Mariusz Wach (37-10, 20 KO) przegrał na punkty z Frazerem Clarkem (7-0, 5 KO) w walce wieczoru gali organizowanej w Londynie. Po finałowym gongu sędzia punktował 100-90 dla Brytyjczyka.

43-letni "Wiking" od pierwszych sekund ustępował szybkością swojemu rywalowi i przyjmował mocne ciosy z prawej ręki. W pierwszej połowie walki Polak był bardzo bierny, rzadko decydował się na ofensywne akcje oraz czekał aż Clarke się wystrzela.

Od szóstej rundy Brytyjczyk zaczął ciężej oddychać. W końcowych starciach Wach miał swoje momenty, trafiał prawym prostym, a przy okazji nie ustępował już tak szybkością, jak w pierwszych minutach. Polak nie był jednak w stanie poważnie zagrozić przeciwnikowi, który pierwszy raz na zawodowych ringach przeboksował dziesięć rund.

Podczas tej samej gali Caroline Dubois (7-0, 5 KO) wygrała na punkty z Yaniną de Carmen Lescano (13-3, 4 KO). Argentynka w piątej rundzie była liczona, a punktacja 80-71 oddała dominację między linami Brytyjki.