Sponsorzy grupy KnockOut

Patronat medialny


 

27 stycznia podczas gali Knockout Boxing Night: Kalisz pierwszy tegoroczny pojedynek stoczy Paweł Stępień (18-1-1, 12 KO). Przeciwnikiem najlepszego polskiego pięściarza wagi półciężkiej będzie dobrze znany polskiej publiczności Petro Lakotskyi (3-3, 3 KO).

Dla pięściarza ze Szczecina, który ostatnie tygodnie spędził na obozie sparingowym zunifikowanego mistrza świata wagi półciężkiej Artura Beterbijewa, będzie to powrót na ring po ubiegłorocznej walce z Joshuą Buatsim. Lakotskyi w ubiegłym roku stoczył dwie walki na polskich ringach, wygrywając z Mateuszem Trycem i Przemysławem Gorgoniem.

- Niedawne sparingi z Beterbijewem oceniam bardzo pozytywnie. Nabrałem nowej energii, zobaczyłem, że to nie jest poziom nieosiągalny dla mnie. Pracuje bardzo ciężko, żeby wrócić na właściwe tory - zapowiada pięściarz grupy KnockOut Promotions.

Stępień stoczy pierwszy po półtorarocznej przerwie profesjonalny pojedynek na gali organizowanej w Polsce. Ukrainiec po raz ostatni boksował w październiku.

Główną atrakcją gali KBN: Kalisz będzie polska wojna o pas WBC Francophone wagi bridger pomiędzy Adamem Balskim i Arturem Górskim. Kibice zobaczą także w akcji m.in. Fiodora Czerkaszyna oraz kaliszanina Miłosza Grabowskiego, który przystąpi do rewanżu z Maciejem Drozdowskim. Transmisja wydarzenia w TVP Sport.

KUP BILETY NA KNOCKOUT BOXING NIGHT: KALISZ >>