Sponsorzy grupy KnockOut

Patronat medialny


 


Mistrz świata WBA wagi junior ciężkiej Yunier Dorticos (22-0, 21 KO) jest przekonany, że dziś wieczorem w Soczi odbierze Muratowi Gasijewowi (25-0, 18 KO) pas IBF. Starcie pięściarzy będzie półfinałem turnieju World Boxing Super Series.

- Pokażę Gasijewowi, jak wygląda prawdziwy mistrz, będę dla niego wyzwaniem, jakiego jeszcze nigdy nie miał - deklaruje Kubańczyk. - Chcę jego tytułu, inaczej mówiąc: Gasijew to moja kolejna ofiara! Szykuję swoje ciało i umysł na najważniejszą walkę w karierze. Jedyne rozwiązanie, jakie przyjmę, to moje zwycięstwo!

- Wyobrażam sobie moment, gdy rosyjscy kibice krzyczą "Gasijew! Gasijew!" i nagle wszystko wywraca się do góry nogami. Rosjanie nauczą się hiszpańskiego, będą skandowali "Dorticos! Dorticos!". Poczekajcie i sami się przekonacie. Zajmę się nim i zostanę królem dywizji do 200 funtów! - zapewnia "KO Doctor".

Zwycięzca starcia Gasijew - Dorticos w finale turnieju WBSS skrzyżuje rękawice z czempionem federacji WBO i WBC Oleksandrem Usykiem (14-0, 11 KO). Pojedynek odbędzie się 11 maja w Arabii Saudyjskiej.