onet.pl sport


ARTV Chicago


Przegląd Sportowy

Patronat medialny

 

 

 

 

Andrzej Gmitruk skomentował za pośrednictwem swojego kanału Youtube zakontraktowanie Freda Kassiego (18-7-1, 10 KO) jako przeciwnika dla boksującego w kategorii ciężkiej Izuagbe Ugonoha (17-1, 14 KO). Pojedynek odbędzie się 25 maja na PGE Narodowym.

- To bardzo dobry wybór, szczególnie po ostatniej walce z Breazealem - ocenił trener Ugonoha. - Myślę, że będzie to bardzo dobra walka, obaj prezentują wartości, które mogą stworzyć dobry pojedynek, niezależnie od tego, że Kassi jest zawodnikiem bardzo niewygodnym, boksującym na bazie refleksu, zadawania ciosów z różnych pozycji kątowych.

- Izu po powrocie ze Stanów odzyskuje energię, nie tylko tę techniczną, ale również tę motoryczną. Przygotowany jest bardzo dobrze, wchodzimy w ostry trening. Pracujemy dużo nad lewą stroną. Izu miał zawsze mocny prawy prosty, dokładamy do tego teraz mocną lewą rękę zarówno w ataku jak i obronie. To będzie ciekawa walka, myślę, że warto będzie wejść na Narodowy po tych schodach! - dodał Gmitruk.

Kup bilet na Narodową Galę Boksu, zobacz walki Ugonoha, Wacha, Piątkowskiej >>

Fred Kassi (18-7-1, 10 KO) będzie przeciwnikiem boksującego w kategorii ciężkiej Izuagbe Ugonoha (17-1, 14 KO) 25 maja podczas gali organizowanej na PGE Narodowym.

Kassi w swoim ostatnim występie mierzył się z Tomaszem Adamkiem, przegrywając na punkty po zaciętej walce. Izuagbe Ugonoh powróci na ring po poniesionej w lutym ubiegłego roku porażce z byłym pretendentem do pasa IBF Dominikiem Breazealem.

- Niezależnie od tego, ile Adamek ma teraz lat, jest dwukrotnym mistrzem świata i byłym pretendentem do pasa w wadze ciężkiej i do ostatniej walki przygotowany był bardzo dobrze. Dla mnie wyzwaniem byłoby nie tylko wygrać z Kassim, ale zrobić to w lepszym stylu niż Adamek - powiedział Izu w wywiadzie dla ringpolska.pl. 

25 maja na PGE Narodowym oprócz Ugonoha zaprezentują się także: Artur Szpilka (20-3, 15 KO), Mariusz Wach (33-17 KO), Ewa Piątkowska (10-1, 4 KO), Rafał Jackiewicz (49-18-2, 22 KO), Robert Talarek (20-12-2, 13 KO) oraz Marcin Najman (15-4, 11 KO), który skrzyżuje rękawice z Arturem Binkowskim (16-5-3, 11 KO).

Kup bilet na Narodową Galę Boksu, zobacz walki Ugonoha, Wacha, Piątkowskiej >>

25 maja na Narodowej Gali Boksu organizowanej na PGE Narodowym w Warszawie na ring powróci Izuagbe Ugonoh (17-1, 14 KO). Jako jeden z możliwych rywali Izu rozważany jest ostatni przeciwnik Tomasza Adamka Fred Kassi (18-7-1, 10 KO). - Niezależnie od tego, ile Adamek ma teraz lat, jest dwukrotnym mistrzem świata i byłym pretendentem do pasa w wadze ciężkiej i do ostatniej walki przygotowany był bardzo dobrze. Dla mnie wyzwaniem byłoby nie tylko wygrać z Kassim, ale zrobić to w lepszym stylu niż Adamek - mówi podopieczny Andrzeja Gmitruka w wywiadzie dla ringpolska.pl.

Kup bilet na Narodową Galę Boksu, zobacz walki Szpilki, Ugonoha, Wacha, Piątkowskiej >>

Artur Szpilka (20-3, 15 KO) i Izuagbe Ugonoh (17-1, 14 KO) trenujący w Warszawskim Centrum Atletyki pod okiem Andrzeja Gmitruka rozpoczęli zrzucaniem bokserskiej "rdzy" przed zbliżającymi się występami na Narodowej Gali Boksu zaplanowanej na 25 maja w Warszawie.

Obaj pięściarze zaliczyli dziś krótkie sparingi - "Szpila" sprawdził się z Siergiejem Werwejko, zaś Izu z czołowym polskim zawodnikiem MMA - Janem Błachowiczem. Niewykluczone, że podopieczni Gmitruka w dalszej fazie przygotowań będę sparować także ze sobą. - Zapraszamy do WCA, będziemy sprzedawać na to bilety - żartuje Ugonoh, komentując gorącą atmosferę podczas dzisiejszego sparingu Szpilki.

Podczas majowej gali na Narodowym oprócz Artura Szpilki i Izuagbe Ugonoga między linami pokaże się także trzeci polski ciężki - Mariusz Wach (33-3, 17 KO). Ponadto kibice obejrzą w akcji Ewę Piątkowską (10-1, 4 KO), Rafała Jackiewicza (49-18-2, 22 KO), Roberta Talarka (20-12-2, 13 KO) oraz Marcina Najmana (15-4, 11 KO), który skrzyżuje rękawice z Arturem Binkowskim (16-5-3, 11 KO).

Kup bilet na Narodową Galę Boksu, zobacz walki Ugonoha, Wacha, Piątkowskiej >> 

Ostatni rywal Tomasza Adamka Fred Kassi (18-7-1, 10 KO) może być rywalem Izuagbe Ugonoha (17-1, 14 KO) 25 maja podczas gali organizowanej na PGE Narodowym.

- Byłem na tej gali, na której Adamek boksował z Kassim i uważam, że to jest bardzo niewygodny zawodnik i wiedziałem o tym zawsze. Myślę, że to by była dla mnie ciekawa walka i wyzwanie, by pokonać Kassiego w lepszym stylu niż Adamek - stwierdził w rozmowie ze sport.pl Izu.

Izuagbe Ugonoh występem w Warszawie powróci na ring po ubiegłorocznej porażce z Dominikiem Breazealem. Na PGE Narodowym zaprezentują się ponadto: Mariusz Wach (33-17 KO), Ewa Piątkowska (10-1, 4 KO), Rafał Jackiewicz (49-18-2, 22 KO), Robert Talarek (20-12-2, 13 KO) oraz Marcin Najman (15-4, 11 KO), który skrzyżuje rękawice z Arturem Binkowskim (16-5-3, 11 KO).

Kup bilet na Narodową Galę Boksu, zobacz walki Ugonoha, Wacha, Piątkowskiej >>

Izuagbe Ugonoh (17-1, 14 KO) rozpoczął treningi z Andrzejem Gmitrukiem. 31-latek poinformował niedawno o tym, że to Gmitruk będzie przygotowywał go do występu na gali na PGE Narodowym, która odbędzie się 25 maja. Na sali treningowej Izu będzie teraz spotykał Artura Szpilkę oraz Mateusza Masternaka, który w Warszawie także szykuje się do kolejnego zawodowego startu. Współpracę z trenerem Gmitrukiem wznowił niedawno także Maciej Sulęcki.

Najnowsze komentarze