Sponsorzy grupy KnockOut

Patronat medialny


 


Rowdy Legend Montgomery (11-5-1, 8 KO) będzie przeciwnikiem Macieja Sulęckiego (31-2, 12 KO) na gali organizowanej 31 maja w Nowym Jorku przez MB Promotions i Prime Time Promotions.

Podczas tej samej imprezy między linami zaprezentują się także m.in. Kamil Łaszczyk (30-0, 11 KO), Przemysław Runowski (21-2-1, 5 KO) i Piotr Łącz (9-0, 7 KO). Transmisja w TVP Sport.

Add a comment

31 maja na gali organizowanej w Nowym Jorku na ring wróci Maciej Sulęcki (31-2, 12 KO). Były pretendent do tytułu mistrza świata wagi średniej stoczy pierwszy pojedynek po rocznej przerwie.

W czerwcu ubiegłego roku 34-latek wygrał przez nokaut z Angelem Hernandezem. W najbliższym czasie "Striczu" będzie uczestniczył w obozie sparingowym Saula Alvareza.

Podczas majowej gali kibice zobaczą także w akcji Piotra Łącza (8-0, 6 KO). 26-latek stoczy w ten sposób drugi pojedynek w USA. Debiut przed amerykańską publicznością Łącz ma zaliczyć 13 kwietnia.

Add a comment

Maciej Sulęcki (31-2, 12 KO) przez najbliższe tygodnie będzie miał okazję posparować z czołowym pięściarzem globu Saulem Alvarezem (60-2-2, 39 KO).

Polak będzie pomagał słynnemu Meksykaninowi przygotować się do zaplanowanego na 4 maja pojedynku z Jaime Munguią (43-0, 34 KO). Szczegóły powrotu na ring "Stricza" nie są jeszcze znane, ale niedawno w tym kontekście mówiło się o czerwcowej walce w USA.

Współpracujący z bokserskim menadżerem Łukaszem Kownackim Sulęcki po raz ostatni boksował w czerwcu, stopując Angela Hernandeza.

Add a comment

Maciej Sulęcki (31-2, 12 KO) poinformował w mediach społecznościowych, że zamierza stoczyć kolejny zawodowy pojedynek w czerwcu na gali organizowanej w USA.

"Striczu" wróciłby w ten sposób na ring po rocznej przerwie. W czerwcu ubiegłego roku 34-latek wygrał przez nokaut z Angelem Hernandezem.

Były pretendent do tytułu mistrza świata wagi średniej w ubiegłym roku wrócił na ring po półtorarocznej przerwie. Sulęcki cały czas jest wysoko klasyfikowany w rankingu federacji WBC.

Add a comment

24 lutego w Orlando mocno bijący Edgar Berlanga (21-0, 16 KO) zmierzy się z Padraigiem McCrorym (18-0, 9 KO). Tymczasem ochotę na konfrontację z Portorykańczykiem ma też Maciej Sulęcki (31-2, 12 KO).

Polak informację o lutowej walce skomentował na Twitterze, oznaczając w swoim wpisie Eddiego Hearna: - Jeśli chcesz prawdziwego testu dla Berlangi, to zawalczmy w Nowym Jorku!

Maciej Sulęcki po raz ostatni boksował w czerwcu, pokonując przez nokaut Angela Hernandeza. 9 grudnia "Striczu" wystąpił na gali FAME MMA, przegrywając na punkty z Normanem Parke walkę na zasadach mieszanych boks/K-1. W pojedynku tym warszawianin doznał kontuzji dłoni, która na 5 tygodni wyklucza go z treningów.

Add a comment

Maciej Sulęcki (31-2, 12 KO) jest kolejnym pięściarzem, który wystąpi na gali freakowej federacji. Dziś oficjalnie anonsowano, że "Striczu" będzie jednym z uczestników imprezy organizowanej 9 grudnia w Łodzi przez FAME MMA.

Nazwiska rywala Sulęckiego jeszcze nie ogłoszono, ale spekuluje się, że ma być nim Norman Parke. Mający na swoim koncie walkę o pas WBO wagi średniej warszawianin po raz ostatni boksował w czerwcu.

Add a comment

Maciej Sulęcki (31-2, 12 KO) skomentował w mediach społecznościowych sobotnie zwycięstwo Edgara Berlangi (21-0, 16 KO) z Jasonem Quigleyem. Występ Berlangi nie zrobił wrażenia na "Striczu".

- Wybraliście dobrego rywala. Gdybym to ja walczył z Berlangą, przebieg walki byłby inny. To moje miasto - napisał Sulęcki.

Na początku czerwca 34-letni wrócił na ring po półtorarocznej przerwie i chce kontynuować karierę w kategorii super średniej. Sulęcki był obecny w Madison Square Garden Theater podczas sobotniej gali grupy Matchroom Boxing.

Add a comment