Sponsorzy grupy KnockOut

Patronat medialny


 

Maciej Zegan (43-6-2, 21 KO) pokonał niejednogłośnie na punkty Dariusza Snarskiego (32-32-2, 6 KO) podczas gali w Białymstoku. Po ośmiu rundach jeden sędzia wypunktował remis 76-76, zaś dwóch pozostałych wskazało na wygraną Zegana 78-73 i 77-75.

Add a comment

Czytaj więcej...

Dariusz Snarski (32-31-2, 6 KO) i Maciej Zegan (42-6-2, 21 KO) zmieścili się w umownym limicie wagowym do 63,6 kg podczas oficjalnej ceremonii ważenia przed sobotnią galą w Białymstoku. Snarski wniósł na wagę 63,4 kg, zaś Zegan 63,25 kg. Transmisja gali w Orange Sport.

Add a comment

- Bez względu na wynik walki z Maćkiem Zeganem, definitywnie kończę karierę - twierdzi Dariusz "Snara" Snarski (32-21-2, 6 KO), który po 3-letniej przerwie wraca na ring. W najbliższą sobotę 16 listopada po raz ostatni wystąpi przed swoją publicznością w Białymstoku. Transmisja w Orange Sport.

Add a comment

Czytaj więcej...

Snarski Zegan- Nie po to wróciłem do boksu w wieku 38 lat, aby przegrać z Darkiem Snarskim - twierdzi Maciej Zegan (42-6-2) przed walką z dawnym rywalem. Rewanż Snarski vs. Zegan odbędzie się 16 listopada w Białymstoku, a galę pokaże telewizja Orange Sport.

- Mijają 3 lata odkąd zakończyłem karierę, ale tak naprawdę nawet na chwilę nie zapomniałem o boksie. Jestem wciąż aktywny, prowadzę cieszące się dużym zainteresowaniem treningi w Zegan Boxing Club, a także sam ostro przygotowuję się do powrotu. Ciągnie wilka do lasu - powiedział Maciej Zegan.

Obaj bokserzy ostatnie walki stoczyli w 2010 roku. Przyszłotygodniowa walka ma być rewanżem za pojedynek sprzed 5 lat w Wieliczce, który Zegan wygrał na punkty.

- Teraz spotkamy się w Białymstoku, mieście Darka, ale mam nadzieję, że wyznaczeni sędziowie będą obiektywni. My, starsi zawodnicy, potrafimy boksować, więc chciałbym aby równie dobrą pracę wykonali sędziowie. Walka jest w telewizji, zobaczy ją wielu kibiców, którzy też będą mieli swoje zdanie - mówił Maciej Zegan.

Wrocławianin przygotowuje się pod okiem doświadczonego trenera Zygmunta Gosiewskiego. - Nikt nie zna mnie lepiej, niż trener Gosiewski. Miałem dobre sparingi, m.in. z Kamilem Łaszczykiem. Nie miałem problemów ze zmobilizowaniem się do ciężkiej pracy, bo boks to piękny sport. Mówiłem, że kończę karierę, a jednak wciąż ciągnie mnie do ringu. Nie po to wracam w wieku 38 lat, aby przegrać z Darkiem Snarskim - dodał.

Maciej Zegan twierdzi, że będzie faworytem 8-rundowej walki w Białymstoku. - Będziemy boksowali w wadze 63 kg, choć Darek chciałby w 64,5 kg. To dla mnie najlepsza kategoria. Jeśli znów pokażę dobry boks, to może będzie ciąg dalszy... Ale spokojnie poczekajmy do przyszłej soboty - powiedział.

Odmiennego zdania jest Dariusz Snarski (32-31-2). - O takiej wadze rozmawialiśmy, ale jak Maciek chce bo się boi mogę mieć limit juniorpółśredniej czyli 63,6 kg - przyznał.

Podczas gali w hali sportowej białostockiej Szkoły Podstawowej nr 50, przy ul. Pułaskiego 96 wystąpią też m.in debiutanci Włodzimierz Letr, Sylwia Giedzwidz oraz Robert Świerzbiński i Krzysztof Rogowski. Początek zawodów o godz. 18.15.

http://www.youtube.com/watch?v=7kGzbJbfC-A

Add a comment

Zegan Snarski16 listopada  w Białymstoku odbędzie się 22. event na przełomie sześciu lat podlaskiej grupy promotora Dariusza Snarskiego. Transmisję z imprezy, której główna atrakcją będzie starcie dwóch weteranów polskich ringów zawodowych Dariusza Snarskiego (32-31-2, 6 KO) i Macieja Zegana (42-6-2, 21 KO), przeprowadzi Orange Sport, a skróty pokaże Polsat Sport.

Zanim do ringu wyjdą "Snara" i "Boom Boom", kibice zobaczą interesującą konfrontację Roberta Świerzbińskiego (12-2, 3 KO) z Norbertem Dąbrowskim (12-0, 5 KO). Wcześniej: były pretendent do młodzieżowego pasa IBF i tytułu EBU-EE Aleksander Abramenka (19-4-2, 4 KO) zmierzy się z Mariuszem Biskupskim (20-28-1, 8 KO), Krzysztof Rogowski (5-4, 2 KO) spotka się z Dzmitrim Agafonau (8-1, 2 KO), a debiutujący jako zawodowiec Włodzimierz Letr (0-0, 0 KO) skrzyżuje rękawice z Damianem Szarzałą (0-1, 0 KO). 

Ozdobą gali będzie starcie kobiet z udziałem Sylwii Gedwidz (0-0, 0 KO) i Anastasii Mazets (2-0, 2 KO).

Gospodarzem białostockiego wieczoru z boksem będzie Szkoła Podstawowa nr 50 przy ul. Pułaskiego 96. Początek zawodów o godz. 18.15.

http://www.youtube.com/watch?v=7kGzbJbfC-A

Add a comment

16 listopada w Białymstoku dojdzie do rewanżowej walki dwóch ringowych weteranów - Dariusza Snarskiego (32-31-2, 6 KO) i Macieja Zegana (42-6-2, 21 KO). Popularny "Snara" mimo 44 lat na karku, zapowiada, że za miesiąc zaprezentuje wysoką formę.

Add a comment

Snarski ZeganOsiem tygodni pozostało do 22. gali bokserskiej grupy Boxing Production Dariusza Snarskiego, zaplanowanej na 16 listopada w Białymstoku. Zawodnicy przeszli już okres treningów wytrzymałości ogólnej i siłowej wkraczają teraz w trening ukierunkowany specjalistyczny czyli sparingi, tarcza z trenerem i wytrzymałość szybkościowa.

Maskotka grupy Sylwia Giedwidz jest już po dwóch sparingach z zawodniczkami Cristalu Pruszynka, ponieważ miała dłuższy rozbrat z boksem. - Jestem bardzo zaangażowana w to co robię, bo nie chcę  zawieść trenera i zrobić wstydu- mówi pięściarka

"Shy" Robert Świerzbiński (11-2, 3 KO) wystąpi już za trzy tygodnie 19 października na gali "Underground Show" w Wieliczce w rewanżowym pojedynku z Ismailem Tebojewem (7-4-1, 3 KO). Zakontraktowane na cztery rundy starcie ma być rozgrzewką przed głównym pojedynkiem na gali w Białymstoku z Norbertem Dąbrowskim (10-0 1 KO). - Jestem głodny walki, chcę bardzo pokazać podlaskim kibicom, że porażka z Lemieux w Montrealu, gdzie nie zdążyłem się dobrze zaprezentować, była wypadkiem przy pracy. Lemieux uderzał jak dynamit, choć dobrze zacząłem walkę. Wymażę moje porażki z pamięci polskich kibiców! - zapewnia Świerzbiński.

Szef grupy, a zarazem jej lider - Dariusz "Snara" Snarski (32-31-2, 6 KO), którego w Białymstoku czeka drugi potyczka z Maciejem Zeganem (42-6-2, 21 KO), jest już po pierwszym sześciorundowym sparingu z Artsiomem Pavinichem z Mińska. Sparing był prowadzony w szybkim tempie, a forma "Snary" zrobiła spore wrażenie na trenerze Bogdanie Borysewiczu, który stwierdził: - Darek sparuje lepiej niż przed laty!

Add a comment

Zapraszamy do wysłuchania rozmowy z byłym pretendentem do tytułu mistrza świata wagi lekkiej Maciejem Zeganem (42-6-2, 21 KO), który w sobotę podczas gali "Wojak Boxing Night" we Wrocławiu oficjalnie pożegna się z bokserskimi kibicami.

http://www.youtube.com/watch?v=xrvrWqIrUQs

Add a comment

W związku z podjęciem decyzji o zakończeniu kariery grupa KnockOut Promotions dziękuje Maciejowi Zeganowi za lata współpracy.

Maćku, w naszej pamięci na zawsze pozostaną przede wszystkim te najwspanialsze sportowe momenty, których byłeś bohaterem, jak na przykład Twoja mistrzowska walka z Arturem Grigorianem. Wszyscy Twoi wierni kibice wiedzą, kto powinien zostać ogłoszony zwycięzca pojedynku rozegranego w styczniu 2003 roku w Essen, wiedzą, że to Ty powinieneś zejść wtedy z ringu z pasem czempiona World Boxing Organization wagi lekkiej.

Życzymy Ci wszelkiej pomyślności w życiu osobistym po zawieszeniu rękawic na kołku.

KnockOut Promotions - grupa boksu zawodowego

Add a comment