Miasto Wałcz

Patronat medialny


 

Marcin Najman złamał zakaz prowadzenia pojazdów. Jak informuje "Super Express" były bokser został zatrzymany przez policję w swoim luksusowym Jaguarze XF. Grozi mu nawet 5 lat więzienia.

We wrześniu 2021 roku częstochowski Sąd Rejonowy nałożył na Marcina Najmana (zgodził się na publikację wizerunku) roczny zakaz prowadzenia pojazdów. Problem w tym, że były bokser nic sobie z tego nie robi i nadal porusza się za pomocą swojego luksusowego Jaguara.

Najman został zatrzymany przez policję podczas prowadzenia pojazdu, przez co złamał nałożony na niego zakaz. To oznacza, że teraz ciążą na nim zarzuty karne. Grozi mu od 3 miesięcy do nawet 5 lat więzienia. Wcześniej stracił prawo jazdy za przekroczenie limitu punktów karnych.

Add a comment

Jutro na gali MMA VIP ostatnią walkę stoczyć ma Marcin Najman. "El Testosteron" w pojedynku MMA zmierzy się z Szymonem "Taxi Złotówą" Wrześniem. Podczas tej samej imprezy w oktagonie zaprezentują się też m.in. Marcin Rekowski i Przemysław Opalacha. Część dochodów ze sprzedaży PPV z gali zostanie przeznaczona na pomoc legendzie sportów walki Markowi Piotrowskiemu.

Kup PPV na galę MMA VIP Najman vs Złotówa >>

Add a comment

Wczoraj oficjalnie (przynajmniej na jakiś czas) zakończył się konflikt Marcina Najmana z Krzysztofem Stanowskim. "El Testosteron" spotkał się z dziennikarzem Kanału Sportowego, by przekazać mu swoją słynną niebieską kurtkę wylicytowaną na aukcji na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. 

Stanowski środki na zakup kurtki Najmana - ponad 20 tysięcy złotych - zgromadził na platformie zrzutka.pl. Konto WOŚP zasili dodatkowo 15 tysięcy, jakie Stanowski otrzymał od marki Tyskie za spotkanie z "El Testosteronem" przy piwie.

Marcin Najman 13 lutego na gali MMA VIP stoczy swoją pożegnalną (jak twierdzi) walkę, mierząc się z Youtuberem Taxi Złotówą. Wcześniej - 5 lutego - ma odbyć się roast Najmana. Obie imprezy dostępne są w systemie PPV.

Add a comment

13 lutego na gali MMA VIP Marcin Najman zmierzy się z "Taxi Złotówą" w walce na zasadach MMA. Na undercardzie m.in. Marcin Rekowski, Przemysław Opalach, Ewa Piątkowska. Galę poprzedzi roast Marcina Najmana.

Add a comment

Marcin Najman czekający na Krzysztofa Stanowskiego w niebieskiej puchowej kurtce to jeden z najpopularniejszych polskich memów 2020 roku. Jak się okazuje, historia związana z kultową już kurtką będzie  miała bardzo przyjemny finał, bo "el Testosteron" postanowił przekazać swoje słynne odzienie na licytację, dochód z której przeznaczony zostanie na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.

Licytuj słynną niebieską kurtkę Marcina Najmana >>

Add a comment

Marcin Najman nie zawalczy już więcej dla federacji FAME MMA, na gali której w sobotę zmierzył się w pojedynku na zasadach bokserskich z Kasujszem Życińskim (kiedyś zawodnikiem Hussars Poland), znanym aktualnie jako Don Kasjo. Starcie zakończyło się po kilkudziesięciu sekundach dyskwalifikacją "El Testosterona" po tym, jak były pretendent do tytułu mistrza Polski wagi ciężkiej najpierw obalił a potem kopnął swojego rywala. Władze FAME MMA zareagowały na czyn Najmana stanowczo, wydając poniższe oświadczenie.

"W stosunku do Pana Marcina Najmana zastosowana zostanie najsurowsza z możliwych kar polegających na dożywotniej dyskwalifikacji jego osoby z jakiejkolwiek aktywności związanej z Federacją FAME MMA. Nadto, w związku z nieakceptowalnym, niesportowym zachowaniem oraz rażącym naruszeniem zapisów umowy, która stanowiła podstawę jego udziału w gali FAME MMA 8, Federacja podjęła decyzję o podjęciu kroków prawnych, polegających na rozwiązaniu ze skutkiem natychmiastowym wyżej wskazanej umowy z wyłącznej winy Pana Marcina Najmana, co w konsekwencji doprowadzi do niewypłacenia całości honorarium, jakie miał otrzymać z tego tytułu od FAME MMA. Jednocześnie Federacja podjęła decyzję o przekazaniu części przedmiotowej kwoty pieniężnej Panu Kasjuszowi Życińskiemu. Pozostała część honorarium zostanie przekazana Polskiemu Związkowi MMA (PZMMA) w celu wsparcia młodych i utalentowanych amatorów sztuk walk."

Marcin Najman, odnosząc się do komunikatu Fame MMA, oznajmił, że i tak był już wolnym zawodnikiem i ma już propozycje walk z "dwóch największych organizacji MMA w Polsce"...

Add a comment