Sponsorzy grupy KnockOut

Patronat medialny


 

TVP Sport pokaże na żywo dzisiejszą galę KnockOut Boxing Night 34 we Wrocławiu. Początek transmisji od godz. 18.30 w tvpsport.pl i od godz. 19.00 w TVP Sport.

We wrocławskiej KGHM Ślęza Arena do ringu powróci jeden z najlepszych polskich cruiserów Mateusz Masternak (47-6, 31 KO). Dla mieszkającego we Wrocławiu "Mastera" to pierwsza walka po pechowej porażce spowodowanej kontuzją w walce o tytuł mistrza świata. Przeciwnikiem Polaka będzie były mistrz Unii Europejskiej Jean Jacques Oliver (15-2-2, 10 KO).

W pozostałych walkach wystąpią m.in. notowany w czołówce światowych rankingów wagi junior ciężkiej Michał Cieślak (25-2, 19 KO), niepokonany Kamil Gardzielik (17-0, 4 KO), wrocławianin Rafał Wołczecki (11-0, 7 KO) oraz Kamil Bednarek (14-0, 8 KO), który ostatnio doświadczenie zdobywa na amerykańskich ringach, m.in. w Nowym Jorku i Filadelfii.

Galę skomentują Janusz Pindera i Piotr Jagiełło. Ekspertem w prowadzonym przez Sylwię Dekiert studio będzie Maciej Miszkiń, a reporterem będzie Maciej Barszczak. Walka wieczoru ma rozpocząć się o godz.22.00.