Patronat medialny


 


Oficjalnie potwierdzono, że 3 czerwca podczas gali KSW na Stadionie Narodowym w Warszawie kolejny pojedynek w mieszanych sztukach walki stoczy były pięściarski pretendent do mistrzowskiego pasa wagi ciężkiej Artur Szpilka. Rywalem "Szpili" zgodnie z medialnymi spekulacjami będzie Mariusz Pudzianowski.

Add a comment

Artur Szpilka potwierdził kilka dni temu, że zmierzy się w walce w formule MMA z Mariuszem Pudzianowskim. W mediach społecznościowych rozpoczęła się już nieoficjalna promocja pojedynku...

Add a comment

Artur Szpilka potwierdził w programie "Klatka po klatce", że zaakceptował walkę z Mariuszem Pudzianowskim, do której dojść ma na gali organizowanej przez federację KSW. 

- Mariusz jest wielkim wyzwaniem sportowym dla mnie, ponieważ już 13 lat trenuje MMA, jest to zawodnik wagi ciężkiej, ale byłem z nim między linami... To nie było pełne MMA, to był kickboxing, boks, MMA też, ale to były takie początki, gdzie ja jeszcze nie trenowałem. Coś jest na rzeczy! - powiedział "Szpila", który w swoim debiucie KSW pokonał przed czasem Siergieja Radczenkę.

Add a comment

Artur Szpilka i Siergoej Radczenko niczym Mike Tyson i Evander Holyfield - kiedyś ze sobą rywalizowali, dziś pozostają w dobrych relacjach. Na Instagramie Radczenki ukazały się właśnie podziękowania dla "Szpili" za pomoc na rzecz fundacji wspomagającej poszkodowanych przez rosyjską napaść na Ukrainę. Szpilka kolejną walkę stoczy na gali KSW 21 stycznia, mierząc się z Arkadiuszem Wrzoskiem.

Add a comment

8 lat temu w Krakowie odbyła się jedna z najlepszych gal w historii polskiego boksu zawodowego: Adamek - Szpilka. Szybki "Góral", "Szpila" na ważeniu w poważnej bieliźnie, emocji było co niemiara!

Add a comment

Choć Artur Szpilka przekonuje, że póki co ma dość boksu i poświęcił się całkowicie karierze w MMA, jest gotów pomóc Mateuszowi Masternakowi (47-5, 31 KO) pomóc przygotować się do walki o pas IBF wagi junior ciężkiej z leworęcznym Jayem Opetaią (22-0, 17 KO).

- To uzdolniony zawodnik, potrafi boksować technicznie, świetny pod kątem wydolnościowym. Wszystko zależy od Masternaka, od jego nastawienia. Będę na pewno kibicował Mateuszowi w pojedynku z Opetaią. Powiedziałem mu w niedzielę, że jeśli będzie potrzebował mojej pomocy, zawsze jestem dostępny, przyjadę na sparingi i pomogę mu za darmo, bo to zawsze może mu się przydać - stwierdził w rozmowie z "Przeglądem Sportowym" Szpilka, który 28 stycznia stoczy swoją drugą walkę w KSE, mierząc się z Arkadiuszem Wrzoskiem.

Cały tekst na stronie Onet.pl >>

Add a comment

Artur Szpilka w rozmowie z ringpolska.pl skomentował zbliżający się pojedynek Deontaya Wildera (42-2-1, 41 KO) z Robertem Heleniusem (31-3, 20 KO). "Szpila" opowiedział też o swoich wrażeniach z mistrzowskiego boju z "Bronze Bomberem". 

Add a comment