Sponsorzy grupy KnockOut

Patronat medialny


 

 

W sobotę, 27 stycznia o godz. 18.30 (relacja w TVP Sport od 20) w Kalisz Arenie rozpocznie się gala Knockout Boxing Night 32 z walką wieczoru, w której wystąpi kaliszanin Adam Balski, zwany „Rocky Balboą”.

33-latek z miasta nad Prosną wygraną w starciu z Arturem Górskim może sobie zapewnić przepustkę do pojedynku o MŚ w jednej z najbardziej prestiżowych federacji bokserskich.

Zajmujący drugie miejsce w rankingu WBC Bridger, polski „Rocky Balboa”, znany wszystkim z ringowych bojów m.in. z Babicem, Radczenko czy Kubiszynem ma zamiar rozpalić swoją publiczność w rytm dyskotekowego utworu "Felicita". Zwycięstwo w tej walce otworzy Balskiemu drogę do starcia o wymarzony tytuł MŚ.

- Ta propozycja spadła na mnie jak grom z jasnego nieba.Ta walka jest przepustką do walki o pełnoprawne mistrzostwo świata, więc stawka jest naprawdę ogromna. W tej walce dam z siebie wszystko - mówił w jednym z wywiadów Artur Górski.

W sobotę w ringu pojawi się również inny reprezentant Kalisza, Miłosz Grabowski. Nowy nabytek grupy Knockout Promotions z niecierpliwością chce pokazać się przed swoją domową publicznością.

Pełna treść artykułu w "Głosie Wielkopolski" >>