Sponsorzy grupy KnockOut

Patronat medialny


 


24 lutego na gali Knockout Boxing Night 33 w Białymstoku dojdzie do walki pomiędzy Przemysławem Zyśkiem (18-2, 6 KO) i Kamilem Urbańskim (3-1, 2 KO).

Polska wojna w kategorii super półśrdniej zapowiada się bardzo ciekawie. Obaj pięściarze w ostatnich zawodowych występach ponieśli porażki, co oznacza, że motywacja z obu stron, aby powrócić na zwycięski szlak, będzie bardzo duża.

Zyśk przed tym pojedynkiem odbył obóz sparingowy w Wielkiej Brytanii. W narożniku Urbańskiego tradycyjnie pojawi się niedawny pretendent do tytułu mistrza świata Mateusz Masternak.

Główną atrakcją gali KBN 33 organizowanej w Filharmonii i Operze Podlaskiej będzie pojedynek o tytuł Międzynarodowego Mistrza Polski pomiędzy Kamilem Szeremetą i Abelem Miną. W Białymstoku kolejne zawodowe pojedynki stoczą także m.in. dwukrotny mistrz świata Krzysztof Włodarczyk, Fiodor Czerkaszyn i Rafał Wołczecki.

KUP BILETY NA GALĘ KBN 33 - ZOBACZ W AKCJI DIABLO I SZEREMETĘ >>

Bilety na galę Knockout Boxing Night 33 dostępne są w serwisie ebilet.pl. Transmisja z wydarzenia w TVP Sport. Sponsorem Głównym gali Knockout Boxing Night 33 jest ORLEN Paliwa.