany z powodu niedyspozycji fizycznej Brytyjczyka.

Add a comment

Fiodor Czerkaszyn (21-0, 13 KO)  mieszkający od ubiegłego roku w Stanach Zjednoczonych, nie czeka bezczynnie na ogłoszenie swojej kolejnej walki za Oceanem. 

Pięściarz KnockOut Promotions przebywa obecnie w Las Vegas, gdzie ma okazję sparować z byłym mistrzem świata kategorii superśredniej Calebem Plantem szykującym się do starcia z Davidem Benavidezem. 

Informacja na temat kolejnego pojedynku Czerkaszyna, który w poprzednim występie pokonał Nathaniela Gallimore, ma ukazać się niebawem.

Add a comment

Federacja IBF po raz drugi w tym roku zaktualizowała swoje rankingi. Trzynaste miejsce w wadze średniej zachował Fiodor Czerkaszyn. Pięściarz grupy KnockOut Promotions w ostatnim występie wygrał z Natanielem Gallimorem.

Pierwsze miejsce z klasyfikacji wagi junior ciężkiej International Boxing Federation utrzymuje Mateusz Masternak, który czeka na pojedynek o mistrzostwo świata. Dzierzący pas IBF w tej dywizji Jai Opetaia ma przedłużające się kłopoty ze zdrowiem i niewykluczone, że federacja podejmie decyzję o odebraniu mu tytułu.

Siódme miejsce w kategorii półciężkiej utrzymał Paweł Stępień, który 11 marca na gali w Liverpoolu zmierzy się z byłym mistrzem świata wagi super średniej Callumem Smithem.

Add a comment

 

Fiodor Czerkaszyn (21-0, 13 KO) czeka na wyznaczenie daty pierwszego tegorocznego występu. Niepokonany pięściarz wagi średniej trenuje na Florydzie, kontynując plan przygotowań rozpoczęty przed rokiem.

- Nie znam terminu walki, ale cały czas pozostaję aktywny, robię nawet po dwa sparingi tygodniowo. Zrozumiałem, że w USA działa to trochę inaczej. Ciekawa propozycja może przyjść 3-4 tygodnie przed galą i trzeba być gotowym na podjęcie wyzwania. Może być tak, że przyjdę na salę, otrzymam ofertę i będzie trzeba podjąć decyzję - mówi zawodnik grupy KnockOut Promotions.

W ubiegłym roku Czerkaszyn stoczył dwie walki przed amerykańską publicznością. W sierpniu wygrał z Gilbertem Venegasem, zaś w listopadzie wysoko pokonał na punkty Nathaniela Gallimore'a.

- Jestem w kontakcie z promotorami i oni chcą zorganizować mi coś większego. Stawiamy na cierpliwość, spokojne planowanie i wiem, że cały czas muszę być w treningu, ponieważ kiedy przyjdzie szansa, trzeba być maksymalnie gotowym, żeby ją wykorzystać - tłumaczy 27-latek.

 

Add a comment

Fiodor Czerkaszyn (21-0, 13 KO) zadebiutował w rankingu federacji WBA. Niepokonany na zawodowych ringach 26-latek znalazł się na piętnastym miejscu w klasyfikacji wagi średniej.

Pięściarz grupy KnockOut Promotions był obecny na niedawnym konwencie World Boxing Association. W ubiegłym roku Czerkaszyn stoczył dwie walki, a ostatni raz boksował w sierpniu.

W rankingu WBA po raz pierwszy pojawiło się także nazwisko Pawła Stępnia (18-0-1, 12 KO), który jest piętnasty w wadze półciężkiej.

Add a comment