Sponsorzy grupy KnockOut

Patronat medialny


 

Boksujący w kategorii super półśredniej Przemysław Zyśk (18-1, 6 KO) wchodzi w finałową fazę przygotowań do walki z Roarke Knappem (16-1-1, 11 KO). Zakontraktowany na 10 rund pojedynek odbędzie się 2 września na gali organizowanej w Kempton Park, w Republice Południowej Afryki.

W ostatnich tygodniach "Ostrołęcki Taran" zaliczył dwa mocne obozy sparingowe w Wielkiej Brytanii. Zyśk miał okazję szlifować formę, sparując m.in. z byłym posiadaczem pasa WBO Global Chrisem Kongo, byłym mistrzem Wielkiej Brytanii Germainem Brownem czy Johnem Hardingiem Jr.

- Kilka dni temu nogi nas poniosły do gymu Bena Davisona, byłego trenera Tysona Furego, Leigh Wooda czy Billy'ego Joe Saundersa. Ponad 10 twardych rund z Chrisem Kongo. Napisałem ponad 10 rund, bo przestaliśmy liczyć po pewnym czasie i nikt nie pamiętał ile było nadwyżki. Jest mi niezmiernie miło, że wszędzie Nas witają z otwartymi ramionami i zapraszają ponownie - relacjonuje w mediach społecznościowych pięściarz grupy KnockOut Promotions.

Zyśk na Wyspach Brytyjskich przebywa z trenerem Adrianem Alim Ahmadem. Pojedynek w RPA będzie dla zawodnika z Ostrołęki powrotem na ring po ponad rocznej przerwie.

25-letni Knapp jest klasyfikowany na czternastym miejscu w światowym rankingu federacji WBC. W ostatnim występie pięściarz z RPA wygrał z byłym mistrzem Unii Europejskiej Ahmedem El Mousaouim.