Sponsorzy grupy KnockOut

Patronat medialny


 


Łukasz Maciec (23-3-1, 5 KO) zdradził w rozmowie z ringpolska.pl, że chciałby walczyć ze zwycięzcą dzisiejszego pojedynku pomiędzy Patrykiem Szymańskim (15-0, 9 KO) i Wilkym Campfortem (21-2, 12 KO). 27-latek z Lublina nie widzi wyraźnego faworyta w konfrontacji Polaka z Amerykaninem.

- Z jednej strony kibicuję Patrykowi, ale tak naprawdę to będzie dla niego trudna walka. Myślę, że Patryk powinien sobie poradzić, choć będzie to dla niego trudny sprawdzian. Zobaczymy jak Campfort podejdzie do tego pojedynku - prognozuje Maciec, który ostatni raz boksował w kwietniu, wygrywając na punkty z Jermemym Ramosem.

- Bardzo chciałbym walki ze zwycięzcą tego pojedynku. Tak naprawdę myślę o walce z Szymańskim od dłuższego czasu, a jeśli wygra z Campfortem, to taki pojedynek będzie miał sportowy sens dla nas obu. Jesienią planowane są w Polsce duże gale i moim zdaniem kibice chętnie zobaczyliby takie zestawienie Aktualnie trenuje raz dziennie i czekam na jakieś wiadomości od promotorów - mówi zawodnik grupy Sferis KnockOut Promotions.

Walka Szymański - Campfort poprzedzi główne wydarzenie gali PBC organizowanej w Reading w stanie Pensylwania. Galę pokaże na żywo telewizja Fightklub.