Patronat medialny


 

- Wiem, że Kalenga jest bardzo niebezpiecznym przeciwnikiem i ma mocne uderzenie. On potrafi nokautować jednym ciosem. Spodziewam się trudnej walki, ale mamy przygotowany dobry plan taktyczny i jestem pewien, że on zda egzamin - mówi Mateusz Masternak (32-1, 23 KO) na kilka dni przed walką o tymczasowe mistrzostwo świata WBA wagi junior ciężkiej z Yourim Kalengą (19-1, 13 KO).

- Mój ostatni rywal nie był wielkim wyzwaniem, dlatego potraktowałem tamten pojedynek jak trening. Miałem okazję, aby wypróbować nowe techniki i byłem zadowolony z efektów - opowiada "Master".

- Ostatnie miesiące były bardzo napiętę, więc nie mogłem sobie pozwolić, żeby nawet przez chwilę zaniebać moje bokserskie obowiązki. Każdą wolną chwilę spędzam z rodziną i dziećmi, to dla mnie idealny sposób na relaks. W czasie tego obozu przygotowawczego stosowaliśmy tradycyjne, sprawdzwone metody treningowe - bieganie, technika i sesje sparingowe. Ten sposób przygotowań zawsze wychodził na dobre - podsumowuje były mistrz Europy.

Pojedynek Masternaka z Kalengą będzie jedną z głównych atrakcji gali, która odbędzie się 21 czerwca w Monako.