Miasto Wałcz

Patronat medialny


 

Przemek MajewskiJoey Gamache, w przeszłości mistrz świata wagi lekkiej, a dzisiaj trener Patricka Nielsena (19-0, 9 KO), docenia klasę notowanego w czołówkach światowych rankingów wagi średniej Przemka Majewskiego (21-1, 13 KO). Pięściarze spotkają się w ringu 7 września podczas gali organizowanej w Danii.

- Majewski jest silny, doświadczony i ma imponujący bilans walk. Jest całkiem znany w północnej części wschodniego wybrzeża Stanów Zjednocznych, walczy często w Atlantic City, co wcale nie jest tak małym osiągnięciem - komplementuje Gamache.

- Walka z Majewskim sprawi, że mój zawodnik będzie musiał dać z siebie wszystko, tylko wtedy pokona pięściarza klasy Majewskiego. Jego pseudonim "Maszyna" nie wziął się z powietrza, on ciągle atakuje, a im bliżej rywala podchodzi, tym więcej ciosów wyprowadza. On często przełamuje swoich rywali, działa jak maszyna - ocenia amerykański szkoleniowiec.

Stawką pojedynku będzie należący do Duńczyka tytuł WBA International wagi średniej, walka będzie głównym wydarzeniem gali organizowanej przez grupę Sauerland Event.