Sponsorzy grupy KnockOut

Patronat medialny


 

Duszak29 czerwca na gali w Ostródzie drugą zawodową walkę stoczy boksujący w kategorii ciężkiej Tomasz Duszak (1-0, 1 KO). Zawodnik współpromowany przez grupy Global Boxing Promotions i Babilon Promotion zmierzy się w czterorundowym pojedynku z Patrykiem Kowollem (1-8, 1 KO).

- Czuję się bardzo dobrze, jestem zmotywowany. Wygram ten pojedynek, nie ma innej opcji! - zapowiada blisko dwumetrowy pięściarz, który jeszcze przed profesjonalnym debiutem miał okazję sparować z Mariuszem Wachem i Andrzejem Gołotą.

- Nie nastawiam się na nokaut, ale jeśli nadarzy się okazja, wykorzystam ją i skończę mojego rywala jak w poprzedniej walce - mówi podopieczny trenera Piotra Wilczewskiego i zapewnia, że konsekwentnie będzie dążył do obranego celu, jakim jest mistrzostwo świata wagi ciężkiej: - Chcę wygrywać kolejne pojedynki, rozwijać swoje umiejętności i zdobywać doświadczenie, które w końcu pozwoli mi spełnić moje marzenia.

Główną atrakcją ostródzkiej gali będzie starcie o pas WBO European kategorii półciężkiej pomiędzy Pawłem Głażewskim (20-1, 5 KO) i Mehdi Amarem (24-4, 15 KO). W innej walce o pas - WBO Inter-Continental wagi piórkowej - Kamil Łaszczyk (13-0, 6 KO) skrzyżuje rękawice z Andrejem Isajewem (23-3, 7 KO).