Sponsorzy grupy KnockOut

Patronat medialny


 

W pojedynku wieczoru pierwszej gali Queensberry Polska zorganizowanej na zamku w Gniewie Paweł Augustynik (12-0, 5 KO) pokonał jednogłośnie na punkty Dariusza Sęka (28-7-3, 10 KO), zdobywając pas WBC International Silver wagi półciężkiej.

Wcześniej podczas tej samej imprezy Bartłomiej Grafka (23-38-4, 10 KO) wygrał rewanżowe starcie z Rafałem Jackiewiczem (51-28-3, 22 KO).

Zwycięstwa odnieśli także ciekawie zapowiadający się debiutanci: boksujący w kategorii junior ciężkiej Michał Soczyński (1-0, 0 KO), ciężki Kamil Mroczkowski (1-0, 1 KO) oraz Ryszard Lewicki (1-0, 0 KO), waga średnia.

Add a comment

Dariusz Sęk (28-6-3, 10 KO) opublikował na Facebooku nagranie wideo, w którym podzielił się swoimi przemyśleniami po przegranej przez nokaut walce z Sebastianem Ślusarczykiem (7-0, 5 KO).

- Kiedyś może te bomby nie zrobiły na mnie wrażenia, a teraz najwidoczniej po latach tego boksu to jednak ta głowa nie ma tyle wytrzymałości co kiedyś i to jest chyba już jasny sygnał, żeby dać sobie spokój - powiedział zawodnik z Tarnowa, zdradzając przy okazji, że po drugiej rundzie walki doznał złamania ręki.

- Kiedyś ten moment musiał nastać, żeby dać sobie spokój, bo wszystko musi mieć granice dobrego smaku, a jak będę się wywracał w każdej walce, to ten dobry smak po prostu przechodzi - stwierdził 33-letni Sęk.

Add a comment

O zwycięskiej walce Krzysztofa Zimnocha z Deotayem Wilderem z czasów amatorskim krążą różne opowieści. Dariusz Sęk (28-5-3, 10 KO), który dziś w Radomiu zmierzy się z niepokonanym Sebastianem Ślusarczykiem (6-0, 4 KO), pojedynek Zimnocha z "Bronze Bomberem" oglądał na żywo. Jak go zapamiętał?

Add a comment

Jutro na gali MB Promotions w Radomiu Dariusz Sęk (28-5-3, 10 KO) zmierzy się z niepokonanym Sebastianem Ślusarczykiem (6-0, 4 KO). Podczas ceremonii ważenia między pięściarzami doszło do przepychanki,

Add a comment

23 listopada na gali MB Promotions w Radomiu Dariusz Sęk (28-5-3, 10 KO) zmierzy się z niepokonanym Sebastianem Ślusarczykiem (6-0, 4 KO). Dla zawodnika z Tarnowa będzie to powrót na ring po blisko rocznej przerwie.

Add a comment

W karcie walk gali MB Boxing Night 6 wylądował kolejny pojedynek! Powracający do ringu Dariusz Sęk (28-5-3, 10 KO) sprawdzi umiejętności rozpędzonego i głodnego kolejnych zwycięstw Sebastiana Ślusarczyka (6-0, 4 KO). Wydarzenie odbędzie się 23 listopada w Dąbrowie Górniczej.

Sebastian Ślusarczyk do tej pory budował swoją pięściarską pozycję na Wyspach Bryrtyjskich. 22-latek stoczył tam pięć zawodowych pojedynków. Wszystkie zakończyły się jego wygranymi, a trzykrotnie nokautował rywali. Na początku października otrzymał szansę występu przed polską publicznością. W Częstochowie podczas Tymex Boxing Night dopisał do rekordu kolejne zwycięstwo przed czasem po znokautowaniu Tomasza Gromadzkiego. Przed Ślusarczykiem jednak zdecydowanie największe wyzwanie w karierze. Na gali MB Boxing Night 6 zmierzy się z doświadczonym Dariuszem Sękiem.

- Sęk to doświadczony pięściarz, ale najlepsze ma za sobą. Ja chcę mu pomóc zakończyć karierę. Walka na MB Boxing Night to dla mnie szansa na rozwój, ale również duże wyzwanie. Nie miałem jeszcze okazji boksować z tak ułożonym pięściarzem - ocenia Ślusarczyk.

Sęk na swoim koncie ma stoczonych ponad 35 zawodowych walk i doświadczeniem bije na głowę jedenaście lat młodszego rywala. W ostatnich pojedynkach zapisał w rekordzie dwie porażki, ale mierzył się przecież z Robertem Parzęczewskim oraz Anthonym Yarde. Pięściarz z Tarnowa cały czas należy do czołowych półciężkich w naszym kraju i ma na swoim koncie wiele cennych zwycięstw. Walka na MB Boxing Night to dla niego ogromna szansa na drugie sportowe życie.

- Ta walka to szansa na zmazanie plamy po ostatniej porażce. To była plama na moim honorze. Wracam, bo kocham boks. Ostatnio sporo przemyślałem, ale jestem gotowy, żeby wrócić. Ślusarczyk chce skończyć moją karierę? Mocno się pomylił. On myśli, że ja się skończyłem, a ja tylko się cofnąłem i wziąłem rozbieg - mówi Sęk.

Wydarzenie MB Boxing Night odbędzie się 23 listopada w Dąbrowie Górniczej. Bilety dostępne na ebilet.pl.

Add a comment

Dariusz Sęk (28-4-3, 10 KO) i Robert Parzęczewski (21-1, 14 KO) zmieścili się w limicie wagi półciężkiej podczas oficjalnej ceremonii ważenia przed galą w Radomiu.

Stawką zakontraktowanego na dziesięć rund pojedynku będzie tytuł mistrza Polski wagi półciężkiej. Transmisja gali w Polsacie Sport.

Z karty walk w ostatniej chwili wypadł pojedynek Damiana Jonaka z Andrew Robinsonem. Powodem są problemy zdrowotne Polaka, który został hospitalizowany.

Pełne wyniki ważenia:
Robert Parzęczewski (78 kg) vs Dariusz Sęk (79,5 kg)
Adam Balski (91 kg) vs Serhij Radchenko (91 kg)
Michał Żeromiński (67,2 kg) vs Mikołaj Vovk (67,1 kg)
Łukasz Wierzbicki (66,3 kg) vs Twaha Kiduku (66,2 kg)
Michał Chudecki (63,3 kg) vs Damian Wrzesiński (63,3 kg)
Rafał Grabowski (63,5 kg) vs Kamil Młodziński (63,4 kg)

Add a comment

Pojedynek Dariusz Sęka (28-4-3, 10 KO) z Robertem Parzęczewskim (21-1, 14 KO) będzie walką wieczoru gali "Wojna Domowa", która odbędzie się 22 grudnia w Radomiu - zdradził na Twitterze Mateusz Borek, organizator imprezy.

Walka Sęka z Parzęczewskim zostanie rozegrana na dystansie dziesięciu rund, a jej stawką będzie tytuł mistrza Polski wagi półciężkiej. Wcześniej zapowiadano, że walką wieczoru w Radomiu będzie starcie Adama Balskiego z Nikodmem Jeżewskim, jednak po zmianie terminu gali, Jeżewski deklaruje, że z Balskim będzie mógł skrzyżować rękawice dopiero w przyszłym roku.

Nazwiska nowego rywala dla Balskiego jeszcze oficjalnie nie potwierdzono. Podczas grudniowej imprezy w Radomiu kibice zobaczą między linami także m.in. Damana Jonaka, Łukasza Wierzbickiego oraz Michała Chudeckiego, którego czeka rewanż z Damianem Wrzesińskim.

Add a comment

Dariusz Sęk (28-4-3, 9 KO) pokonał przez techniczny nokaut w trzeciej rundzie Tomasza Gargulę (18-12-1, 5 KO) podczas bokserskiej imprezy organizowanej w Skierniewicach. Sęk od pierwszego gongu miał dużą przewagę nad rywalem, który w trakcie pojedynku był kilka razy liczony.

Dla pięściarza z Tarnowa był to powrót na ring po czerwcowej porażce z rąk Anthony'ego Yarde oraz przetarcie przed pojedynkiem z Robertem Parzęczewskim. Do tej konfrontacji dojdzie 17 listopada na gali w Radomiu.

W Skierniewicach odbyło się kilka walk boksu olimpijskiego oraz jeden pojedynek zawodowy. Dochód z organizacji imprezy zostanie przekazany na leczenie Wiktorii Caban.

Add a comment