Sponsorzy grupy KnockOut

Patronat medialny


 

Argentyńczyk Franco Raul Sanchez (18-10-2, 9 KO) będzie ostatecznie rywalem Łukasza Janika (27-2, 14 KO) w pojedynku wieczoru gali Wojak Boxing Night - Underground Boxing Show VI w Wieliczce 5 grudnia.

Poszukiwania oponenta dla "Lucky Looka" trwały długo i nie były łatwe, bo ze starcia z Polakiem rezygnowali kolejni pięściarze. Jedną z ostatnich opcji był nawet aktualny pretendent do pasa IBF wagi junior ciężkiej Ola Afolabi (21-3-4, 10 KO), który po wycofaniu się z zaplanowanego na 6 grudnia boju przez Yoana Pablo Hernandeza pozostał bez walki.

- Słyszałem o możliwej walce z Afolabim, dochodziły mnie też słuchy o innych zawodnikach przymierzanych do mnie - przyznaje Janik. - Chcę pokazać w Wieliczce dobry boks, jestem w niezłej formie, mam za sobą dobre sparingi z mistrzami świata Krzysztofem Włodarczykiem i Yourim Kalengą.

- Muszę wygrać 5 grudnia, a potem zobaczymy, co zaproponują promotorzy, wiem że była m.in. propozycja walki o mistrzostwo Europy z Rachimem Czakijewem w lutym - dodaje popularny "Lucky Look".

Pełna karta walk gali Wojak Boxing Night w Wieliczce >>

http://www.youtube.com/watch?v=Y6A9IdlgRRs