onet.pl sport


ARTV Chicago


Przegląd Sportowy

Patronat medialny

 

 

W nocy z piątku na sobotę polskiego czasu w Filadelfii Maciej Sulęcki (27-1, 11 KO) zmierzy się z Gabrielem Rosado (24-11-1, 14 KO). Zwycięzca pojedynku będzie walczył o pas WBO wagi średniej (mistrzem jest Demetrius Andrade). Amerykański pięściarz jest przekonany, że to on będzie górą.

Jak przebiegły przygotowania?
Gabriel Rosado: Bardzo dobrze. Najpierw trenowałem w Filadelfii, ale popsuła się pogoda i przeniosłem się do Los Angeles. Trenowałem m.in. w Wild Card Gym, gdzie sparowałem z rosyjskimi pięściarzami. Na walkę z Sulęckim jestem gotowy już dziś.

Nad czym najbardziej pracowałeś?
Myślę, że w tym momencie kariery, w którym się znajduję, nie jestem już wiele zmienić czy poprawić. Skupiam się głównie na tym, by trenować mądrze. Muszę dobrze rozkładać siły, odpowiednio się regenerować, by zachowywać energię na walkę. Jestem świetnie przygotowany, obiecuję wam świetny pojedynek!

Co wiesz o Maćku?
Jest dobrym pięściarzem, a w ringu twardo idzie do przodu. W kwietniu ub. roku pokazał się z bardzo dobrej strony w walce z Danielem Jacobsem. Dał mu bardzo dobry, widowiskowy pojedynek. Fani lubią oglądać jego ringowe starcia, walczy bardzo mądrze.

Pełna treść artykułu w "Super Expressie" >>

 

Komentarze   

#1 wirtualny bak 2019-03-15 03:15
Andrzej Gołota jest najlepszym pięściarzem w historii, który nigdy nie został mistrzem świata.
#2 wirtualny bak 2019-03-15 03:18
Andrzej Gołota byłby najlepszym mistrzem w historii wagi ciężkiej, lepszym od Muhamada Ali. Tylko psychika... Andrzej walczył 7 razy o pas miszcza świata wagi ciężkiej. 2 razy z Riddicki'em Bowie, ale te ciosy poniżej pasa. Potem z Lennoxem Lewisem, ale siadła mu psychika. Z naćpanym Tysonem też psychika. Potem z Birdem i Ruizem, ale został oszukany na punkty. Z Brewsterem znowu psychika. Gdyby Andrzej walczył w dobie Kliczków powycierał by ring obydwoma na raz. Kliczkowie walczyli z kelnerami na stadionie Schalke Gelsenkirchen a Andrzej walczył z najlepszymi w Madison Square Garden.

Nie masz uprawnień do komentowania

Najnowsze komentarze