Sponsorzy grupy KnockOut

Patronat medialny


 

Kamil Bednarek (15-0, 9 KO) wygrał przez techniczny nokaut w trzeciej rundzie z Adamem Koprowskim (4-5-2, 0 KO) w walce otwierającej kartę główną gali KnockOut Boxing Night 34 we Wrocławiu.

28-latek z Dzierżoniowa od pierwszego gongu kontrolował pojedynek i swobodnie punktował rywala. W trzecim starciu Bednarek trafił kombinacją ciosów zakończoną lewym na korpus. Koprowski znalazł się na deskach i został wyliczony. Dla Bednarka było to drugie tegoroczne zwycięstwo.

Podczas gali KBN 34 w stolicy Dolnego Śląska kolejne zawodowe zwycięstwo dopisał do swojego bilansu Kamil Gardzielik (18-0, 4 KO), który wygrał jednogłośnie na punkty z Pavlem Semjonovem (26-26-2, 10 KO).

Pięściarz grupy KnockOut Promotions punktował ciosami prostymi, zaznaczał swoją przewagę i nie pozwalał przeciwnikowi na stwarzanie zagrożenia. Po ośmiu rundach sędziowie punktowali 80-72 i dwukrotnie 79-73 dla zawodnika z Turka.

We Wrocławiu trzecie zawodowe zwycięstwo odniósł również Hubert Kwapisz (3-0, 1 KO), który pokonał debiutującego Lukasa Pastorka (0-1). Po finałowym gongu sędziowie punktowali zgodnie 40-36.

Add a comment

Jan Czerklewicz (12-1, 3 KO) zakomunikował na Twitterze, że ostatecznie nie dojdzie 20 kwietnia do jego pojedynku z Kamilem Bednarkiem (14-0, 8 KO).

- Dostałem właśnie informację, że niestety Kamil nie podjął rękawicy, ma inne plany, więc walki nie będzie. Czekam na informację co ze mną i kiedy walka. Ja po prostu chcę walczyć i się rozwijać. Będę informować jak pojawią się szczegóły dotyczące mojej przyszłości - napisał Czerklewicz.

Główną atrakcją wrocławskiej imprezy będzie pojedynek Mateusza Masternaka z byłym mistrzem Unii Europejskiej Jeanem Jacquesem Olivierem. Kibice we Wrocławiu zobaczą także pojedynki z udziałem m.in. Kamila Bednarka i Kamila Gardzielika.

Add a comment

23 lutego na gali organizowanej w Nowym Jorku kolejny zawodowy pojedynek stoczy Kamil Bednarek (13-0, 7 KO). 28-latek z Dzierżoniowa stoczy walkę zakontraktowaną na osiem rund z Victorem Hugo Exnerem (11-14-2, 5 KO).

Argentyńczyk w ubiegłym roku stoczył pięć walk, a po raz ostatni boksował w grudniu, wygrywając przed czasem z niepokonanym Arbenem Markasheviqem.

Dla Bednarka, który w ubiegłym roku również stoczył jedną walkę w USA, będzie to drugi występ przed amerykańską publicznością. Galę zorganizuje grupa Star Boxing.

Add a comment

- Już po raz 3 będę walczył w Nosalowym Dworze. Uwielbiam klimat tego wyjątkowego miejsca i chętnie wystąpiłbym tam ponownie np. w walce o Mistrzostwo Polski! - mówi Kamil Bednarek (12-0, 7 KO) przed galą „Nosalowy Dwór Knockout Boxing Night 31”, która odbędzie się 4 listopada w Zakopanem.

Rywalem miał być Wenezuelczyk Melbyn Hernandez (7-8-2), który 6 zwycięstw odniósł przed czasem. Na początku kariery niemal wszystko wygrywał (jeden remis), przegrane zaczęły się po wyjeździe do Europy, m.in. miesiąc temu ze Stanisławem Gibadło.

- Hernandez to mańkut, tak jak ja, mógł mieć bombkę w łapie, skoro większość wygranych odniósł przez nokaut. Poza tym, mimo że ponosił porażki, to w ostatnich rundach potrafił fajnie się odgryzać i pojedynki do końca były ciekawe. Niestety z niewiadomych mi przyczyn zrezygnował. W jego miejsce udało się znaleźć Ramiro Blanco (19-27-3, 10 KO).

Dla 27-letniego Nikaraguańczyka, rówieśnika Kamila Bednarka (KnockOut Promotions), to już 10 walka w tym roku. W czerwcu w Anglika wygrał z Saqibem Khanem, wtedy niepokonanym.

- Cieszę się, że wracam do boksu po złamaniu ręki, że znów mogę poczuć smak rywalizacji. Pewnie, że chciałoby się kogoś mocniejszego, jednak czasem trzeba wyjść i zrobić swoje z kimś słabszym. Z drugiej strony, nie zamierzam go lekceważyć i zapowiadać, że przeboksuję na luzie całe 6 rund. Nie, nie w moim to stylu. Jeśli pojawi się szansa na nokaut, to zakończę potyczkę przed czasem. Po co mam sam ryzykować, że w jakiejś końcowej rundzie wejdzie mu „cios życia” - uważa pięściarz z Dolnego Śląska.

Poprzednio Kamil Bednarek walczył w kwietniu w Filadelfii, pokonując już w 1 rundzie Gonzalo Andreasena. To był amerykański debiut podopiecznego trenera Piotra Wilczewskiego. Wypadł okazale, lecz z drugiej strony Polak doznał poważnej kontuzji.

- Kość mi pękła na samym początku i gdyby pojedynek potrwał dłużej, musiałbym walczyć jedną ręką. Szkoda tego urazu, ale takie życie boksera. Niedawno miałem jeszcze jedną ofertę ze Stanów Zjednoczonych, muszę jednak drugi występ za oceanem przełożyć na początek 2024 roku – przyznał Kamil Bednarek.

Przed trzynastą zawodową walką wśród profesjonalistów nie ma większych obaw, są to za plany na przyszłość.

- Jestem dobrze przygotowany, motywacji też nie brakuje, obym jeszcze miał więcej startów. Mam swoje sportowe marzenia, do których będę dążył. Chętnie zaboksowałbym o pas Mistrza Polski. To byłoby pierwsze wyzwanie, a potem czekam na kolejne, już na arenach międzynarodowych. Mój syna czeka na tatę z pasem mistrzowskim! - stwierdził.

W ekskluzywnym kompleksie Nosalowy Dwór Resort & SPA w stolicy polskich Tatr wystąpią także m.in.: broniący tytułu Mistrza Europy w junior ciężkiej Michał Cieślak, dwukrotny Mistrz Świata kategorii junior ciężkiej Krzysztof „Diablo” Włodarczyka oraz były Mistrz Europy i pretendent do pasa WBO wagi średniej Kamil Szeremeta, a także Jan Czerklewicz i Miłosz Grabowski. Transmisja w TVP Sport.

Add a comment

W kwietniu Kamil Bednarek (12-0, 7 KO) stoczył pierwszą w karierze walkę w Stanach Zjednoczonych. Podopieczny Piotra Wilczewskiego znokautował swojego rywala, ale w boju odnowiła mu się kontuzja dłoni. Pobyt w USA poskutkował też zmianą tautuażu na głowie...

Add a comment

Kamil Bednarek (12-0, 7 KO) znokautował w pierwszej rundzie Gonzalo Andreasen (10-11, 8 KO) podczas piątkowej gali organizowanej w Filadellii. Był to pierwszy profesjonalny występ Polaka przed amerykańską publicznością.

34-letni Argentyńczyk padał na deski trzykrotnie przed przerwaniem pojedynku. Bednarek tym samym udanie wrócił na ring po rocznej przerwie.

W walce wieczoru gali organizowanej w Pensylwanii, James Martin wygrał jednogłośnie na punkty z niepokonanym wcześniej Roudym Lolo.

Add a comment

Kamil Bednarek (11-0, 6 KO) i Gonzalo Andreasen (10-10, 8 KO) stanęli naprzeciw siebie podczas oficjalnej ceremonii ważenia przed galą organizowaną w Filadelfii. Polak ważył 75,4 kg, zaś jego rywal 73,7 kg.

Dla niepokonanego pięściarza grupy KnockOut Promotions będzie to debiut przed amerykańską publicznością. Główną atrakcją tej gali będzie starcie Jamesa Martina z Roudly Lolo.

Bednarek wróci tym występem na ring po rocznej przerwie. Polak przygotowywał się do tej walki przez kilka tygodni w USA pod okiem trenera Piotra Wilczewskiego.

Add a comment

Argentyńczyk Gonzalo Andreasen (10-10, 8 KO) będzie ostatecznie przeciwnikiem Kamila Bednarka (11-0, 6 KO) w amerykańskim debiucie.

Pojedynek odbędzie się 7 kwietnia na gali organizowanej w Filadelfii i będzie dla Bednarka powrotem między liny po niemal rocznej przerwie. Bednarek od kilku tygodni do zbliżającego się startu szykuje się pod okiem Piotra Wilczewskiego w Stanach Zjednoczonych.

Add a comment

Kamil Bednarek (11-0, 6 KO) poznał nazwisko rywala, z którym zmierzy się w swojej pierwszej w karierze walce w Stanach Zjednoczonych. 

Podopieczny Piotra Wilczewskiego skrzyżuje rękawice z Mikem Guyem (12-7-1, 5 KO). Pojedynek odbędzie się 7 kwietnia na gali organizowanej w Filadelfii i będzie dla Bednarka powrotem między liny po niemal rocznej przerwie.

Add a comment

Kamil Bednarek (11-0, 6 KO) poinformował w mediach społecznościowych, że rozpoczął w Nowym Jorku sparingi przed swoim amerykańskim debiutem. Będzie to także jego pierwszy tegoroczny występ.

- Dużo czasu do walki, forma jest, nie mogę się doczekać. Mam wrażenie że prawie 15 lat trenowałem po to żeby stanąć tu gdzie teraz stoję, a to dopiero początek - mówi Bednarek.

Niepokonany na zawodowych ringach pięściarz wagi super średniej kolejny zawodowy pojedynek stoczy 7 kwietnia na gali w Filadelfii. 27-laek z Dzierżoniowa za Oceanem trenuje pod skrzydłami Piotra Wilczewskiego.

Add a comment

7 kwietnia na gali w Nowym Jorku zawodowy pojedynek ma stoczyć Kamil Bednarek (11-0, 6 KO). Pięściarz poinformował o swoich planach za pośrednictwem mediów społecznościowych.

27-letni Bednarek będzie przygotowywał się do tego występu w USA. Pięściarz z Dzierżoniowa będzie za Oceanem trenował pod skrzydłami Piotra Wilczewskiego.

Niepokonany pięściarz wagi super średniej nie boksował od kwietnia ubiegłego roku. Kwietniowy występ będzie dla Bednarka pierwszym przed amerykańską publicznością.

Add a comment