Miasto Mrągowo

Patronat medialny


 Mistrz federacji KSW w kategorii wagowej do 93 kg Tomasz Narkun zadeklarował w rozmowie z mmarocks.pl, że gotów byłby zmierzyć się w walce bokserskiej z Mateuszem Masternakiem (38-4, 26 KO) lub innym polskim pięściarzem zawodowym.

- Były już na ten temat prowadzone jakieś rozmowy. Dawajcie boksera, zobaczymy, na jakim poziomie jest polski boks! Dawaj Masterniak, robimy grubą walkę - powiedział "Żyrafa", przekręcając nazwisko byłego czempiona Europy dywizji junior ciężkiej. 

Zapytany o to, czy nie obawiałby się konfrontacji z bokserem, mając w pamięci niedawną porażkę Conora McGregora z Floydem Mayweatherem Jr Narkun odparł: - Gdybym przegrał z Masterniakiem, to nie byłby wstyd, albo z jakimś innym dobrym bokserem. Ja po prostu lubię wyzwania i jeśli będzie dobra oferta, mój przeciwnik będzie godny, to podejmę rękawice. Czy wygram czy przegram, to zweryfikuje ring.

- Albo Narkun jest szaleńcem albo nie szanuje swojego zdrowia, ale jeśli się uprze, to udzielę mu lekcji boksu - skomentował Masternak.

Co ciekawe, w ostatnim czasie sygnały w zupełnie innym kierunku wysyłał "Master", który stwierdził, że chętnie spróbowałby swoich sił w MMA na jednej z gal KSW. Szefowie Konfrontacji Sztuk Walki pozytywnie zareagowali na tę wiadomość i wyrazili gotowość do podjęcia rozmów.