Patronat medialny


 


Floyd Mayweather w wywiadzie dla TMZ zakomunikował, że jeśli ma stoczyć w przyszłym roku walkę bokserską z Conorem McGregoerm, to będzie oczekiwał za swój występ naprawdę olbrzymich pieniędzy. Do rewanżu za wygrany przez Amerykanina pojedynek z 2017 roku miałoby dojść na Allegiant Stadium w Las Vegas.

- Już rozmawiano ze mną o kwocie, jaką miałbym otrzymać, byłaby dziewięciocyfrowa. Wiecie, że dyskusję z Mayweatherem zaczyna się od 100 milionów - powiedział "Money" Floyd.

45-letni dziś były król bokserskich rankingów P4P za pierwszą konfrontację z McGregorem miał podobno zainkasować około 300 milionów dolarów, jego rywal zaś 3 razy mniej. Walka sprzedała w USA 4,3 miliona PPV.

Add a comment

Floyd Mayweather Jr zdradził w rozmowie ze Sportsmail, że w 2023 roku chciałby po raz drugi skrzyżować rękawice się z byłym czempionem UFC Conorem McGregorem.

"Money" Floyd i McGregor w 2017 stoczyli oficjalną walkę na zasadach boksu, która okazała się finansowym hitem. Wówczas przez techniczny nokaut w dziesiątej rundzie zwyciężył Amerykanin. 

45-letni Mayweather po zakończeniu pięściarskiej kariery co jakiś czas toczy walki pokazowe. W tym roku wyjdzie do ringu jeszcze dwa razy - 25 września i 13 listopada.

Add a comment

Floyd Mayweather Jr jest bliski potwierdzenie daty trzeciej tegorocznej walki pokazowej. Były mistrz świata pięciu kategorii wagowych tym razem ma zmierzyć się z Danielem "Dejim" Olatunjim, który popularność zdobył na platformie Youtube.

Pojedynek ma odbyć się 13 listopada na gali organizowanej w Dubaju. Podczas tego wydarzenia ma dojść do kilku innych walk, w których wystąpią osoby znane z mediów społecznościowych oraz telewizyjnych programów reality-show.

Pierwszą walkę pokazową w tym roku Mayweather stoczył w maju, boksując pełen dystans w niepokonanym Donem Moorem. 25 września na gali w Japonii emerytowany pięściarz skrzyżuje rękawice z zawodnikiem MMA Mikuru Asakurą.

Add a comment

Canał+ Sport pokaże na żywo galę federacji Rizin, która odbędzie się 25 września w Saitamie. Główną atrakcją tej imprezy będzie pokazowy pięściarski pojedynek byłego mistrza świata pięciu kategorii wagowych Floyda Mayweathera Jr z zawodnikiem MMA Mikuru Asakurą.

Będzie to drugi tegoroczny występ emerytowanego pięściarza. Wiosną Amerykanin boksował osiem rund z Donem Moorem podczas bokserskiej imprezy w Abu Zabi. Walka była jednostronna i przebiegała pod dyktando Mayweathera, jednak pojedynek nie był oceniany na punkty i zakończył się bez oficjalnego rozstrzygnięcia.

W przeszłości 45-letni Mayweather wystąpił już w jednej walce pokazowej w Japonii. Amerykanin wygrał przed czasem z Tenshin Nasukawą. Podczas gali Rizin odbędą się także walki w kickboxingu oraz MMA.

Add a comment

Floyd Mayweather Jr (50-0, 27 KO) oficjalnie potwierdził, że 25 września stoczy walkę pokazową w Japonii. Rywalem Amerykanina będzie zawodnik MMA Mikuru Asakira, a pojedynek odbędzie się na gali organizowanej przez federację RIZIN. Wydarzenie odbędzie się w Saitama Super Arena - na żywo będzie mogło zobaczyć je ponad 35 tysięcy kibiców. Zawodnicy spotkali się po raz pierwszy twarzą w twarz.

 

Add a comment

Floyd Mayweather Jr (50-0, 27 KO) oficjalnie potwierdził, że 25 września stoczy walkę pokazową w Japonii. Rywalem Amerykanina będzie zawodnik MMA Mikuru Asakira, a pojedynek odbędzie się na gali organizowanej przez federację RIZIN. Wydarzenie odbędzie się w Saitama Super Arena - na żywo będzie mogło zobaczyć je ponad 35 tysięcy kibiców.

Wiosną były mistrz świata pięciu kategorii wagowych boksował osiem rund z Donem Moorem podczas bokserskiej imprezy w Abu Zabi. Walka była jednostronna i przebiegała pod dyktando Mayweathera, jednak pojedynek nie był oceniany na punkty i zakończył się bez oficjalnego rozstrzygnięcia.

W przeszłości 45-letni Mayweather wystąpił już w jednej walce pokazowej w Japonii. Amerykanin wygrał przed czasem z Tenshin Nasukawą. W tym roku były pięściarz ma jeszcze wejść do ringu co najmniej dwukrotnie.

Add a comment

Floyd Mayweather Jr znalazł się na celowniku organizacji broniących praw zwierząt po tym jak zademonstrował w mediach społecznościowych, że w swoim luksusowym samochodzie zainstalował dziecięcy fotelik wykonany z futra norek warty 18 tysięcy dolarów.

Najgłośniej działanie Mayweathera skrytykowała organizacja PETA - Ludzie na rzecz Etycznego Traktowania Zwierząt. Międzynarodowa organizacja domaga się od byłego mistrza świata pięciu kategorii wagowych przeprosin oraz zaprzestania promocji takich przedmiotów.

Amerykanin od pięciu lat teoretycznie przebywa na sportowej emeryturze, ale regularnie toczy walki pokazowe. Ostatnia miała miejsce wiosną, a następna ma odbyć się jesienią.

Add a comment

Floyd Mayweather Jr wraz z grupą inwestorów ma zamiar kupić jeden z klubów NBA i przenieść nabytą drużynę do Las Vegas. Amerykanin twierdzi, że rozmowy w tej sprawie toczą się już od dłuższego czasu.

- Prowadzę negocjacje z pewnymi osobami od sześciu miesięcy. Pracuję nad tym za kulisami, ale jeszcze nie opowiadałem o tym publicznie - mówi były czempion pięciu kategorii wagowych.

Podobne plany ma m.in. Lebron James, który jest jednym z najlepiej zarabiających sportowców w historii. Kilkukrotny mistrz NBA posiada już udziały w drużynie piłkarskiej Liverpool FC i klubie baseballowym Boston Red Sox.

Mayweather zakończył swoją zawodową karierę pięć lat temu, jednak regularnie toczy walki pokazowe. Ostatnia miała miejsce w maju, a kolejna odbędzie się we wrześniu.

Add a comment

Floyd Mayweather Jr (50-0, 27 KO) we wrześniu stoczy walkę pokazową w Japonii. Rywalem Amerykanina będzie zawodnik MMA Mikuru Asakira, a pojedynek odbędzie się na gali organizowanej przez federację RIZIN.

Niedawno były mistrz świata pięciu kategorii wagowych boksował osiem rund z Donem Moorem (18-0-1, 12 KO) podczas bokserskiej imprezy w Abu Zabi. Walka była jednostronna i przebiegała pod dyktando Mayweathera, jednak pojedynek nie był oceniany na punkty i zakończył się bez oficjalnego rozstrzygnięcia.

W przeszłości 45-letni Mayweather wystąpił już w jednej walce pokazowej w Japonii. Amerykanin wygrał przed czasem z Tenshin Nasukawą. W tym roku były pięściarz ma jeszcze wejść do ringu co najmniej dwukrotnie.

Add a comment

Floyd Mayweather Jr (50-0, 27 KO) poinformował, że jesienią stoczy kolejny pokazowy pojedynek w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. W sobotę były mistrz świata pięciu kategorii wagowych boksował osiem rund z Donem Moorem (18-0-1, 12 KO) podczas bokserskiej imprezy w Abu Zabi.

Walka była jednostronna i przebiegała pod dyktando Mayweathera, jednak pojedynek nie był oceniany na punkty i zakończył się bez oficjalnego rozstrzygnięcia. Nie wiadomo ile dokładnie były pięściarz zainkasował za swój występ, jednak z jego deklaracji wynika, że było to kilka milionów dolarów.

Nazwisko kolejnego rywala Mayweathera jeszcze nie jest znane. Amerykanin utrzymuje, że to sekret, a kibice mają być mocno zaskoczeni. Jesienna walka także nie będzie oficjalnie punktowana.

Add a comment