Patronat medialny


 


W kwietniu Kamil Bednarek (12-0, 7 KO) stoczył pierwszą w karierze walkę w Stanach Zjednoczonych. Podopieczny Piotra Wilczewskiego znokautował swojego rywala, ale w boju odnowiła mu się kontuzja dłoni. Pobyt w USA poskutkował też zmianą tautuażu na głowie...

Add a comment

Kamil Bednarek (12-0, 7 KO) znokautował w pierwszej rundzie Gonzalo Andreasen (10-11, 8 KO) podczas piątkowej gali organizowanej w Filadellii. Był to pierwszy profesjonalny występ Polaka przed amerykańską publicznością.

34-letni Argentyńczyk padał na deski trzykrotnie przed przerwaniem pojedynku. Bednarek tym samym udanie wrócił na ring po rocznej przerwie.

W walce wieczoru gali organizowanej w Pensylwanii, James Martin wygrał jednogłośnie na punkty z niepokonanym wcześniej Roudym Lolo.

Add a comment

Kamil Bednarek (11-0, 6 KO) i Gonzalo Andreasen (10-10, 8 KO) stanęli naprzeciw siebie podczas oficjalnej ceremonii ważenia przed galą organizowaną w Filadelfii. Polak ważył 75,4 kg, zaś jego rywal 73,7 kg.

Dla niepokonanego pięściarza grupy KnockOut Promotions będzie to debiut przed amerykańską publicznością. Główną atrakcją tej gali będzie starcie Jamesa Martina z Roudly Lolo.

Bednarek wróci tym występem na ring po rocznej przerwie. Polak przygotowywał się do tej walki przez kilka tygodni w USA pod okiem trenera Piotra Wilczewskiego.

Add a comment

Argentyńczyk Gonzalo Andreasen (10-10, 8 KO) będzie ostatecznie przeciwnikiem Kamila Bednarka (11-0, 6 KO) w amerykańskim debiucie.

Pojedynek odbędzie się 7 kwietnia na gali organizowanej w Filadelfii i będzie dla Bednarka powrotem między liny po niemal rocznej przerwie. Bednarek od kilku tygodni do zbliżającego się startu szykuje się pod okiem Piotra Wilczewskiego w Stanach Zjednoczonych.

Add a comment

Kamil Bednarek (11-0, 6 KO) poznał nazwisko rywala, z którym zmierzy się w swojej pierwszej w karierze walce w Stanach Zjednoczonych. 

Podopieczny Piotra Wilczewskiego skrzyżuje rękawice z Mikem Guyem (12-7-1, 5 KO). Pojedynek odbędzie się 7 kwietnia na gali organizowanej w Filadelfii i będzie dla Bednarka powrotem między liny po niemal rocznej przerwie.

Add a comment

Kamil Bednarek (11-0, 6 KO) poinformował w mediach społecznościowych, że rozpoczął w Nowym Jorku sparingi przed swoim amerykańskim debiutem. Będzie to także jego pierwszy tegoroczny występ.

- Dużo czasu do walki, forma jest, nie mogę się doczekać. Mam wrażenie że prawie 15 lat trenowałem po to żeby stanąć tu gdzie teraz stoję, a to dopiero początek - mówi Bednarek.

Niepokonany na zawodowych ringach pięściarz wagi super średniej kolejny zawodowy pojedynek stoczy 7 kwietnia na gali w Filadelfii. 27-laek z Dzierżoniowa za Oceanem trenuje pod skrzydłami Piotra Wilczewskiego.

Add a comment

7 kwietnia na gali w Nowym Jorku zawodowy pojedynek ma stoczyć Kamil Bednarek (11-0, 6 KO). Pięściarz poinformował o swoich planach za pośrednictwem mediów społecznościowych.

27-letni Bednarek będzie przygotowywał się do tego występu w USA. Pięściarz z Dzierżoniowa będzie za Oceanem trenował pod skrzydłami Piotra Wilczewskiego.

Niepokonany pięściarz wagi super średniej nie boksował od kwietnia ubiegłego roku. Kwietniowy występ będzie dla Bednarka pierwszym przed amerykańską publicznością.

Add a comment

Boksujący w kategorii super średniej Kamil Bednarek (11-0, 6 KO) poinformował za pośrednictwem mediów społecznościowych, że rozpoczyna obóz treningowy w Stanach Zjednoczonych.

- Miała być wiadomość i jest. Zaczynamy obóz w Stanach Zjednoczonych. Teraz trzeba pokombinować i na dniach myślę o dwóch fajnych informacjach - przekazał podopieczny trenera Piotra Wilczewskiego.

27-latek po raz ostatni boksował w kwietniu. Latem miało dojść do walki Bednarka z Janem Czerklewiczem, jednak pięściarz z Dzierżoniowa wycofał się z powodu problemów zdrowotnych.

Add a comment

Kamil Bednarek (11-0, 6 KO) z powodu kontuzji musiał wycofać się z walki z Janem Czerklewiczem (8-1, 2 KO) planowanej na 5 sierpnia. Pięściarz z Dzierżoniowa nadal jest jednak otwarty na konfrontację z niedoszłym rywalem, w późniejszym terminie.

Add a comment

Kamil Bednarek (11-0, 6 KO) z powodu kontuzji musiał wycofać się z walki z Janem Czerklewiczem (7-1, 2 KO) na gali Knockout Boxing Night 23, która odbędzie się 5 sierpnia w Mrągowie. Pięściarz z Dzierżoniowa skomentował sytuację.

- Niestety złamałem kość w dłoni, do pierwszego mocniejszego ciosu ból był "znośny", ale kiedy trafiłem w punkt od razu zorientowałem się że jest coś nie tak. Rentgen, USG i wyszło, że kość jednak złamana. Czekam na rezonans i będę wiedział kiedy mogę wrócić do uderzania - zdradza niepokonany zawodnik wagi super średniej.

Bednarek w tym roku stoczył jedną walkę, wygrywając na punkty z Iago Kizirią. Kolejny pojedynek 26-latek stoczy najwcześniej jesienią, ale zapowiada, że na KBN 23 pojawi się w roli kibica.

- Na gali w Amfiteatrze Mragowo pojawię się tak czy siak, bo chcć poczuć choć w małym stopniu, co mnie omija. Do zobaczenia na miejscu - dodaje Bednarek.

Nową walką wieczoru w Mrągowie ogłoszony został pojedynek najlepszego polskiego pięściarza wagi półciężkiej Pawła Stępnia (17-0-1, 12 KO) z Michałem Łoniewskim (4-3, 2 KO), który niedawno sprawił niespodziankę w Kanadzie, wygrywając przed czasem z Nickiem Fantauzzim.

Add a comment