Patronat medialny


 


Manny Pacquiao (62-7-2, 39 KO) wróci na ring dopiero w przyszłym roku. Trener pięściarza Freddie Roach potwierdził, że w powodu zaangażowania politycznego, "Pac Man" nie stoczy w najbliższych miesiącach żadnego pojedynku.

Pacquiao jest zaangażowany w walkę z epidemią koronawirusa na Filipinach. Liczba zakażonych tam osób cały czas wzrasta. Znacznie zwiększyła się także liczba zgonów.

41-letni Filipińczyk po krótkiej współpracy z Alem Haymonem stał się wolnym agentem. Według Roacha, Pacquiao stoczy jeszcze jedną lub dwie walki przed ostatecznym odejściem na sportową emeryturę i ubieganiem się o prezydenturę w swojej ojczyźnie.

Pacquiao po raz ostatni boksował w lipcu ubiegłego roku. Wydawało się, że latem dojdzie do jego pojedynku z Mikey Garcią, jednak pandemia koronawirusa pokrzyżowała te plany.

Add a comment

Manny Pacquiao (62-7-2, 39 KO) wróci na ring najwcześniej w listopadzie. Niewykluczone, że w powodu zaangażowania politycznego, "Pac Man" nie stoczy ani jednej walki w tym roku.

Pacquiao jest zaangażowany w walkę z epidemią koronawirusa na Filipinach. Liczba zakażonych tam osób w ostatnim czasie zaczyna niebezpiecznie szybko wzrastać.

41-letni Filipińczyk po krótkiej współpracy z Alem Haymonem stał się wolnym agentem. Osoby reprezentujące interesy Pacquiao rozmawiają m.in. o jego możliwym pojedynku z Terencem Crawfordem. Taka walka mogłaby się odbyć pod koniec roku w Bahrajnie.

Pacquiao po raz ostatni boksował w lipcu ubiegłego roku. Wydawało się, że latem dojdzie do jego pojedynku z Mikey Garcią, jednak pandemia koronawirusa pokrzyżowała te plany.

Add a comment

Rozpoczęły się rozmowy w sprawie zakontraktowania walki pomiędzy Terencem Crawfordem (36-0, 27 KO) i Mannym Pacquiao (62-7-2, 39 KO). Pojedynek mógłby się odbyć jesienią w Bahrajnie - zdradził Bob Arum.

Amerykański promotor reprezentuje interesy Crawforda i przez wiele lat współpracował z Pacquiao. 41-letni Filipińczyk jest aktualnie wolnym agentem, a przez ostatnie lata boksował na galach Ala Haymona.

Przymiarki do walki Crawford - Pacquiao trwają od kilku lat. Obaj aktualnie posiadają mistrzowskie pasy wagi półśredniej. Pięściarz z USA dzierży tytuł WBO, zaś "Pac Man" pas federacji WBA.

Amerykanin w ostatnim zawodowym występie wygrał przed czasem z Egidijusem Kavaliauskasem. Pacquiao w lipcu ubiegłego roku pokonał na punkty Keitha Thurmana.

Add a comment

Trwają wstępne przymiarki do organizacji walki Manny'ego Pacquiao (62-7-2, 39 KO) z Conorem McGregorem. Od niedawna obu zawodników reprezentuje ta sama grupa menadżerska Paradigm Sports Management.

Niedawno wygasł kontrakt Pacquiao z Alem Haymonem. Pojedynek Filipińczyka z gwiazdą UFC miałby się odbyć w przyszłym roku w formule pięściarskiej.

O podpisanie kontraktu promotorskiego z Pacquiao zabiega m.in. Eddie Hearn, który chciałby zorganizować jego pojedynek z Mikey Garcią. Taka walka mogła się odbyć w lipcu w Arabii Saudyjskiej, jednak z powodu pandemii koronawirusa plany uległy zmianie.

W ostatnim zawodowym pojedynku Pacquiao wygrał na punkty z niepokonanym wcześniej Keithem Thurmanem. W ubiegłym roku "Pac Man" pokonał również byłego czempiona czterech kategorii wagowych Adriena Bronera.

Add a comment

Manny Pacquiao (62-7-2, 39 KO) spędzi najbliższe dni w kwarantannie. 41-latek miał w ostatnim czasie bezpośredni kontakt z Aquilino Pimentalem, przewodniczącym filipińskiego parlamentu, który jest zakażony koronawirusem.

"Pac Man" poinformował, że czuje się dobrze i nie ma żadnych objawów choroby, jednak musi zostać odizolowany. Filipińczyk w ostatnim czasie odłożył sportowe treningi na bok i skupiał się na pracy w senacie.

Ostatni pojedynek Pacquiao stoczył w lipcu ubiegłego roku, wygrywając z Keithem Thurmanem. Planowano, że pięściarz, któremu wygasł kontrakt z Alem Haymonem, wróci na ring latem na gali w Arabii Saudyjskiej. Po pandemii koronawirusa te plany są już jednak nieaktualne.

Add a comment

Manny Pacquiao (62-7-2, 39 KO) jest już wolnym agentem. Wygasł kontrakt pięściarza z Alem Haymonem, chociaż zapowiadano, że Filipińczyk ma stoczyć na gali Premier Boxing Champions jeszcze jeden pojedynek.

Niedawno "Pac Man" podpisał kontrakt menadżerski z grupą Paradigm Sports Management. Ta sama firma reprezentuje interesy m.in. Conora McGregora.

Pacquiao rozpoczął także rozmowy z Eddiem Hearnem na temat organizacji walki z Mikey Garcią. Do tego pojedynku mogłoby dojść 11 lipca w Arabii Saudyjskiej. Współpracę z pięściarzem z Filipin chce także odnowić grupa Top Rank. Bob Arum zamierza złożyć Pacquiao ofertę walki z Terencem Crawfordem, do której miałoby dojść na przełomie czerwca i lipca.

41-latek ostatnią walkę stoczył w lipcu ubiegłego roku, wygrywając na punkty z Keithem Thurmanem. Pacquiao potwierdził, że na ring chce wrócić latem i otrzymał już kilka interesujących ofert.

Add a comment

Na 11 lipca Eddie Hearn planuje organizację kolejnej gali na terenie Arabii Saudyjskiej. Pierwszą bokserską imprezę w tym kraju szef grupy Matchroom ma już za sobą. W grudniu odbył się tam rewanż Anthony'ego Joshuy z Andym Ruizem Jr.

Na potrzeby grudniowej walki w kilka tygodni wybudowano mogący pomieścić 15 tysięcy kibiców stadion Dirriyah Arena. Obiekt rozebrano po kilku tygodniach. Druga gala w Arabii Saudyjskiej również wymusi postawienie nowego stadionu.

Eddie Hearn chciałby, żeby główną atrakcją letniej gali była walka Manny'ego Pacquiao (62-7-2, 39 KO) z Mikey Garcią (40-1, 30 KO). Wstępne rozmowy w tej sprawie już się rozpoczęły, jednak do porozumienia jeszcze daleka droga.

32-letni Garcia w sobotę stoczył pierwszą walkę po podpisaniu kontraktu z grupą Matchroom, wygrywając na punkty z Jessiem Vargasem. Pacquiao ostatni raz boksował w lipcu ubiegłego roku i na razie nie ma zaplanowanych żadnych pojedynków. 

Add a comment

Nie jak wcześniej zapowiadano w styczniu, a dopiero na przełomie marca i kwiatnia kolejny pojedynek ma stoczyć jedyny w historii zawodowego boksu mistrz świata ośmiu kategorii wagowych Manny Pacquiao (62-7-2, 39 KO). Szczegóły dotyczące jego występu nie zostały jeszcze oficjalnie potwierdzone.

Filipińczyk, który pełni jednocześnie funkcję senatora w swoim kraju, chce wejść do ringu dopiero, kiedy będzie spokojniejszy okres polityczny na Filipinach. Jedna z możliwych dat pojawiających się w filipińskich mediach to 11 kwietnia.

W gronie potencjalnych rywali Filipińczyka pojawia się przede wszystkim były mistrz świata czterech kategorii wagowych Mikey Garcia (39-1, 30 KO). Dla 31-latka byłby to powrót na ring po porażce z Errolem Spencem. Garcia negocjuje jednak także umowę z platformą DAZN, co przekreśliłoby jego szanse na walkę z "Pac Manem".

Pacquiao ostatni pojedynek stoczył w lipcu, wygrywając niejednogłośnie na punkty z Keithem Thurmanem. W styczniu aktualny mistrz świata WBA wagi półśredniej pokonał z kolei Adriena Bronera.

Add a comment

W styczniu kolejny pojedynek ma stoczyć jedyny w historii zawodowego boksu mistrz świata ośmiu kategorii wagowych Manny Pacquiao (62-7-2, 39 KO). Szczegóły dotyczące jego występu nie zostały jeszcze oficjalnie potwierdzone.

W gronie potencjalnych rywali Filipińczyka pojawiają się przede wszystkim były mistrz świata czterech kategorii wagowych Mikey Garcia (39-1, 30 KO) oraz były czempion dwóch dywizji Danny Garcia (35-2, 21 KO).

Mikey Garcia w ostatnim ringowym występie przegrał wysoko na punkty z Errolem Spencem, zaś Danny Garcia w kwietniu wrócił na ring po ubiegłorocznej porażce z rąk Shawna Portera. Pacquiao w swoim ostatnim profesjonalnym pojedynku pokonał Keitha Thurmana.

Add a comment

Jedyny w historii boksu czempion ośmiu kategorii wagowych Manny Pacquiao (62-7-2, 39 KO) nie traci formy. 40-latek w lipcu wygrał na punkty z niepokonanym dotychczas Keithem Thurmanem, a teraz kupił psa, którego nazwał po swoim niedawnym rywalu.

Pacquiao pochwalił się w mediach swoim nowym pupilem. Na przestrzeni lat pięściarz z Filipin przyzwyczaił do tego, że wszędzie zabiera ze sobą psa, którego nazwał "Pac Man". Teraz Filipińczyk ma nowego psa, który otrzymał imię Thurman. Jak podkreśla Pacquiao, to dowód uznania dla amerykańskiego pięściarza.

40-latek wygrywając z Thurmanem, zdobył tytuł mistrza świata WBA wagi półśredniej. Na razie nie wiadomo, kiedy Pacquiao wróci na ring, ani kto będzie jego kolejnym rywalem. Dwa lata temu zapowiadano, że Pacquiao spotka się z prezydentem Andrzejem Dudą i przyleci do Polski, ale odwiedziny Filipińczyka nad Wisłą nie doszły do skutku.

Add a comment