Patronat medialny


 

Sponsor grupy KnockOut

Boksujący w kategorii lekkiej Michał Chudecki (10-0-1, 3 KO) rozpoczął pierwsze sparingi przed zaplanowaną na 8 listopada walką z Michałem Syrowatką (10-0, 2 KO). Pojedynek będzie jedną z głównych atrakcji gali Polsat Boxing Night w Krakowie.

Pięściarz z Poznania drugą połowę ubiegłego roku spędził w Stanach Zjednoczonych i choć zapowiadał, że przed listopadowym występem uda się na kilka tygodni za Ocean, to ostatecznie Chudecki do trzeciego tegorocznego startu będzie trenował w Polsce.

- Do walki będę szykował się w Poznaniu, mamy już z trenerami ustalony plan i póki co fajnie to wszystko wygląda - mówi Chudecki, który w sierpniu jako pierwszy Polak pokonał pochodzącego z Dominikany Felixa Lorę.

- Dużo formy zostało jeszcze z ostatnich przygotowań. Teraz wzmacniamy się jeszcze bardziej i dokładamy większe obciążenia, aby forma była jeszcze lepsza. W zeszłym tygodniu zacząłem również sparingi. Na razie buduję formę z miejscowymi zawodnikami, męczą mnie, zmieniają się co dwie rundy, ale planujemy też ściągnięcie zagranicznych sparingpartnerów. Pracujemy też sporo z bratem na tarczy, aby wyeliminować błędy z poprzedniej walki - wyjawia pięściarz grupy Babilon Promotion.

Kup bilety na galę Polsat Boxing Night >>