Patronat medialny


 


Paweł Stępień (17-0-1, 12 KO) zakończył przygotowania do walki z Michałem Łoniewskim (4-3, 2 KO). Pojedynek pomiędzy posiadaczami pasów IBF International i WBC NABF wagi półciężkiej będzie główną atrakcją piątkowej gali Knockout Boxing Night 23 w Mrągowie.

- Łoniewski przymierzany był do walki ze Stępniem jeszcze przed wylotem do Kanady. Nikt do końca nie wiedział, co potrafi jego rywal, z którym boksował w Kanadzie, ale pojedynek zakończył się dla nas przyjemną niespodzianką - powiedział Janusz Pindera w magazynie "W Ringu" w Kanale Sportowym.

Stępień w tym roku stoczył tylko jedną walkę. Łoniewski jest zdecydowanie bardziej aktywny, a w Mrągowie stoczy swój piąty tegoroczny pojedynek.

- Dla Łoniewskiego to duża szansa, ponieważ Stępień jest wysoko w światowych rankingach. W federacji IBF zajmuje szóste miejsce, zaś w Boxrec jest 25. Ja ciągle czekam na test Pawła Stępnia, ponieważ słyszę, że sparuje z dobrymi zawodnikami, a jego ostatni pojedynek był raczej przeciętny - dodał Pindera.

Podczas gali KBN 23 kolejne zawodowe walki stoczą także niepokonany pięściarz wagi średniej Kamil Gardzielik (14-0, 3 KO), najmłodszy polski pięściarz zawodowy Tobiasz Zarzeczny (1-0, 1 KO) i Kamil Urbański (1-0, 1 KO). Transmisja w TVP Sport.

KUP BILETY NA GALĘ KBN 23 W MRĄGOWIE >>