onet.pl sport


ARTV Chicago


Przegląd Sportowy

Patronat medialny

 Wczoraj na gali w Poznaniu Kamil Gardzielik (7-0, 3 KO) zastopował Gruzina Giorgija Jincharadze (14-10, 8 KO). Zapraszamy do wysłuchania rozmowy z pięściarzem Fight Events, który powróci między liny 4 maja w Kościerzynie.

Add a comment

17 marca na gali w Poznaniu kolejną walkę stoczy Kamil Gardzielik (6-0,2 KO). Pięściarz z Konina, który za rywala miał będzie Giorgiego Jincharadze (14-9, 8 KO), do zbliżającej się walki przygotowuje się pod okiem Andrzeja Liczika.

Add a comment

13 października na gali w Nowym Dworze Mazowieckim kolejną walkę stoczy promowany przez grupę Fight Events Kamil Gardzielik (4-0, 2 KO). Rywalem pięściarza z Konina będzie Artiom Karpec (21-5, 6 KO). Pojedynek zakontraktowano na 6 rund w kategorii średniej. 

Główną atrakcją październikowej gali będzie rewanżowe starcie pomiędzy Jordanem Kulińskim (4-0-1, 1 KO) i Norbertem Dąbrowskim (20-7-1, 8 KO). Między linami zaprezentuje się także Mateusz Tryc (3-0, 3 KO).

Bilety na galę w Nowym Dworze Mazowieckim dostępne są w sprzedaży internetowej w cenie od 20 PLN na stronie eventim.pl. {jcomments on}

Kup bilet na galę w Nowym Dworze Mazowieckim >> 

Add a comment

Wołodymir Romanenko (6-6, 5 KO) będzie rywalem Kamila Gardzielika (3-0, 1 KO) podczas gali, która odbędzie się 16 września w Koninie. Pojedynek zakontraktowano na sześć rund.

Dla 25-letniego Gardzielika będzie to trzeci tegoroczny występ. Ostatni raz boksował w maju, wygrywając na punkty z Przemysławem Gorgoniem.

Głównym wydarzeniem tej imprezy będzie walka o mistrzostwo Polski wagi średniej pomiędzy Aleksandrem Streckim i Bartłomiejem Grafką.

Add a comment