Sponsorzy grupy KnockOut

Patronat medialny


 

Mateusz Masternak (47-6, 31 KO) zakończył sparingi przed walką z z byłym mistrzem Unii Europejskiej Jeanem Jacquesem Olivierem (15-2-2, 10 KO). Pojedynek będzie główną atrakcją gali KnockOut Boxing Night 34 organizowanej 20 kwietnia we Wrocławiu.

- To zawodnik, który tanio skóry nie sprzeda i da mi dobry pojedynek. Jest zawodnikiem, który daje emocje kibicom, idzie do przodu, wywiera presję i nie boi się ciężkich ciosów. To zapowiada duże emocje - analizuje "Master" w rozmowie z TVP Sport.

Masternak w grudniu boksował o mistrzostwo świata federacji WBO, jednak musiał poddać walkę z powodu kontuzji żeber, pomimo prowadzenia na kartach punktowych. W sobotę wraca na ring i już myśli o kolejnym dużym pojedynku.

- W pełni koncentruję się na przygotowaniach, aby wszystko było na swoim miejscu. Myślę, że na powrót po walce o tytuł, jest to bardzo dobry przeciwnik - dodaje były mistrz Europy.

"Master", który mieszka we Wrocławiu od ponad dwóch dekad, po raz drugi w zawodowej karierze wystąpi na gali organizowanej w stolicy Dolnego Śląska. Potencjalne zwycięstwo przed własną publicznością, pozwoli pięściarzowi grupy KnockOut Promotions na ponowne negocjacje z mistrzami świata w dywizji do 90,7 kg.

Podczas tej samej gali kibice zobaczą również kolejne zawodowe występy m.in. Rafała Wołczeckiego, Kamila Bednarka i Kamila Gardzielika oraz rewanż Kamila Ślendaka z Cristianem Lopezem. Transmisja w TVP Sport.

KUP BILET NA GALĘ KBN34 WE WROCŁAWIU! >>