Sponsorzy grupy KnockOut

Patronat medialny


 

31 marca podczas gali boksu w Kilonii swój drugi zawodowy pojedynek w barwach grupy Sauerland Event stoczy boksujący w wadze junior ciężkiej Mateusz Masternak (25-0, 19 KO). Rywalem niepokonanego polskiego pięściarza będzie  Felipe Romero (15-4-1, 10 KO).

- Meksykanin wydaje się być dobrym pięściarzem i muszę zaprezentować się w ringu z jak najlepszej strony. Jego styl boksowania jest niewygodny, w związku z tym muszę cały czas pozostawać skoncentrowany. Sądzę, że będzie to ciekawa walka - ocenił swojego najbliższego rywala popularny "Master", który nie ukrywa, że jego celem pozostaje walka o mistrzostwo świata wagi junior ciężkiej: - Wiem, że mój promotor zrobi wszystko bym w niedalekiej przyszłości stanął do pojedynku o mistrzowski pas. Ja też uczynię wszystko, by przybliżyć się do tego celu. Mogę tylko powiedzieć obecnym czempionom, że powinni się przygotować na moje nadejście.

W głównej walce wieczoru gali w Kilonii inny podopieczny trenera Andrzeja Gmitruka, Piotr Wilczewski, przystąpi do konfrontacji z faworytem miejscowej publiczności, byłym mistrzem świata wagi średniej Arthurem Abrahamem.