Patronat medialny


 


Konfrontacja w wadze junior ciężkiej pomiędzy byłym mistrzem Europy Mateuszem Masternakiem  (35-1, 23 KO) i liderującym rankingowi WBO Krzysztofem Głowackim (21-0, 14 KO) to jeden z pomysłów na kartę jesiennej gali "Polsat Boxing Night", jaki pojawił się w studio programu "Puncher" na Polsat Sport.

"Master", który 21 czerwca zmierzy się w pojedynku o pas WBA Interim z Yourim Kalengą (19-1, 13 KO) pytany o swoje wymarzone walki z rodakami wymienił nazwiska Głowackiego, Pawła Kołodzieja i Krzysztofa Włodarczyka. 

Obecny w studio promotor wspomnianych pięściarzy Andrzej Wasilewski zaznaczając, że "Diablo" i Kołodziej póki co mają sportowe plany na najbliższy czas, przychylnie odniósł się do propozycji starcia Masternaka z "Główką", szykującym się własnie do powrotu na ring po kontuzji.

- Jeśli chodzi o Głowackiego, to on przecież już kilkakrotnie zapraszał Masternaka do ringu. Ten jednak nie lubi walczyć z mańkutami, więc nigdy nie podjął tego tematu. Jeśli jednak coś się zmieniło, to jest to bardzo ciekawy temat do rozmów - stwierdził współwłaściciel grupy Sferis KnockOut Promotions.