Patronat medialny


 

Fightklub

Paweł Nastula to żywa legenda judo, złoty medalista olimpijski z Atlanty, mistrz świata i Europy, wspaniały zawodnik MMA oraz… komentator FightKlubu. Od kilku tygodni Paweł nie komentował judo, ani walk MMA, bo w stu procentach skupiał się na przygotowaniach do debiutu na KSW, największej gali mieszanych sztuk walki w Polsce. – Po walce wracam do komentowania, ale póki co trzymajcie za mnie kciuki – apeluje do widzów FightKlubu legendarny wojownik.

Wielkie emocje na Wembley. Wembley w pamięci polskich kibiców to oczywiście arena najważniejszego remisu w historii naszego futbolu. Stare Wembley zostało jednak zburzone, w jego miejscu powstał nowiutki stadion, a tuż obok niego – wielofukcyjna hala sportowa Wembley Arena. Właśnie tam brytyjska grupa Matchroom organizuje swoje najważniejsze gale. Na najbliższej obdędą się dwa pojedynki o pasy prestiżowej federacji IBF: Lee Purdy – Cosme Rivera (International w wadze półśredniej) i Darren Barker – Simone Rotolo (InterContinental w wadze średniej). Gala z Wembley Arena, środa 20 marca, godzina 22:00.

W przyszłym tygodniu na antenie FightKlubu także gala z Paramount Theatre z Nowego Jorku, gdzie w walce wieczoru niepokonany w 18 pojedynkach Demetrius Andrade zmierzy się Freddym Hernandezem, który aż 20 walk wygrał przez nokaut (piątek 22 marca, godzina 22:00).

Zapraszamy także na starcie dwóch niepokonanych mistrzów świata w naszym archiwalnym cyklu Best of British Boxing: Wayne McCullogh (17 zwycięstw) zmierzy się z Johnym Bredahlem (26 zwycięstw) w pojedynku o pas mistrza świata WBC wagi koguciej (czwatek 21 marca, 22:00).

W FightKlubie poecamy również Muay Thai na najwyższym światowym poziomie. Kolejne epizody WCK Full Rules prezentujemy w poniedziałki, środy, piątki i niedziele o 21:00.