Sponsorzy grupy KnockOut

Patronat medialny


 


Daniel Urbański (21-15-3, 5 KO) przegrał przez techniczny nokaut w trzeciej rundzie z Schillerem Hyppolite (9-1, 6 KO) podczas gali w Montrealu. Pięściarz ze Szczecina boksował powyżej swojej nominalnej kategorii wagowej i nie był w stanie fizycznie sprostać mocno bijącemu pięściarzowi wagi super średniej.

Urbański przegrał przed czasem po raz czwarty w czasie swojej przygody z zawodowym boksem. 29-letni pięściarz grupy Fight Events poniósł w sumie ósmą porażkę z rzędu, a jego kolejna walka może odbyć się 1 marca w Nowym Dworze Mazowieckim.

Add a comment

W środę w Montrealu pierwszy tegoroczny pojedynek stoczy Daniel Urbański (21-14-3, 5 KO). Tym razem 29-letni pięściarz ze Szczecina skrzyżuje rękawice na dystansie ośmiu rund z Schillerem Hyppolite (8-1, 5 KO).

Walka odbędzie się w limicie kategorii super średniej. W ubiegłym roku Urbański, zawodnik grupy Fight Events, stoczył dwie zawodowe walki, przegrywając na punkty z Kamilem Szeremetą i Maciejem Sulęckim.

Add a comment

Jutro podczas gali w Montrealu swoją trzecią tegoroczną walkę stoczy Daniel Urbański (21-14-3, 5 KO). Tym razem 29-latek skrzyżuje rękawice na dystansie ośmiu rund z reprezentującym Kanadę Schillerem Hyppolitem (8-1, 5 KO).

Urbański w tym roku przegrywał na punkty z Maciejem Sulęckim i Kamilem Szeremetą. Ostatnie profesjonalne zwycięstwo Polak zanotował ponad dwa lata temu.

Add a comment

Pochodzący ze Szczecina Daniel Urbański (21-12-3, 5 KO) nie zaliczy tego roku do udanych. Podczas trwającej w Hamburgu gali której głównym wydarzeniem będzie starcie Władymira Kliczki z Mariuszem Wachem,  masz reprezentant przegrał jednogłośnie na punkty z Tony Harrisonem (11-0, 8 KO). 

Amerykanin kontrolował pojedynek starając się walczyć na dystans, skutecznie dokładając do tego ciosy na korpus schowanego za podwójną gardą Polaka.

Dla 28-letniego Urbańskiego była to piąta z rzędu porażka poniesiona na zawodowych ringach.

Add a comment

- To będzie wspaniała gala dla mnie i dla Władimira, jak dowiedziałem się, że on walczy z kimś z Polski, to powiedziałem, że też chcę rywala z Polski i najedziemy na Polskę w sobotę! - odgraża się niepokonany Tony Harrison (10-0, 8 KO), który za kilka godzin na gali Kliczko - Wach zmierzy się z Danielem Urbańskim (21-11-3, 5 KO).

http://www.youtube.com/watch?v=SDOxRklve5Q

Video. Ważenie przed walką Urbański - Harrison >>

Add a comment

Czytaj więcej...

Daniel UrbańskiWczorajszy występ podczas gali w Nowym Dworze Mazowieckim był najprawdopodobniej ostatnim w zawodowej karierze Daniela Urbańskiego (21-11-3, 5 KO). Pięściarz ze Szczecina przegrał na punkty z Ismailem Tebojewem, ponosząc tym samym szóstą porażkę w ciągu ostatnich dwóch lat.

- Jeśli przegram z Tebojewem, to mój kontrakt z grupą Babilon Promotion zostaje rozwiązany, a ja nie zamierzam dłużej boksować - zapowiadał jeszcze przed walką Urbański, który w gronie profesjonalistów zadebiutował w kwietniu 2004 roku.

W pierwszych latach kariery pięściarz toczył głównie walki poza granicami Polski. Nad Wisłą Urbański zaczął częściej występować po podpisaniu kontraktu z grupą Babilon Promotion w 2009 roku. 27-latek zdobywał m.in. młodzieżowe mistrzostwo świata IBF wagi junior średniej oraz pas WBC Baltic kategorii średniej.

Add a comment

- Jeżeli Tebojew źle przygotował się do tego pojedynku, na jego miejscu z ciężkim żalem wychodziłbym do ringu - odgraża się Daniel Urbański (21-10-3, 5 KO) przed sobotnim rewanżowym starciem z Ismailem Tebojewem (6-2-1, 3 KO) na gali Babilon Promotion w Nowym Dworze Mazowieckim.

http://www.youtube.com/watch?v=M0KtaHRWHXo

Add a comment

Urbański Tebojew- Odbyliśmy z Danielem szczerą rozmowę i on wie, że w przypadku przegranej nasza współpraca może się zakończyć - mówi Tomasz Babiloński, główny organizator niedzielnej gali w Nowym Dworze Mazowieckim na kilka dni przed rewanżową walką Daniela Urbańskiego (21-10-3, 5 KO) z Ismailem Tebojewem (6-2-1, 3 KO). Pięściarz ze Szczecina w ciągu ostatnich dwóch lat wygrał tylko jeden z sześciu stoczonych pojedynków.

- Daniel kilkukrotnie wychodził nieprzygotowany do swoich rywali i wiem, że do tego pojedynku solidnie trenuje. Zależy mi na widowiskowych walkach podczas gal, ale nie chcę tego robić kosztem zdrowia pięściarzy. Jeśli Daniel nie ma czasu na treningi, to nie powinien wychodzić do ringu. Teraz jest bardzo zmotywowany i zapowiada dobrą formę. On wie, że to jego ostatnia szansa, aby udowodnić, że nie jest jeszcze skończony - mówi właściciel grupy Babilon Promotion.

- Tym razem zawody będzie prowadził inny sędzia, więc nie spodziewamy się kolejnych kontrowersji. Jeśli obaj będą lepiej przygotowani niż przed rokiem w Stalowej Woli, to czeka nas wspaniała walka - podsumowuje Babiloński. Transmisja gali z Nowego Dworu Mazowieckiego w TVP Warszawa.

Add a comment