Patronat medialny


 


Oglądaj walkę Joshua vs Usyk na DAZN

Jesienią kibiców wagi ciężkiej czeka kilka znakomitych starć, wśród nich m.in. Joshua - Usyk, Wilder - Fury i Kownacki - Helenius. O zbliżających się hitach w królewskiej dywizji porozmawialiśmy z Pawłem Stępniem.

Add a comment

Już 25 września na gali Matchroom Boxing na stadionie Tottenham Hotspur w Londynie dojdzie do walki o trzy pasy wagi ciężkiej pomiędzy Anthonym Joshuą (24-1, 21 KO) i Oleksandrem Usykiem (18-0, 13 KO). Hitowe starcie złotych medalistów olimpijskich z 2012 roku obejrzeć będzie można na platformie streamingowej DAZN. Zachęcamy do subskrybowania DAZN z reflinku ringpolska.

Subskrybuj DAZN, zobacz na żywo walkę Joshua - Usyk >>

Add a comment

Znalezione obrazy dla zapytania: joshua molina ringpolska.pl

Anthony Joshua (24-1, 21 KO) z radością przyjął deklarację Tysona Furye'ego (30-0-1, 21 KO), który stwierdził, że jest gotów w przyszłym roku stoczyć z nim dwie walki unifikacyjne. AJ zaznacza jednak, że nie nastawia się na to, iż pojedynki na pewno dojdą do skutku. 

- Wszyscy dobrze znamy Fury'ego od dawna, on zawsze sobie coś wymyśli - mówi Joshua. - Dobrze jest znać swojego rywala, więc śledziłem jego historię. On to po prostu robi - wycofuje się z walk. nawet z Wilderem to się zdarzyło.

- Ja życzę mu powodzenia, kiedyś tam się spotkamy. Gdy on będzie już gotów, ja będę czekał - dodaje czempion WBA, WBO i IBF wagi ciężkiej, który z "Królem Cyganów" miał zmierzyć się w sierpniu.  

Joshuę póki co czeka jednak zaplanowana na 25 września konfrontacja z Oleksandrem Usykiem (18-0, 13 KO). W Polsce walkę pokaże platforma DAZN.

Subskrybuj DAZN, zobacz na żywo walkę Joshua - Usyk >>

Add a comment

Już 25 września na gali Matchroom Boxing na stadionie Tottenham Hotspur w Londynie dojdzie do walki o trzy pasy wagi ciężkiej pomiędzy Anthonym Joshuą (24-1, 21 KO) i Oleksandrem Usykiem (18-0, 13 KO). Hitowe starcie złotych medalistów olimpijskich z 2012 roku obejrzeć będzie można na platformie streamingowej DAZN. Zachęcamy do subskrybowania DAZN z reflinku ringpolska.

Subskrybuj DAZN, zobacz na żywo walkę Joshua - Usyk >>

Add a comment

Anthony Joshua (24-1, 21 KO) nie ma żadnych wątpliwości, że jego walka z Tysonem Furym (30-0-1, 21 KO) prędzej czy później dojdzie do skutku. 

- Myślę, że ten pojedynek się odbędzie. To mega walka dla kibiców boksu, ale ja na to patrzę inaczej - dla mnie to po prostu dwóch gości, jeden z Londynu, drugi z Manchesteru... zróbmy to! Walić tę całą politykę. Ta walka odbędzie się na 100 procent - stwierdził AJ w rozmowie z IFL TV.

Niewiele brakowało, by do starcia Joshua z Furym doszło w sierpniu tego roku, jednak sąd arbitrażowy nakazał "Królowi Cyganów" stoczenie trzeciego pojedynku z Deontayem Wilderem (42-1, 41 KO). Fury i Wilder skrzyżują rękawice 9 października. Tymczasem Joshua dwa tygodnie wcześniej zaboksuje z Oleksandrem Usykiem (18-0, 13 KO).

Zobacz walkę Joshua - Usyk na DAZN >>

Add a comment

Już 25 września na gali Matchroom Boxing na stadionie Tottenham Hotspur w Londynie dojdzie do walki o trzy pasy wagi ciężkiej pomiędzy Anthonym Joshuą (24-1, 21 KO) i Oleksandrem Usykiem (18-0, 13 KO). 

Hitowe starcie złotych medalistów olimpijskich z 2012 roku obejrzeć będzie można na platformie streamingowej DAZN. Zachęcamy do subskrybowania DAZN z reflinku ringpolska.

Subskrybuj DAZN, zobacz na żywo walkę Joshua - Usyk >>

Add a comment

Eddie Hearn jest pod wrażeniem formy, jaką Anthony Joshua (24-1, 21 KO) przygotował na zbliżające się starcie z Oleksandrem Usykiem (18-0, 13 KO). Brytyjczyk w walce z byłym czempionem kategorii junior ciężkiej ma być lżejszy niż zwykle, choć jego promotor Eddie Hearn zapewnia, że "lżejszy" w tym wypadku nie oznacza "słabszy".

- Dla mnie on wcale nie jest mały. Nadal wydaje się ogromny - mówi szef Matchroom Boxing. - Różnica jest taka, że z gościa, który dźwigał ciężary, stał się facetem, który boksuje. Ma więcej sparingów, więcej chodzi na nogach, więcej czasu spędza w ringu i na tarczy. 

- Tym wszystkim z czasem wypracował swoją formę. Wcześniej był eksplozywny, ale gdy w baku kończyło się paliwo, to w mistrzowskich rundach mogłoby być ciężko. On, boksując z Whytem, Martinem czy Kliczką, nie wiedział, co robi. Był tylko wielki i silny. Teraz jest wszechstronny i wie, o co chodzi w boksie. Przez to będzie bardzo trudny do pokonania. 

Pojedynek Anthony'ego Joshuy z Oleksandrem Usykiem, którego stawką będą pasy WBA, WBO i IBF wagi ciężkiej, odbędzie się 25 września w Londynie.

Add a comment

Eddie Hearn marzy o walce o bezdyskusyjne mistrzostwo świata wagi ciężkiej dla Anthony'ego Joshuy (24-1, 21 KO). Promotor czempiona WBA, WBO i IBF przekonuje, że jest mu obojętne, czy jego zawodnik w pojedynku o miano króla boksu zmierzy się z Tysonem Furym (30-0-1, 21 KO) czy Deontayem Wilderem (42-1-1, 41 KO). 

- Liczy się tylko, żeby miał pas [WBC] - powiedział Hearn w wywiadzie dla DAZN. - Tutaj nigdy nie chodziło o Wildera czy Fury'ego, tylko o bezdyskusyjne mistrzostwo i ten pas.

- Mam niestety straszne przeczucie, że ta walka [Wilder - Fury] nie dojdzie do skutku 9 października. Liczę, że się odbędzie, ale nie jestem przekonany. Joshua tymczasem będzie musiał się zająć Usykiem. To będzie naprawdę bardzo trudny pojedynek, ale jego zwycięzca weźmie na celownik Wildera lub Fury'ego, bo w tym wszystkim chodzi o bezdyskusyjne mistrzostwo. Ale najpierw Usyk, 25 września - dodał szef Matchroom Boxing.

Add a comment

25 funtów (a dokładnie 24,95) to prawdopodobna brytyjska cena PPV Sky Sports na galę Matchroom Boxing, której główną atrakcją będzie starcie o pasy WBA, WBO i IBF wagi ciężkiej pomiędzy Anthonym Joshuą (24-1, 22 KO) i Oleksandrem Usykiem (18-0, 13 KO). 

Walkę, która odbędzie się 25 września, na niemal całym świecie obejrzeć będzie można na platformie DAZN w ramach miesięcznej subskrypcji, jednak widzowie w Wielkiej Brytanii i Irlandii będą musieli wykupić PPV Sky Sports. Cena w Irlandii wynosić będzie prawdopodobnie 27,95 euro. 

Add a comment

Znalezione obrazy dla zapytania: joshua molina ringpolska.pl

Anthony Joshua (24-1, 21 KO) w przeciwieństwie do Davida Haye'a nie wie, w jaki sposób rozstrzygnie swoją walkę z Oleksandrem Usykiem (18-0, 13 KO). "Hayemaker" trzy dni temu w wywiadzie dla Sky Sports oświadczył, że Uysk panie po lewym prostym AJ-a. Sam Joshua nie ma jeszcze w głowie aż tak wyraźnego obrazu swojej wiktorii. 

- Nie jestem pewien, jak to się zakończy - powiedział AJ, komentując słowa rodaka. - Nie wiem, czy to będzie lewy prosty czy podbródkowy. 

- Nie wiem, jaki to będzie cios, ja chcę po prostu wyjść na ring i dać dobry show dla kibiców, którzy przyjdą nas oglądać - dodał Brytyjczyk, który w starciu z Usykiem bronił będzie pasów WBA, WBO i IBF wagi ciężkiej.

Add a comment

Johnny Nelson docenia talent i sportowe dokonania Oleksandra Usyka (18-0, 13 KO), jednak twierdzi, że znaczna różnica w warunkach fizycznych nie pozwoli Ukraińcowi zatriumfować nad Anthonym Joshuą (24-1, 22 KO).

- Usyk to dobry zawodnik, z doskonałym dorobkiem, lepszym nawet od Joshuy, przynajmniej w amatorce, ale według mnie Anthony będzie dla niego o dużo za duży, za silny i zbyt agresywny - przekonuje były czempion a aktualnie ceniony bokserski ekspert. - Usyk będzie musiał bazować na swoim nietypowym stylu i spróbować oszukać Joshuę. To nie będzie dla Anthony'ego łatwa walka. Ktokolwiek twierdzi, że wynik jest już pewny, jest w błędzie.

- Joshua nie może zlekceważyć Usyka tylko dlatego, że jest od niego mniejszy. Musi pokazać swoją siłę i atletyczne przygotowanie. Spodziewam się, że wygra, choć to będzie trudna walka - typuje Nelson.

Do starcia Joshuy z Usykiem, którego stawką będą mistrzowskie pasy WBA, WBO i IBF kategorii ciężkiej, dojdzie 25 września w Londynie.

Add a comment

25 września w Londynie dojdzie do intrygująco zapowiadającej się konfrontacji olimpijskich mistrzów z 2012 roku - Anthony'ego Joshuy (24-1, 21 KO) i Oleksandra Usyka (18-0, 13 KO). Jak pojedynek, którego stawką będą pasy WBA, WBO i IBF wagi ciężkiej, widzi Kamil Łaszczyk?

Add a comment

Choć większość kibiców i wielu ekspertów twierdzi, że głównym atutem Anthony'ego Joshuy (24-1, 22 KO) w starciu z Oleksandrem Usykiem (18-0, 13 KO) będzie brutalna siła, czempion WBA, WBO i IBF kategorii ciężkiej przekonuje, że do konfrontacji z ukraińskim wirtuozem boksu szykuje się w bardzo przemyślany sposób.

- Usyk bardzo dobrze się porusza, a to sprawia, że jest trudny do trafienia, poruszanie się będzie bardzo istotne - mówi AJ w wywiadzie dla Sky Sports. - Muszę być skoncentrowany, gdy uderzam - najpierw go namierzyć, potem dopiero ruszyć. Mózg musi cały czas pracować. To może być bardzo męczące dla mojej głowy, więc ćwiczę umysł, by być skoncentrowany przez dwanaście rund. 

- Ćwiczę też umiejętność bicia seriami, nie tylko pojedynczymi uderzeniami. Muszę być skupiony, wszystko powoli i w końcu go przyszpilę. To będzie walka dla mojego mózgu, wiem, z kim mam do czynienia. Mogę być agresywny, rzucić się na niego i odpalić na maksa albo nie spieszyć się, być sprytny i znokautować go - tłumaczy Joshua, zapewniając przy okazji, że 25 września planuje być w ringu lżejszy niż w ostatnich pojedynkach. 

- Zwracam uwagę na swoją wagę, ale jej nie robię, bo jestem zawodnikiem kategorii ciężkiej. Dostosowuję natomiast swój trening, mam odpowiednie doświadczenie, od dawna walczę już z mocnymi zawodnikami. Obserwowałem ich i uczyłem się od nich podczas obozów treningowych. Nauczyłem się, jak przygotować swoje ciało pod konkretną walkę - ocenia AJ i dodaje: - Będę docięty przed tym pojedynkiem. Boksuję z zawodnikiem gotowym na dwanaście rund, więc byłoby głupotą, gdybym chciał pompować muskuły, bo mięśnie potrzebują tlenu. Trenują pod piętnaście rund. Będę świetnie przygotowany kondycyjnie i to będzie klucz.

Add a comment

Joshua - Kliczko II: Nigeria faworytem do organizacji walki

David Haye nie ma żadnych wątpliwości, że atuty Oleksandra Usyka (18-0, 13 KO), dzięki którym święcił triumfy w wadze cruiser, nie są w stanie dać mu zwycięstwa w pojedynku z czempionem kategorii ciężkiej Anthonym Joshuą (24-1, 21 KO). 

- Według mnie styl Usyka byłby skuteczny, gdyby Joshua miał 188 cm i ważył 90 kilo, ale AJ to wyjątkowy okaz, to jeden z najlepszych atletów w dziejach królewskiej dywizji, a to oznacza nokaut na Usyku - przekonuje "Hayemaker" w rozmowie ze Sky Sports. - Gdyby Usyk był przyszłością wagi ciężkiej i był wystarczająco dobry, bo pobić AJ-a, to zastopowałby albo przynajmniej wygrał do zera z Chisroą. Ale mu się to nie udało. Nie był w stanie trzymać na dystans większego od siebie rywala, bo nie miał wystarczającej siły rażenia. 

- Nie widzę po prostu tego, by Joshua miał z Usykiem jakieś problemy. Mogę wam nawet powiedzieć, jakim ciosem on to skończy. To będzie lewy prosty, potem prawa ręka i znów lewy prosty. AJ znokautuje Usyka lewym prostym! - prognozuje Haye, który sam w przeszłości zdobył pas WBA wszech wag po wywalczeniu mistrzowskich tytułów w kategorii junior ciężkiej. 

- Usyk być może ma takie umiejętności techniczne jak ja miałem, może ma i większe, ale nie ma na tyle mocnego ciosu, by utrzymać wielkiego gościa z dala od siebie. Możesz być tak szybki jak to możliwe, ale szybkość dużemu facetowi nie będzie sprawiała problemu. Szybkość i siła Usyka nie sprawiły problemu Chisorze. By pobić tych wielkich potworów wagi ciężkiej, musisz mieć czym uderzyć, by zyskać ich respekt, utrzymać ich na dystans. Usyk nie ma ciosu, więc ci duzi rywale będą na nim siadali, kiedy tylko będą chcieli - twierdzi były czempion. 

Do starcia Anthony'ego Joshuy z Oleksandrem Usykiem dojdzie 25 września w Londynie. Stawką potyczki będą mistrzowskie pasy WBA, WBO i IBF.

Add a comment

Platforma DAZN zakupiła prawa do transmisji gali Matchroom Boxing, która odbędzie się 25 września na Tottenham Hotspur Stadium w Londynie. DAZN pokaże to wydarzenie na całym świecie, poza Wielką Brytanią, gdzie transmisję w systemie Pay-Per-View przeprowadzi Sky Sports.

Główną atrakcją tej imprezy będzie walka o pasy WBA, WBO i IBF wagi ciężkiej pomiędzy Anthonym Joshuą (24-1, 22 KO) i Oleksandrem Usykiem (18-0, 13 KO). Wydarzenie obejrzy na żywo 60 tysięcy kibiców. Bilety na wrześniową galę wyprzedały się w 24 godziny.

Podczas gali planowanej na ostatni weekend września dojdzie także m.in. do pojedynku mistrza świata WBO wagi junior ciężkiej Lawrence'a Okolego z Dilanem Prasovicem. Brytyjczyk przystąpi w ten sposób do obowiązkowej obrony tytułu World Boxing Organization. Kibice zobaczą także powrót na ring Calluma Smitha, który zadebiutuje w wadze półciężkiej walką z Leninem Castillo.

Add a comment

Od poniedziałku Robert McCracken powróci do codziennych treningów z Anthonym Joshuą (24-1, 21 KO), który przygotowuje się do walki z Oleksandrem Usykiem (18-0, 13 KO). Przez ostatnie dwa tygodnie Brytyjczyk musiał radzić sobie bez trenera, który wypełniał obowiązki z narodową kadrą na igrzyskach olimpijskich.

Joshua rozpoczął już pierwsze sparingi przed starciem z Ukraińcem. Na razie 31-latek buduje formę, sparując m.in. z Tomasem Cartym (1-0, O) i Shokranem Parwanim (16-1, 13 KO). Obaj pomagali także w przygotowaniach Derekowi Chisorze przed jego pojedynkiem z Usykiem.

Do starcia Anthony'ego Joshuy z Oleksandrem Usykiem dojdzie 25 września w Londynie. Stawką pojedynku będą pasy WBA, WBO i IBF wagi ciężkiej.

Add a comment

Eddie Hearn jest przekonany, że kilkutygodniowa absencja trenera Roberta McCrackena nie wpłynie znacząco na formę Anthony'ego Joshuy (24-1, 21 KO) w walce z Oleksandrem Usykiem (18-0, 13 KO). Pierwszy szkoleniowiec AJ-a w ostatnim czasie towarzyszył brytyjskiej reprezentacji olimpijskiej, której jest dyrektorem sportowym. 

- Anthony ma świetny team. Dowodzi nim McCracken, ale są w nim też inni dobrzy trenerzy - mówi promotor Joshuy. - AJ pracuje nad formą 365 dni w roku a nie tylko przez osiem tygodni przed walką. Rob jest nieobecny jedynie przez parę tygodni. 

- Prawdę mówiąc, wcześniej zdecydowaliśmy się na walkę z Furym 14 sierpnia, licząc się z tym, że Rob poleci do Tokio - dodał Hearn.

Do starcia Anthony'ego Joshuy z Oleksandrem Usykiem dojdzie 25 września w Londynie. Stawką pojedynku będą pasy WBA, WBO i IBF wagi ciężkiej.

Add a comment

Jutro w południe rusza otwarta sprzedaż biletów na walkę o trzy pasy wagi ciężkiej pomiędzy Anthonym Joshuą (24-1, 21 KO) i Oleksandrem Usykiem (18-0, 13 KO). 

Pojedynek odbędzie się 25 września na londyńskim stadionie Tottenham Hotspur. Wejściówki będzie można nabyć na stronie www.stubhub.co.uk w cenie od 40 do 2000 funtów (opcja VIP).

Joshua i Usyk to złoci medaliści olimpijscy z Londynu z 2012 roku (w wagach, odpowiednio, super ciężkiej i ciężkiej). Dla niepokonanego na zawodowych ringach Ukraińca starcie z faworyzowanym AJ-em będzie trzecim występem po przejściu do królewskiej dywizji. 

Add a comment

Fury: Ruiz wygra rewanż z Joshuą, zawsze z nim wygra

Bob Arum, promotor Tysona Fury'ego (30-0-1, 21 KO) nie ma najlepszego zdania na temat sportowej wartości wielkiego rywala swojego podopiecznego - Anthony'ego Joshuy (24-1, 21 KO).

- Joshua mnie nie ekscytuje - oświadczył szef Top Rank w rozmowie z Garethem Daviesem. - Nie cenię go za bardzo, bo zawsze, gdy słyszę jego nazwisko, to widzę go leżącego na deskach po ciosie pozbawionego mocnego uderzenia Andy'ego Ruiza. Mówię, jak jest. Może nie doceniam Joshuy, ale nie wiem, czy jest on elitarnym ciężkim. 

- Z całym szacunkiem, ale Joshua prawie nic nie znaczy w Stanach. Ludzie z USA pamiętają tylko jego jedyą walkę, w której został znokautowany przez waciaka Ruiza. Tego wizerunku nie da się szybko zmienić - dodał Arum, który jeszcze niedawno rozważał zorganizowanie starcia AJ-a z Furym w Las Vegas.

Add a comment

25 września w Londynie Anthony Joshua (24-1, 21 KO) stanie do walki w obronie pasów WBA, WBO i IBF wagi ciężkiej, krzyżując rękawice z Oleksandrem Usykiem (18-0, 13 KO). Tony Bellew, który ma na koncie przegrany przed czasem pojedynek z Ukraińcem, zachwala jego pięściarskie atuty.

- On miał wystarczająco dużo siły, by mnie położyć, to wyjątkowy zawodnik, najlepszy, z jakim kiedykolwiek się mierzyłem. Technicznie perfekcyjny, a jego praca nóg to zupełnie inny poziom - komplementuje byłego króla kategorii cruiser "Bombardier" z Liverpoolu. 

- Nie ma co się oszukiwać, to będzie dla Joshuy trudna walka, bardzo trudna walka, tym jeszcze trudniejsza, że Usyk wraca do współpracy z ojcem Łomaczenki i opracują plan, by zniwelować mocne strony Joshuy. Spróbują odebrać mu wszystko. To też jest jedna z umiejętności Usyka. Najpierw pozbawia cię twoich atutów, a potem pokazuje swoje - ocenia Bellew i dodaje: - To, jak on się porusza, to jest wyjątkowe zjawisko. Według mnie Joshuę czeka naprawdę ciężka walka, naprawdę niebezpieczna.

W opinii bukmacherów faworytem wrześniowej konfrontacji będzie Anthony Joshua, na którego kurs wynosi aktualnie 1,44, przy 3,25 na Usyka.

Add a comment