Patronat medialny


 


W piątek na gali w Żyrardowie w swoim najważniejszym pojedynku w dotychczasowej karierze boksujący w wadze ciężkiej Sergiej Werwejko (5-0, 3 KO) zmierzy się z Brazylijczykiem Marcelo Nascimento (22-14, 19 KO). Promotor mieszkającego w Polsce Ukraińca Marcin Piwek zamierza podtrzymać dobre tempo startowe swojego zawodnika, który poprzednią walkę stoczył w grudniu.

- Chcemy mu zorganizować jeszcze trzy walki w tym roku, zobaczymy, jak to się wszystko będzie toczyło, jak będzie przechodził etapami przez te pojedynki - stwierdził w poniedziałkowym "Puncherze" szef grupy Fight Events.

- Siergiej ma potencjał i chcemy to wykorzystać, więc nie chcemy mu budować tego rekordu ["na sprzedaż"]. Gdybyśmy zamierzali tylko zbudować rekord, to nie sprowadzalibyśmy Nascimento z Brazylii. Chcemy zbudować Siergieja na jakichś nazwiskach, żeby w przyszłości coś osiągnął - dodał Marcin Piwek. 

Podczas gali w Żyrardowie dojdzie także do bardzo ciekawie zapowiadającego się starcia pomiędzy Jordanem Kulińskim (3-0-1, 1 KO) i Piotrem Podłuckim (4-0, 2 KO). W ringu zaprezentują się ponadto Norbert Dąbrowski (19-6-1, 7 KO), Kamil Gardzielik (1-0, 0 KO) i debiutująca w gronie zawodowców Paulina Raszewska.

Kup bilet na galę w Żyrardowie, ceny już od 25 PLN >>