Sponsorzy grupy KnockOut

Patronat medialny


 

 

To będzie wielki weekend dla wrocławskich sportowców – w sobotę ważna walka bokserska Mateusza Masternaka z Jeanem Jacquesem Olivierem, a w niedzielę niezwykle istotny dla losów tabeli PKO BP Ekstraklasy mecz Śląska Wrocław z Legią Warszawa. WKS i Master walczą razem!

Na ten wyjątkowy weekend Śląsk Wrocław wraz z Mateuszem Masternakiem przygotowali wspólne video, zagrzewające do boju obie strony. Wrocławianie liczą na dwie wygrane. Najpierw, w sobotni wieczór, swój pojedynek stoczy Mateusz Masternak. Pięściarz skrzyżuje rękawice z Jeanem Jacquesem Olivierem. Dla Polaka będzie to pierwsze starcie od grudniowej walki o mistrzostwo świata federacji WBO z Chrisem Billamem-Smithem. Wówczas Master przegrał bardziej z kontuzją niż rywalem, nie zdołał bowiem wyjść do ringu na ósmą rundę ze względu na uraz żeber. Wcześniej Mateusz wygrał pięć z siedmiu rozegranych rund.

Walka z Olivierem ma ponownie otworzyć wrocławianinowi drogę do pojedynku o mistrzowski pas. By znów liczyć się w grze o najważniejsze trofea, Master musi pokonać Francuza. Pojedynek zorganizowano w hali KGHM Ślęża Wrocław. Bilety dostępne są na ebilet.pl. Na hasło „WKS25” dla kibiców Śląska przygotowano 25-procentowy rabat.

Dzień po Masternaku swoje niezwykle ważne starcie będzie miał piłkarski Śląsk. Podopieczni Jacka Magiery o godz. 17:30 zmierzą się w Warszawie z Legią. WKS zajmuje drugie miejsce w tabeli, tracąc do liderującej Jagiellonii dwa punkty, a do końca sezonu pozostało jedynie sześć meczów.

Produkcja filmu i sesji zdjęciowej nie byłaby możliwa gdyby nie zaangażowanie wielu osób. Jedna część filmu nagrana została w sali treningowej Mateusza Masternaka, a druga w wieczorowej scenerii Tarczyński Arena Wrocław – zarówno Masterowi, jak i pracownikom stadionu, Śląsk Wrocław dziękuje za umożliwienie wykonania zdjęć. Wielkie słowa podziękowania należą się lektorowi filmu, którym został Janusz Pindera, jeden z najbardziej znanych i cenionych komentatorów boksu, wybitny znawca tej dyscypliny i pasjonat sportu. Oczywiście na docenienie zasługują także aktorzy – Mateusz Masternak oraz trener Maciej Sikorski, Rafał Leszczyński, Yehor Matsenko i Aleks Petkov.

KUP BILET NA GALĘ KBN34 WE WROCŁAWIU! >>