Patronat medialny


 


Wach- Mam nadzieję, że sześć tygodni spędzonych w Global  Boxing Gym, mój kilkunastotysięczny wydatek i praca Piotrka Wilczewskiego i Mariusza Wacha nie pójdzie na marne i Mariusz zawalczy na gali HBO Zaba Judaha i Lucasa Matthysse. Teraz piłka jest po stronie Main Events. Zawodnicy są, jest tylko kwestia zgody i dobrej woli ze strony promotora - mówi Mariusz Kołodziej, szef Global Boxing, gdzie przygotowywał się do sobotniego występu "Polski Olbrzym".

Kathy Duva, szefowa Main Events do końca wierzyła, że Burnett zjawi  się na ważeniu. - Burnett nie wsiadł do samolotu i nie przyleciał, ponieważ była kłótnia pomiędzy jego nowym i starym menedżerem. Poszło oczywiście o pieniądze i Kevin doszedł do  wniosku, że mu się to nie opłaca. Jesteśmy zaskoczeni rozwojem sytuacji i próbujemy  uratować walkę Wacha - powiedziała w Prudential Center Duva.

Kto będzie  - czy będzie - rywalem Wacha? Decydować będą godziny, bo przepisy Komisji Sportowej są nieubłagane - zawodnik musi przejść kontrolę lekarską na nie mniej niż 24 godziny przed wyznaczoną walką.