Sponsorzy grupy KnockOut

Patronat medialny


 

Organizatorzy zaplanowanej na 28 maja gali w Szczecinie chcieli doprowadzić do pojedynku na szczycie polskiej wagi super lekkiej pomiędzy Michałęm Syrowatką (14-1, 4 KO) i Przemysławem Runowskim (11-0, 2 KO). Syrowatka odrzucił jednak tę propozycję, ponieważ ma problemy ze zdrowiem.

- Taka oferta dotarła do mnie i oczywiście jestem na taki pojedynek chętny, ale w innym terminie. Teraz muszę trochę odpocząć i zaleczyć uraz mięśnia międzyżebrowego. Zmagam się z tą kontuzją już od jakiegoś czasu i chcę to w końcu mieć z głowy - tłumaczy Syrowatka, który w sobotę udanie zrewanżował się Rafałowi Jackiewiczowi za porażkę z grudnia.

- Myślę, że idealnym terminem dla takiego pojedynku byłaby listopadowa gala Polsat Boxing Night. Wtedy wyjdziemy z Przemkiem do ringu i wyjaśnimy sobie, który z nam jest lepszy - przekonuje pięściarz z Ełku.

Mimo wszystko Runowski na gali w Szczecinie wystąpi, a nazwisko jego przeciwnika powinno zostać oficjalnie potwierdzone niedługo. Podczas tej samej gali walki stoczą również m.in. Michał Cieślak i Krzysztof Zimnoch.