Partnerzy Gali Boksu Szczecin

 










 




 

onet.pl sport


ARTV Chicago




Przegląd Sportowy





   
BRK Gladiator

Patronat medialny





 

 



 

Ostatnio zarejestrowani

  • tysarski
  • Ras Al Ghul
  • lolelolex
  • Marcink
  • tomekk5

<a href="https://www.ebilet.pl/sport/sporty-walki/szczecin-boxing-night/" target="_blank"><img src="http://www.ringpolska.pl/images/banners/600x200_szczecin_2017_noflash.png"></a>

Krzysztof Zimnoch (20-1-1, 13 KO) okazał się lżejszy od Mike'a Mollo (21-6-1, 13 KO) podczas oficjalnej ceremonii ważenia przed galą w Szczecinie. Polak wniósł na wagę 105,5 kg, zaś Amerykanin 108,5 kg.

Pojedynek będzie rewanżem za ubiegłoroczną walkę, którą Mollo rozstrzygnął na swoją korzyść już w pierwszej rundzie. Galę na żywo pokaże telewizja Polsat Sport i Polsat Sport Fight.

Kamil Szeremeta (72,3 kg) - Jose Antonio Villalobos (71,6 kg)
Michał Syrowatka (64,3 kg) - Elmo Traya (63 kg)
Paweł Stępień (79,2 kg) - Artem Redko (79 kg)
Tomasz Król (62,8 kg) - Kamil Młodziński (63,8 kg)

- Żyję nadzieją, że to inny Zimnoch - mówi Tomasz Babiloński, jeden z promotorów Krzysztofa Zimnocha (20-1-1, 13 KO), który w sobotę na gali w Szczecinie zmierzy się z rewanżowym pojedynku z Mike'm Mollo (21-6-1, 13 KO). Od czasu ubiegłorocznej porażki z Amerykaninem, białostoczanin zanotował dwa zwycięstwa.

 

Podczas dzisiejszej konferencji prasowej w Szczecinie Mike Mollo (21-6-1, 13 KO) dość nerwowo zareagował na pytanie o ewentualną walkę Krzysztofa Zimnocha ( 20-1-1, 13 KO) z Arturem Szpilką (20-2, 15 KO). Amerykaninowi nie spodobało się to, że z góry zakłada się jego porażkę. - Ostatnio też mnie tak pomijali i popatrzcie, jak się to skończyło! - wypalił "Bezlitosny", nawiązując do swojego ubiegłorocznego zwycięstwa z Zimnochem.

Kup bilet na galę w Szczecinie. Zobacz rewanż Zimnoch - Mollo >>

W sobotę w hali Azoty Arena w Szczecinie odbędzie się rewanż pomiędzy Krzysztofem Zimnochem i Mike'em Mollo. Pięściarze wagi ciężkiej zanim wejdą do ringu będą promować pojedynek podczas piłkarskiego szlagieru pomiędzy miejscową Pogonią i Lechem Poznań.

Krzysztof Zimnoch i Mike Mollo ostatnie dni przed walką spędzają aktywnie. W czwartek w centrum handlowym Galaxy w Szczecinie spotkali się na konferencji prasowej promującej sobotni rewanż. W piątek najpierw zostaną zważeni podczas oficjalnej ceremonii, a następnie udadzą się na stadion piłkarzy Pogoni Szczecin, by podczas szlagierowego meczu z Lechem Poznań w Ekstraklasie rozreklamować galę wśród publiczności zgromadzonej na obiekcie im. Floriana Krygiera.

Promowanie pięściarskich imprez podczas innych wydarzeń nie jest niczym nowym. W Stanach Zjednoczonych pięściarze często spotykają się na meczach MLB czy NBA. W Europie z takiego schematu, ale podczas spotkań piłkarskich, korzystali m.in. bracia Witalij i Władimir Kliczko.

Co ciekawe, kibice mający bilet na spotkanie Portowców z Kolejorzem otrzymają 30 procent zniżki na zakup wejściówki na galę bokserską w hali Azoty Arena.

Mike Mollo (21-6-1, 13 KO) nie kryje swojej złości na Krzysztofa Zimnocha (20-1-1, 13 KO) po ostatnich komentarzach polskiego pięściarza, z którym po raz drugi zmierzy się 25 lutego w Szczecinie. - To głupek! Dawaj, znów ze mną się zmierz! Walcz ze mną, chłopaku! Zobaczymy, co potrafisz. Wiem o tobie wszystko! - mówi w emocjonalnym wywiadzie "Bezlitosny" Mike.

Kup bilet na galę w Szczecinie. Zobacz rewanż Zimnoch - Mollo >>

ISSN: 2082-9760

Najnowsze komentarze